Výsledky vyhledávání

1. Frederick 63. Válečník

CECHOVNÍ EXPEDICE Sbírání relikvií

Současný stav: mám vyřešených třeba 15 střetů v expedici. Chci sebrat relikvii, která se nachází na začátku mapy (vlevo). Posunu si tedy mapu, abych mohl relikvii sebrat, ale pokud zrovna některý z členů cechu vyřeší nějaký střet, hra mě automaticky přesune na místo mého naposledy vyřešeného...
  2. Frederick 63. Válečník

Nelze vyrabovat budova

Aplikace, verze 1.180.15 Arvahall Mám na liště 78 FP, chci vyrabovat Terasovitou farmu, ale napíše mi to, že mám plný počet bodů výzkumu, a ať nějaké utratím. Zkusil jsem utratit 1- pořád nešla vyrabovat. Použil jsem 2 - stále nic. Tak jsem použil všechny body z lišty a teprve jsem mohl...
  3. Frederick 63. Válečník

Soutěžní příspěvek Frederick 63. Válečník

1. Zimní událost 2. Forge Bowl 3. Podzimní událost 4. Archeologická událost 5. Jarní událost 6. Letní událost 7. Den svatého Patrika 8. Halloween
  4. Frederick 63. Válečník

Soutěžní příspěvek Frederick 63. Válečník

D1 E2 B3 A4 F5 C6
  5. Frederick 63. Válečník

Expedice a CB po změně cechu

Zdravím, chtěl bych se zeptat, když změnín cech v přestávce mezi expedicemi nebo cechovními bitvami, budu se moci v novém cechu zapojit hned do prvního kola expedice nebo CB, nebo budu jedno kolo expedice a CB muset vynechat? Děkuji za odpovědi.
  6. Frederick 63. Válečník

Změna e-mailu

Měl bych jeden dotaz. Když mám svůj účet ,,přidružen” k nějakému e-mailu, který ovšem již nepoužívám, můžu si ho nějakým způsobem přidružit ke svému aktuálnímu e-mailu? Heslo od starého e-mailu si pamatuju. Díky za rady a odpovědi. ;)
  7. Frederick 63. Válečník

Nezapočítání motivací v úkolu události Forge Bowl 2020

Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: aplikace, verze 1.169.1 Popis chyby: špatné započítávání motivací do úkolu v události Jak často se chyba vyskytuje: pokaždé, když mám v události takový úkol Detail chyby: mám v události úkol: motivuj nebo zušlechti 25 budov ostatních hráčů. Odklikám tedy 25...
  8. Frederick 63. Válečník

SGCH

Jakto, že včera neproběhla SGCH ?
  9. Frederick 63. Válečník

Halloweenská soutěž

Zajímalo by mě, kdy bude vyhodnocení halloweenské soutěže na fóru? Pořád čekám na výsledky. Nikde o tom není nic napsáno. Díky ;)