Výsledky vyhledávání

  1. Obrana města v oceánské době

    Ahoj vstoupil jsem nedávno do oceánské doby a nestačil jsem se rozkoukat a už začaly ataky. Poradí mi někdo prosím jak nakombinovat obranu svého města obraný bonus mám 364%. Děkuji
  2. Zadání kola

    Opovědi na otazky: 1 : 550 2 : 2015 3 : +4% 4 : 150 5 : všechny éry 6 : ne 7 : žádná 8 : 48h 9 : 12 10 : o nic je to stejné 11 : volání povinosti 12 : 6 13 : nemá 14 : 2013 15 : 47 franek711 Cirgard
  3. Zobrazení nabídek herních přátel

    JJ připojuji se k návrhu a u přátel by nebylo špatné, kdyby to také bylo bez bodu.
  4. Různá hesla pro hru a fórum

    Já používám stejné a bez problémů :cool:
  5. Přátelství

    Ahoj také se přidám, sháním převážne přatele k době zítřka dík.
  6. Velký třesk

    Tak jsem zkusil ten doporučený simulátor a chci poděkovat za tento nápad. Díky němu, jsem si přestavěl městečko k obrazu svému. Tudíž jsem už dnes stejného názoru, dík.
  7. Velký třesk

    dík zkusím to
  8. Velký třesk

    kde bych sehnal ten simulátor?
  9. Velký třesk

    Ahoj napadl mě nápad, kterým bych se Vámi rád podělil. Jednou ročně by se mohl udělat den, kdyby se mohlo celé městečko rozebrat do inventáře. Včetně cest, všech budov (včetně velkolepých) a příslušenství. Mohl by se vyřešit věčný problém s místem. Samozřejmě s podmínkou, že se vše do posledního...
  10. Diskuze k Velikonocím 2015

    Ahoj je to dost nevyvážený, nejvíce se mi daří na D o něco méně na C a nejhůře na B tam jsem vajíčko za 50 neviděl a 20 jako šafránu.Vůbec se tu nezohledňuje kolik u toho strávý člověk času.Bylo by fér lépe motivovat aktivnější hráče.
  11. Diskuze k Android aplikaci

    Ahoj už někdo ví proč se mi nezobrazuj,í jména hráčů v cechu,sousedů a přátel?
  12. Diskuze k Android aplikaci

    Ahoj jsem moc rád že jsme se dočkali,moc nám to pomůže třeba na dovolený.Je mi jasné že se vše časem doladí a nemůže být vše hned na 100%.Přesto bych se přimlluvil za první úpravu aby ostatní hráči měly svá jména.Nemohu takto odhazovat body konkrétnímu hráči.Děkuji
Nahoru