Výsledky vyhledávání

1. LordFrunDor

CB - zobrazení oslabení

PROTI Pokud máě kvalitní plánování CB taktiky, pokud máš kvalitní oznamování CB akcí hráčům, pokud máš kvalitní aktivní hráče na CB, tak ti nikdo vyžírat sektory na 4+ táborů nebude. Pokud to někdo dělá, (a minimálně na áčku jsou lidi co se na to specializují a zvládají 1000+ bojů za den) tak...
  2. LordFrunDor

Mrazivá diskuze o zimní události 2020

Napsalo to dost lidí. ;) A Ohlasy z bety se, stejně jako 99,99999% ostatního feedbacku hážou rovnou do koše. ;) Kolikrát už z bety přišli na live světy například nedodělané funkce, které způsobovaly pád hry nebo které dostaly vyloženě jen negativní ohlasy.
  3. LordFrunDor

FoE rádio

Cover nálada mladý padavane, hmm? No když už jsem se rozjel s tím metal nightcore... A trošku opožděně... Odpočívej v pokoji, my spiritual father. :(
  4. LordFrunDor

FoE rádio

5. LordFrunDor

OSTATNÍ Roční období

PRO
  6. LordFrunDor

FoE rádio

7. LordFrunDor

OSTATNÍ grafika města den, noc

To za mejch mladejch let tohle umělo kdejaký fanmade fórum.... XD tvl, si fakt připadám jak starej dědek teďka. :( PRO (i když by to znamenalo vytvořit novou gafiku pro každej jeden oběkt ve městě. Takže asi moc velká nálož pro IOS, androidy a hujavej zařízení) (na druhou stranu, v době kdy má...
  8. LordFrunDor

BUDOVY Přispívání do VB

PROTI peepee77 WAU! Autoportrét? :)
  9. LordFrunDor

BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

Jednak jsme se myslím na tomhle fóru už jednou shodli že reagovat na josefovy "nápady" je ztráta času (https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/ignorování-návrhů-josefa-70.13109/) Druhak, proč reagujeme na "návrh" vložený do cizího návrhu? Od toho si má založit vlastní vlákno...
  10. LordFrunDor

A to reaguješ na původní návrh, nebo na Dudaska a jeho výkřiky do tmy?
  11. LordFrunDor

Diskuze o osadě Aztéků

Je to upravená hra Hledání min. Rozdíl je v tom že v originále se snažíš na minu neklikat. Odkaz postoval výš Dan 77
  12. LordFrunDor

Tady si někdo nepamatuje jak FoE vypadalo, když začalo. ;) Nejen že středověk byla nejvyšší doba, ale hlavně nebyly žádný VB na který by jsi ty surky šetřila.
  13. LordFrunDor

Diskuze o osadě Aztéků

2 kolo zahájeno. První mě stálo 500 dia.
  14. LordFrunDor

Diskuze o 1.192

zrovna mi tam skočila výběrová sada strážního místa. Celkem mě zajímá na kolik vyleze cena. :) EDIT: Tak ve výsledku mě stála 4001 mincí... kéž by tahle cena vydržela nafurt :D
  15. LordFrunDor

FoE rádio

16. LordFrunDor

FoE rádio

17. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Jsem rád, že jsi se od přirovnávání hry k realitě přesunul k bezpečnějšímu přirovnávání k fikci. Ta se totiž stejně jako hra, neřídí stejnými pravidly jako realita.
  18. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Dudasku, uvědomuješ si že se bavíme o hře a ne o realitě? BTW: Nepamatuju si že by v oficiálním popisu hry bylo "simulátor skutečného světa" :D
  19. LordFrunDor

CB-nesmyslný výpočet

Tak jestli to myslíš takhle, tak PROTI tuplem. :D Tohle je moje defaultní pohled, UW-UXGA monitor. ;) (2560/1080)