Výsledky vyhledávání

1. Aukce - neresetování 30 sekundového odpočtu při konci aukce

aha-tak to je to,co se mi stalo dnes...cena už byla docela vysoká,tak jsem navyšoval málo najednou aukce skončila.... svět B
  2. Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

včera jsem doklepl poslední japonce pro "vylepšení chrámu šinta"-zase jsem to stihl na zlato+8h...mám 2*n.dodžó lvl 5,což mi zatím stačí,tak 3 výběrové sady zatím neřeším..tak jsem klikl na vikingy a jdu se prát pro Ragnara....potřebuji vylepšit "runové kameny"...
  3. BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

no fuj-jen totální flákač nedotáhne expedici-buď z nezájmu o ceny:které jsou víc pro něj,než pro cech,,,,nebo je indisponován dovoleno/rodinou...64 střetů třeba za 4-6 dnů????může dát každý!.kdo je na netu... ****občas***** někdo nevhodně skočí v době před začátkem CE: pak nemusí mít sílu...
  4. Diskuze o vylepšení fóra

fujtajbl-jsem se z toho málem pos**l. co to je?po práci mě bolí oči a tady místo krásného "spartanského"(čti hrdinského a nemíchej do toho fotbal!)...černo/červeno/žlutého fontu nějaké hnědky...to se teda moc nepovedlo... roztáhlé text.pole je fajn,snad najdu nové...
  5. Diskuze o Halloweenu 2019

jedu jen jeden svět-mám 2 blázince:jeden max a druhý v invu+1*vylepšení...zlatá kniha mi padla jen jednou,ale stejně jsem si těch 30+?ostatních užil:zlaté bych bral ještě 2,abych měl 3*knihovníka...pomalu jsem z invu probral všechny aktuální dílny a kulturní budovy,takže palec nahoru!!!!.že ty...
  6. Diskuze o Halloweenu 2019

mě štvou ty knížky:druhou vzácnou asi už nenajdu...avatar jen ženskou,ale líbilo se mi to..úkryty mám 2,jeden na max+jeden "up" mi zbude za dokončení... co velkých hráčů si drží podzimní mlýny a ony jsou horší,než temná brána.... :))
  7. Diskuze o Halloweenu 2019

já včera našel pod pavučinou tu poslední upírku-"knihovnici" jsem dostal za první serii dočtených knih- a prý se odměna krom avataru opakuje....blázinec bude po dokončení nejvýš+druhý si počká v invu možná s jedním upgradem...uvidíme,jak dopadnu...také čekám na zlatou knihu na druhý...
  8. Osady a emisaři

nesouvisí ten dotaz s počtem slotů v radnici?emisara dostáváš častěji,než volný slot....všichni se tam nevejdou.. a nenabízí ti to jen japonce-máš tam šipku a sjedeš na vikingy...
  9. ODMĚNY A ÚKOLY Rozšíření Questů

škoda ztrácet čas nápady:vývojáře to nezajímá-kdo ví,jestli to v případě pozitivních reakcí hráčů a přeposlání adminy vůbec čtou!jediná možnost je to tlačit na betovém foru,le kvůli tomu si novej svět zakládat nebudu..
  10. Vlastni 2 továrny na elektřinu?

jak to dopadlo?u úkolů bývají takové "otazníčky" s nápovědou... edit:jestli tě straší můžeš NEPOVINNÝ úkol přeskočit :)
  11. Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

d arvit:ty jedeš japonce už po 20té?soudě podle tvých ND ve městě na béčku...3*5lvl a 1*4 :D
  12. Diskuze ke kulturní osadě feudálního Japonska

11 kolo fertig v čase za plné odměny(myslím střepy na n.dodžó).jestli mi po "13" nebudou chybět střípky na další 5lvl dodžó-což asi budou...zvažuji,že podstoupím zase martyrium vikingů,abych vylepšil runový kámen...
  13. Diskuze o aktualizaci 1.164

událostí myslíte zimní event?tak je docela pěkný ten vánoční vláček....sice zase 7*3,ale útočný bonus nad pirátskou loď,takže se moc těšíme!
  14. Diskuze o Halloweenu 2019

já už to díky bohu vyzkoušel...!
  15. Diskuze o Halloweenu 2019

no když dostaneš odměnu knihovníka za komplet všechny vyřešené knihy odečte se Ti z dokončených 1ks...
  16. Diskuze o Halloweenu 2019

tak měním názor na temnou bránu-ona je lepší než podzimní mlýn :( ohledně knih dnes mi došla poslední běžná,tak budu mít alespoň 1 komplet:1,3,5,5,2,2,2,1(+5 aktivně rozečtených).
  17. Diskuze o Halloweenu 2019

mě zase chybí ta knížka s dýňovou kapličkou...ostatních mám povícero,ale tuto míjím...avatárky jsem nepotkal...
  18. Diskuze o Halloweenu 2019

3fp na 9 polí fakt překonáno...budu teď jednu bránu sklízet,abych postavil další N.dodžó lvl 5 se ziskem 4fp+5zboží+vojcl... edit:když jsem jí uklízel hlásilo mi to úbytek obyvatel...každopádně nedostatkem lidiček netrpím,takže už tam místo brány stojí další chaloupka...
  19. Diskuze o Halloweenu 2019

po dlouhé době nechci získat snad žádnou denní odměnu..počkám si na renovačky...jinak je pěkné,jak hned zapojili do plnění i starožitníka a minulý týden jsem si docela zabojovat
  20. halloween-knihy-lživé tvrzení

:"Vyřeš každou úkolovou řadu z knihy a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid smrti.... nejsem na slovíčkření,ale jestli je získání všeho výčtu muselo by tam být napsáno::"Vyřeš VŠECHNY úkolové řady z knih a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid...