Výsledky vyhledávání

  1. ÚTOK A OBRANA

    Velkolepé budov na útok jsou nyní 4. Pro obranu města jsou VB pouze 2. Myslím, že je to už dost velký nepoměr ve prospěch útočících budov a to nehovořím o dalších bonusech do útoku. Již nyní je obrana města takřka zbytečná. Myslím že by se minimálně jedna budova pro obranu měla přidat.
  2. Zvýšení výroby zásob

    Zvýšení výroby zásob poskytují VB Alexandrijský maják a Royal Albert Hall. Z které z těchto budov se nejdříve odečítají počty navýšení? Jak jsem tak vysledoval, pokud je Maják na vyšší úrovni jak Royal, tak se nejprve odečítá z Majáku, když je Royal na vyšší úrovni než Maják, tak se nejprve...
  3. Promethium

    Dočetl jsem se tu, že Promethium najdu v radnici. Ať hledám jak hledám, v radnici Promethium jsem jej nenašel, ale ani nikde jinde. Tak už jsem je našel v inventáři :)
  4. Cechovní expedice

    Nejvyšší hráč v cechu je v Postmoderní době. Když chci odemknout úroveň 3, chce to po mně zboží ze Současnosti. Což je myslím chyba a není to reálně možné.
  5. Historie událostí

    Rozšířil bych Historie událostí o další sekce, kde bych dal zvlášť: 1. Motivaci 2. Krčmu 3. Tržiště 4. VB Je totiž peklo když z tohoto okna pouze vracím motivaci, proklikávat namísto 30 stránek 60. Ostatní tlačítka mají pouze informativní charakter. Též bych navrhoval pro tlačítko Navštívit...
  6. Arktický přístav

    Zajímalo by mně, jestli se dá někde zjistit co vlastně loď přiveze. U Promethea je to vidět, ale ještě jsem nezaznamenal, že by loď přivezla něco jiného. A otázka č.2 - Jak je to s těmi dvojčaty musí plout společně abych navýšení bylo 50%? Zrovna jsem na ně natrefil a vyslal je společně. Díky.
  7. Sousedé

    Jak můžu mít na serveru 5 (East-Nagach) za sousedy z Budoucnosti, když jsem teprve v Průmyslu. Hraji tam dost dost aktivně a není ani prakticky dost možné, aby se za tu krátkou dobu dostal někdo tak daleko, ledaže by to byl milionář. Když už pouštíte nějakého milionáře tak daleko, tak mu dejte...
  8. Sousedé

    Jak můžu mít na serveru 5 (East-Nagach) za sousedy z Budoucnosti, když jsem teprve v Průmyslu. Hraji tam dost dost aktivně a není ani prakticky dost možné, aby se za tu krátkou dobu dostal někdo tak daleko, ledaže by to byl milionář. Když už pouštíte nějakého milionáře tak daleko, tak mu dejte...
  9. Blikající políčka na mapě

    Po dnešní aktualizaci při boji na mapě nepříjemně blikají políčka. Je to dost velký záhul na zrak a navíc to ruší soustředění na hru a myslím si, že jí to i zdržuje.
  10. Správa armády

    Oblast hry: Správa armády Současný stav: chybí Nápad: Do okna "Správa armády" bych přidal dvě tlačítka "Zobrazit pouze nezávislé jednotky" a "Zobrazit pouze závislé jednotky". Např. hledat ve 200 tulácích pár závislých jednotek z kasáren zabere značně času. Zkoušel jsem nápad hledat zde...
  11. Diamanty

    Opravdu úžasná akce ty dnešní diamanty. Dík autorům za zničení myši a namožení prstů při několika stovkám odklikávání nabídek diamantů. To občas není hra, ale obtěžování.
  12. Dokončení MS FoE

    13.7. bude ukončen turnaj, vybírat truhlu bude možné až do 20.7. Zajímalo by mně, zda bude v truhle jako výhra i Balíček pěti střel. Pokud ano a já je vyhraji, co pak s nimi, když už se nebude moct střílet?
  13. Vybírání budov

    Při vybírání budov je u budovy čtvereček šedivé barvy. Někdy dá dost práce a času, některý zapomenutý čtvereček nalézt, neboť většina budov je šedivé barvy. Přikláním se k tomu, aby tyto čtverečky měly jinou barvu a daly se tak snadněji odhalit.
  14. Space Needle

    Jsem v Ranném středověku a u Space Needle se mi zobrazuje na její postavení Kámen, Barva, Mramor, Dřevo, Víno. Jsou u toho však jiné ikony surovin.
  15. Hra

    Funguje hra? Já mám od rána černou obrazovku. Zkoušel jsem více světů, v různých prohlížečích i na různých PC.
Nahoru