Výsledky vyhledávání

1. OffTheWall

Filtrování příspěvků do cechovní pokladny

Současný stav: V přehledu příspěvků do cechovní pokladny jsou reportovány individuální příspěvky cechovníků, produkce velkolepých i speciálních budov (soch cti) na několika stranách bez možnosti filtru výsledků hledání. Nápad: Pro větší přehlednost přidat možnost filtrovat příspěvky (produkce...
  2. OffTheWall

Aukce ve starožitnictví

Současný stav: Aukce ve starožitnictví trvá 2 hodiny, po ukončení aukce následuje 30 minutová prodleva. Nápad: Zkrácení pauzy mezi jednotlivými aukcemi na 5 minut, plus možnost opustit otevřenou aukci a vstoupit do jiné (jednou zdarma, další možnosti za dia). Zkoušela jsem hledat nápad na...
  3. OffTheWall

Počet bodů výzkumu

Současný stav: Vím, kolik mám aktuálně bodů výzkumu v inventáři. Nápad: Inspirovala jsem se FoE helperem, navrhuji, abych měla přehled, kolik bodů výzkumu mám v inventáři + investice (cizí velkolepé budovy) + zisk = součet. (dostupné v PC verzi i mobilní aplikaci) Zkoušela jsem hledat nápad na...
  4. OffTheWall

Soutěžní příspěvek "JanikOffTheWall"

1. Vánoční událost 2. Forge Bowl 3. Podzimní událost 4. Archeologická událost 5. Jarní událost 6. Letní událost 7. Slavnost sv. Patrika 8. Halloween
  5. OffTheWall

JanikOffTheWall

1. Vánoční event 2. Forge Bowl 3. Podzimní event 4. Archeologický event 5. Jarní event 6, Letní event 7. Slavnost sv. Patrika 8. Halloweenský event
  6. OffTheWall

TRŽIŠTĚ Trh - body výzkumu

Na mobilní verzi při nákupu v tržišti, pokud zrovna nemám body v liště, chybí možnost použít body z balíčků z inventáře, nabízí to jen koupit bod za zlaťáky, šla by tahle funkce doplnit? Na PC to tak funguje ..