Výsledky vyhledávání

1. Darth Vader The Mighty

Diskuze o novém centru zpráv

Je to paskvil, ale nemá smysl se tady vztekat. Na beta foru je 14 stran výhrad, úpravy byly minimální, takže tady to nemá už vůbec smysl. Nicméně to, že každé vlákno na záložce cech nyní posílá notifikace místo pouze vlákna hlavního je masakr...
  2. Darth Vader The Mighty

Diskuze o novém centru zpráv

B je správně. Nelze to přesunout.
  3. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.180

Na betě je to již opraveno. Tak snad to co nejrychleji dodají i sem.
  4. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.180

Ano, na betě je to rozbité už 14 dní. V prohlížeči to nebliká. Mobilní aplikace funguje normálně. Jeden by si řekl, že když vím, že mám něco rozbité, tak to opravím a až pak to pustím na live servery. No asi máme každý jinou představu o tom, jak to má fungovat. Vlákno na beta foru je zamčené...
  5. Darth Vader The Mighty

Diskuze o Dnu sv. Patrika

Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba velmi důležitá, proto nezapomeňte přidat svůj komentář zde! jo jo... to psali i na betě... 76 stran z drtivé většiny negativní zpětné vazby a event jde beze změny na ostré servery... takže asi tak... PS: Proč není v oznámení důležitá informace, že...
  6. Darth Vader The Mighty

Nefunkční zprávy

Je to potvrzená chyba. Nelze psát soukromé zprávy z hromadných zpráv. Už se to řeší.
  7. Darth Vader The Mighty

Aukce - neresetování 30 sekundového odpočtu při konci aukce

Toto už bylo reportováno na betě a vývojáři potvrdili, že je to tak správně. Není to bug. Je to tak schválně, timer se neresetuje, když člověk přehazuje sám sebe. A je to jedině dobře, aspoň nějaká metoda obrany proti "přehazovačům o jedna". Tady je link na odpověď z Innogames...
  8. Darth Vader The Mighty

Diskuze o aktualizaci 1.161

Ta aktualizace dnes trvá nějak dlouho... nehledě na to, že to hlásí v prohlížeči "chyba serveru" a ne obvyklou hlášku o aktualizaci...
  9. Darth Vader The Mighty

Diskuze k Létu 2019

Není, upravovali to jen jednou. Výrazně k lepšímu.
  10. Darth Vader The Mighty

Diskuze k Létu 2019

Nevíš o čem mluvíš. Maják v původním stavu byl rozhodně horší než teď! Nedával žádné jisté body (teď dává 8 vždy) a dával náhodně jednu ze šesti věcí. Teď dává náhodně jednu ze čtyř s tím, že z možností vyhodili peníze a kladívka (bohužel tam zůstaly medaile, ale co už). Takže je mnohem větší...
  11. Darth Vader The Mighty

Letní událost 2019 (již brzy...)

Ano, zrovna teď mám souseda, který si "inteligentně" zastavěl půl města obrannými ohni atd... každý den na mě útočí a každý den mě porazí a nikdy mi nic nevezme, jelikož vybírám za diamanty... (nemám ani jednu obrannou budovu.... proč taky... nejsem blázen)... má cca 1400% obranu a stejně je mu...
  12. Darth Vader The Mighty

Tak tentokrát v Inno feedback vyslechli a výtky ke Crow's nest si vzali k srdci. Dává teď vždy body a k tomu na maximálním levelu ještě šance na body/zboží/diamanty a medaile. Vyhodili z max levelu peníze a kladívka (škoda, že nevyhodili i medaile, ale lepší než to bylo předtím). Tady je...
  13. Darth Vader The Mighty

Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

Ano, kupuji pouze 6 rozšíření (a za soju to jedno klidně kup, já ho nekupuji, abych urychlil výzkum a co nejdřív měl obchodníka, je lepší než 3 rozšíření - denně 30-45 kulturního zboží je od něj). Stačí to až nad hlavu. Obchodník je velká pomoc. Na betě už to jedu počtvrté a pokaždé jsem měl...
  14. Darth Vader The Mighty

Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

Rozšíření se tady platí jinak než u vikingů. Za sóju má smysl kupovat max jedno (já osobně za sóju nekupuji žádné). Tady je to pěkně rozepsané kolik stojí které rozříšení: https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Feudal_Japan_Settlement#Expansions První (celkově!!!! ne za danou surovinu) stojí...
  15. Darth Vader The Mighty

Měnili to až na live cca 1-2 dny před skončením prvního týdne ligy.
  16. Darth Vader The Mighty

Už jsem ti ti psal výše, žádnou cestu NEPOTŘEBUJE! Mám na betě 4, tak vím o čem mluvím. Tady je screen. Za tím Tolosem jsou 4, ani k jednomu nevede cesta. https://ctrlv.cz/Uutc A teď se v kole objevil ten selection kit, takže jsem mohl vyfotit popisek, aby to bylo úplně jasné...
  17. Darth Vader The Mighty

No pokud jsou události posledních týdnů/měsíců nějakým indikátorem, tak Inno z vysoka kašle na feedback na betě (VB z Marsu, Soccer event, změny k horšímu u Vikingů). Ohledně Soccer eventu jim taky všichni psali, že ty oltáře jsou slabé a jediná dobrá odměna byla výběrová sada Tholu... neudělali...
  18. Darth Vader The Mighty

Ten Pirate guard žádnou cestu nepotřebuje (to jen upřesnění k obrázku výše). Jinak event dost slabota, všechno na náhodu. A budova 5x5, která mi klidně týden v kuse bude dávat kladívka nebo medaile? Díky nechci. Na betě jdou všichni hlavně po upgradech lodi, což mluví za vše.
  19. Darth Vader The Mighty

Diskuze k aktualizaci 1.154

No Inno mě sice v poslední době dost štve, ale tady se jich musím zastat. V oznámení na českém ofic serveru přímo psali, že zvažují tuto úpravu. Takže varování bylo, stačí číst oficiální oznámení. Z oznámení: Projekt Virgo byl vybudován s cílem vypouštět sondy do vesmíru. Kvůli chybě v...
  20. Darth Vader The Mighty

Diskuze ke kolonizaci Marsu

Já myslím, že želva jede dřív (ale vznášedlo nevidí a netrefí pokud ho někdo nepostaví jak jelito mimo planinu).