Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

    No moc to zatím nechápu, musím to nejdříve vidět. Pokud ale platí to co tu píše GENS35, že ztratíme marsovskou kolonii a s ní vše co v ní máme, co jsme do ní vrazil surovin a úsilí, tak je to pěkně zákeřná rána ze zadu do žeber. Ta nová VB je ještě méně užitečná jako Hrad Himedži, který jsem...
  2. Diskuze k Forge Bowlu 2019

    Takže přátelé a soudruzi v boji. Nečetl jsem tu všechny příspěvky protože na to čas nemám. Jedno je však jisté. Při tomto Eventu se Kolos na 10 úroveň bez použití DiA dostvět nedal. Ještě se nestalo, abych někdy nedokončil nějaký event a nezískal hlavní cenu. V tomto eventu jsem selhal, neboť...
  3. Diskuze k aktualizaci 1.140

    Proboha proč z těch krásných strážních ohňů byly vytvořeny takové hnusné patníky? Navíc vůbec nezapadají graficky do města, ba naopak, velice ho narušují. Vyřiďte tomu exšpertovi který to vymyslel, ať mi tam ty staré strážní ohně kouká vrátit, nebo budu zlej a smažu účet.
  4. ÚTOK A OBRANA

    Ptal jsem se, zda se Terakota počítá i do obrany města. V radnici jsem zjistil že ano, takže je mi to již jasné. Díky za vysvětlení :)
  5. ÚTOK A OBRANA

    Díky za odpověď, ještě bych se chtěl zeptat, zda se útočný bonus uplatní i při obraně města.
  6. ÚTOK A OBRANA

    Velkolepé budov na útok jsou nyní 4. Pro obranu města jsou VB pouze 2. Myslím, že je to už dost velký nepoměr ve prospěch útočících budov a to nehovořím o dalších bonusech do útoku. Již nyní je obrana města takřka zbytečná. Myslím že by se minimálně jedna budova pro obranu měla přidat.
  7. Diskuze k aktualizaci 1.136

    Nemíním utrácet suroviny vyjednáváním ani v CE ani v denních úkolech a to ani na světě kde mám surovin nadbytek. Takže tyto úkoly jsou pro mě naprosto zbytečné. Bral bych, kdyby to, kdyby se suroviny v cechovní pokladnici daly využít pro cechy které nebojují v Cechovních válkách i jinak...
  8. Diskuze k aktualizaci 1.124

    Po odebrání Honby za pokladem mám depku. Vždy při přihlášení na server mi zajede myš k levému okraji a ono tam nic není. Ten námořník mně bude strašit každou chvíli ještě asi hodně dlouho :D Jsem rád, že jsem se ho zbavil.
  9. Diskuze k Denním výzvám

    Tak poslední hodnocení: Denní výzvy je úchylnost a kdo na ně přistoupí, je větší než ten, kdo je vymyslel :D
  10. Diskuze k Denním výzvám

    Tak já s denníma výzvama končím, minimálně do doby, než se změní možnost výběru výhry, což znamená, že si výhru budu moci vybrat a ne, že mi jí procentuálně určí automat. Za těch 14 dnů jsem nezískal na žádném serveru zhola nic. Abych se celý den dřel a získal 10 FB nebo palmu a nebo po týdnu...
  11. Diskuze k Denním výzvám

    No a další dá se říct nesplnitelný úkol: "Získej 5 oblastí na mapě území" Pokud by se tento úkol opakoval častěji, tak ty oblasti prostě dobýt nelze. Myslím, že takových nesmyslných a nesplnitelných úkolů bude s přibývajícím časem víc a víc, takže to převážnou část hráčů přestane bavit a budou...
  12. Diskuze k Denním výzvám

    Tak hned první den mě přešla chuť na tuhle tu novinku. Co je to za debilní úkol: "Vyřeš 4 střetu v expedicích cechu vyjednáváním bez prohry v řadě." Párkrát jsem sice v CE vyjednával, ale nikdy s úspěchem. Chtěl bych vidět toho šťístka či génia, který tenhleten úkol splní.
  13. Zvýšení výroby zásob

    Díky, moc jste mně všichni potěšili :)
  14. Zvýšení výroby zásob

    Zvýšení výroby zásob poskytují VB Alexandrijský maják a Royal Albert Hall. Z které z těchto budov se nejdříve odečítají počty navýšení? Jak jsem tak vysledoval, pokud je Maják na vyšší úrovni jak Royal, tak se nejprve odečítá z Majáku, když je Royal na vyšší úrovni než Maják, tak se nejprve...
  15. Diskuze k Oceánské budoucnosti - 5. část

    Já myslím, že je to spíše výhoda nežli nevýhoda takhle rozkouskovaná jedna doba na několik částí. Hráč má čas nastřádat dostatek surovin i FB. Nevím jak kdo, ale já mám výzkum hotov a území budu mít zabrané když ne dnes, tak zítra určitě. Jak se říká: "Kdo šetří, má za tři" :) Potřeba na 5 část...
  16. Diskuze k Zimní události 2017

    Kompletní set poskytuje: 13 zboží, 4 FB, 5 obrany, 3 útok, pár medailí a nějaké štěstí. Vzhledem k tomu že ten kolos zabere celkem 30 polí je to bída. A co se týká ostatních "skvělých" budov, tak použitelná je pouze Studánka, těch ostatních, dá se říct dnes již takřka neefektivních má jistě...
  17. Promethium

    Dočetl jsem se tu, že Promethium najdu v radnici. Ať hledám jak hledám, v radnici Promethium jsem jej nenašel, ale ani nikde jinde. Tak už jsem je našel v inventáři :)
  18. Cechovní expedice

    Omlouvám se, máme tam jednoho hráče ze Současnosti.
  19. Cechovní expedice

    Nejvyšší hráč v cechu je v Postmoderní době. Když chci odemknout úroveň 3, chce to po mně zboží ze Současnosti. Což je myslím chyba a není to reálně možné.
  20. Cechovní expedice

    Proč jsem tento týden v Cechovních expedicích po dokončení 3 úrovně obdržel jen 2 trpaslíky? Z toho mi jeden dal 20 FB a druhý asi 20 zboží. Jestli se mi to stane ještě jednou, tak se na celé expedice vyprdnu a raději se půjdu opalovat.
Nahoru