Výsledky vyhledávání

1. michalek389

BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

Mensi dodatek K puvodnimu navrhu jsem pro. Ale chtelo by to malinko upravit npr. pockat jeste 1 vek jelikos mame zatim 4 suroviny Prometium s ledovky Oligarchium s oceanky Mars rudu s marsu A led s asteroidu Takze s trouchou stesti pristi vek pridaji dalsi takove special zbozi a us by jich tim...
  2. michalek389

BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

Velkolepa Budova co by produkovala korunky pro ceh by byla velikym + jenže aby takova budova byla ferová vuči všem musela by vyjit stejně jako je chram relikvii, observator ... proste bez veku . A nesmela by stat zadne extra zbozi protože to by pak jeji smysl postradal logiku. Samozřejme jak...
  3. michalek389

Diskuze o 1.192

Ja kdys ho vidim v aukci a mam dobrou naladu tak zacinam castkou 123 456 :) jako 1 nabidku :)
  4. michalek389

Diskuze o osadě Aztéků

Ono to dela hodne kdys mas stesti na 4 nasobky lidi kteři maji smulu a jedou bez 4 nasobku tak bez dia jim to nejspiš nevyjde na zlato. Ja treba to 1 kolo mel ciste bez 4 nasobku ale vuslo to na 1500 dia a mel jsem 7 deni rezervu takze slo by i levneji.
  5. michalek389

Diskuze o osadě Aztéků

Už jedu 2 osadu azteku a zatim mi co se diamantu prijde nejdražši odhadem 1500 dia v teto osade investuju na hladči start. U vsech ostatnich osad jsem daval rozpočet max do 1000 dia
  6. michalek389

Diskuze o 1.192

No to vrani hnizdo v kup ted se mi libi skoda ze zatim neni guvernerova vila
  7. michalek389

Diskuze o osadě Aztéků

Trefit se na minu neni problem takže jestli je to na stejnem principu tak se docela i těším.
  8. michalek389

Diskuze o 1.190

No konečne pozitivni aktualizace prvni přidali chat dlouho očekavana věc ted vyber za 5 dia jeste dyl ocekavana vec Mohu se zeptat kdys us pridavate konecne uzitecne veci kdy muzem ocekavat pridani cvc do mobilu :)
  9. michalek389

Diskuze o chatu v mobilní aplikaci

no ja to beru pozitivně když už přidali tech chat třeba se jednou dočkáme i tlačítka výběru za dia a CVC do mobilu :)
  10. michalek389

Diskuze o novém centru zpráv

Ahoj nevím jestli to tu už někdo řešil nemam čas to pročítat ale objevil jsem v nových zprávach drobný problém spočíva v právech pro hlavní cehovou zprávu v hlavní nabídce zpráv určených pro interní záležitosti daného cehu. Jak je možné že si muže jakýkoliv člen čehu i bez pravomoci tedy čestvě...
  11. michalek389

Diskuze k osadě Egypta

Tak jsem dokoncil komplet egypt. Dodatecne si dam jeste 2 egypty at dodelam 3 obelisk Kdy muzem ocekavat dalsi osadu :) ?
  12. michalek389

Možnost rabovat motivované budovy

Nejlepsi obrana proti rabovani je dat pocitit rabovatelum to stejne takze na rabovani odpovidat taky rabovanim. Ale za me hra se dostala do takove faze ze uz se mi neoplaci rabovat jak us diky produkcim tak diky zdrojun radeji ty vojenske zdroje zainvestuju do CB nes do sousedu a je stoho daleko...
  13. michalek389

Diskuze o 1.185

Mela by to byt drazba nekde jsem se to docetl jak to testovali na bete
  14. michalek389

Diskuze o 1.183

Zdravim dneska mi probehla aktualizace na novou verzi v mobilu. A objevil jsem drobnou chybu nevim zda je ojedinela nebo se vyskytuje vicero lidem s tema novyma vzhledama co tam pridali tak kdys kliknu na lod do egypta opakovane mi misto egypt mesta nacte zakladna na ateroidech tato chyba se...
  15. michalek389

Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

Tak to je o necem jinem v 80 lidech pro nas a dalsi male cehy je to pravazne naopak vecinu clenu tvori nizkodobovi hraci kteri projevuji snahu i aktivitu ale za ten tyden cehovych expedic ceh dostane kolem 30k korunek a to se pohybujem koncem expedic zhruba mezi 80-90% a kdys to pak srovnam s...
  16. michalek389

A na jaky levl to tahate a kolik vas pak je. Nemyslim totis expedicni body ale vysledne korunky ty totis zvedaji levl cehu
  17. michalek389

Cehove expedice (ce)s prichodem Cehovych bitev(cb) dosti upadli alespon co se tyce atrakovnosti na levlovaci body pro cehy. Zatimco v CB ktere jsou co 14 dni dostanete na dia lize + - 0,5 M bodu. Tak v cehove expedici vytahnete + - 30-40 k bodu tydne tedy x2 a jste na 60-80k bodech za stejny...
  18. michalek389

Diskuze k osadě Egypta

Ja to taham 4 velboudy 4 lucistniky tim padem jedu na 2 kasarny zvlada to snadne a stredni obtiznosti na automatiku se ztratama + - 2az 3 jednotky dene jedu na uzivim stim 4 zbozarny a v pripade potreby dam i tu tezkou variantu ale tu us jedu rucne. A momentalne dorazim 7 čast egypta chybi mi...
  19. michalek389

Mostarny zatim kazdy rok fugovali tak ze pridali1 rocne novy levl tak nezbyva nes doufat ze to udelaji zas jinak se stanou potravou vetesnika
  20. michalek389

Diskuze o Cestě k vítězství

Zatim nejsou VB na obranu je presnejic řečeno. Asteroidovy pas ma zatim jen 1 VB tak kdo vi třeba přidají 2 VB jak k každé době a při bonusech co uš pridali kdo ví co tam bude ale tipl bych si ze 1 pridaji VB co bude davat obranu utocne armady nebo utok obrane armady nebo cehové korunky.