Výsledky vyhledávání

  1. peepee77

    „Nevybraná“ radnice při hromadném sběru

    Svět: všechny Prohlížeč a verze: Aplikace iOS Popis chyby: Při hromadném sběru za diamanty zůstane nad radnicí bedna jako by se produkce nesebrala. Ve skutečnosti k výběru dojde, ale bedna zmizí až po opětovném přihlášení. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Od poslední aktualizace furt...
  2. peepee77

    Nefungují přístavy

    Svět: C a D, na ostatních nejsem v dané době. Prohlížeč a verze: aplikace iOs Popis chyby: Nelze vybrat přístav ani do něj vstoupit Jak často se chyba vyskytuje: od aktualizace 30.4.2021 stále Detail chyby: Po aktualizaci 30.4.2021 mi nejde vstoupit do přístavu z ledovky ani oceánu, nejde ani...
  3. peepee77

    [HRA] Denní limit počtu přeskočení úkolů

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jak by měl být nastaven limit pro přeskakování úkolů. Protože výrazné omezení je ve své podstatě degradace velkolepé budovy Château Frontenac a taky výrazný zásah do strategie některých hráčů.
  4. peepee77

    Změna pořadí tlačítek

    Současný stav: Tlačítko pro vstup do města je na kraji lišty Nápad: Přesunout na začátek lišty tlačítko motivace a za něj tlačítko krčmy. Celkem často se mi stává, že omylem kliknu na tlačítko pro vstup do města hráče místo tlačítka motivace. Přitom návštěva města není většinou žádoucí pokud...
  5. peepee77

    Speciální nabídka - otázka na hráče

    Ahoj, jdu s dotazem. Objevila se tato nabídka někomu kdo má na kontě 500+ dia?
  6. peepee77

    Diskuze o aktualizaci 1.170

    O aktualizaci s číslem 170 můžete diskutovat v tomto vláknu.
  7. peepee77

    Odvetná bitva

    Svět: Všechny Prohlížeč a verze: Aplikace v. 1.167.2 Popis chyby: Chybí tlačítko pro zahájení bitvy. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: vždy Detail chyby: Chybí tlačítko pro zahájení bitvy pokud chci útočit z historie událostí v radnici. Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
  8. peepee77

    Přidání úrovní cechu

    Současný stav: Cech může dosáhnout maximálně úrovně 75 Nápad: Navrhuji zvýšit počet úrovní s odpovídajícími bonusy které může cech dosáhnout. Náš je aktuálně na maximu a nemá kam postupovat. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Síla cechu kterou vyprodukují mapy CVC, expedice a síně slávy...
  9. peepee77

    Pozvánky do cechu

    Současný stav: Pokud jsem členem libovolného cechu nelze zobrazit pozvánky od jiných cechů. Nápad: Zpřístupnit seznam pozvánek od ostatních cechů i když už v cechu jsem. Mít možnost takovou pozvánku smazat / odmítnout. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
  10. peepee77

    Vyhodnocení soutěže

    Barbarus stojí před vámi, kroutí hlavou a říká, že o věštění se máte ještě hodně co učit. Na prvním místě se umístila hráčka @diviska9 která získala celkem 6 bodů. Na druhém místě se umístil/a @KAKALDA CZ 1 se 4 body a první odpovědí v 5 dni soutěže. Na třetím místě místě se umístila @lechaba...
  11. peepee77

    5. den

    Barbarus si byl v koutku promyslet jak otestovat vaše věštecké schopnosti. Nakonec vymyslel pexeso. Vyberte si čtyři dvojičky z herního pole a napište je do odpovědi. (Například 42-85, 63-77,...) Pokud se vám podaří trefit dvojičku, která patří k sobě, získáte 2 body. Celkem tedy můžete získat...
  12. peepee77

    4. den

    Z bednářství Barbarus odešel a jak jinak než zadním vchodem. Když jste se po něm ptali tak vám řekli, že si chtěl něco promyslet. Najděte místo kde Barbarus rád přemýšlí. Název se ukrývá v tajence křížovky.
  13. peepee77

    3. den

    Dnes chtěl Barbarus něco důležitého vyřídit, nemůže si ale vzpomenout kde. Včera na to usilovně myslel a dokonce si v zamyšlení tuto budovu nakreslil. Poznáte budovu na obrázku? Skládejte puzzle dokud ji nepoznáte. http://four.flash-gear.com/npuz/puz.php?c=v&id=4099072&k=2381748
  14. peepee77

    Výskyt tlačítka “PRONIKNOUT” v expedici

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Aplikace iOS verze 1.122.3 Popis chyby: v expedici se mi objevilo tlačítko proniknout - nějakým způsobem z mapy území Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Dnes poprvé, prošel jsem 12 bojů Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
  15. peepee77

    2. den

    Z nasbíraných bylin vytváří Barbarus neznámý lektvar. Pod kohoutkem destilačního přístroje má nachystanou soustavu kádinek. Která z nich se naplní jako první?
  16. peepee77

    1. den

    Náš mistr se dnes v noci vydal sbírat vzácné byliny do čarovného háje. Je už ale ráno a on stále není k nalezení. Jediná cesta do čarovného háje vede přes bludiště. Je možné, že se v něm ztratil nebo nemůže najít cestu zpět. Najděte cestu skrz bludiště. A přiveďte Barbaruse zpět. (úkol: najděte...
  17. peepee77

    Diskuse

    Milí hráči, je tu jaro a s ním jarní událost. Pojďte vyhrát lucerny, a získat tak malý náskok před ostatními. Zítra začínáme! Nezapomeňte nám napsat, jak se vám soutěž líbí ;)
  18. peepee77

    Zadání soutěže

    Barbarus je starý a uznávaný kouzelník. Pro svoje řemeslo je zapálený už od velmi mladého věku, kdy se spíše čirou náhodou než vlastním přičiněním dostal na magickou univerzitu. Již zanedlouho se však všichni mágové, jejichž výukou procházel, začali podivovat jeho neobyčejnému talentu. Lektvary...
  19. peepee77

    4. úkol

    Upozorňujeme, že tento úkol je předposlední. V zítřejším úkolu bude důležitá i doba vložení odpovědi. Viz. zadání soutěže. Správná odpověď pro 4. den je Klášter.
  20. peepee77

    Osmisměrka - VYHODNOCENÍ

    Vážení soutěžící! Nejdříve bych chtěl poděkovat za hojnou účast. Náš tým vždy potěší, když vidí, že je o akci kterou pro vás pořádá zájem. Příspěvky byly slednovány průběžně aby vyhodnocení proběhlo co nejrychleji a tak už tu máme výsledky. Vyřešená osmisměrka vypadá takto Na hodnocení měla...
Nahoru