Výsledky vyhledávání

  1. Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    A jaká strategie na to vlastně je?
  2. Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

    Díky
  3. Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

    Kde se dá získat marsovská ruda když jsem v kolonizaci pásu planetek.?
  4. Diskuze o letní události 2020

    No nevím. Přestávám věřit že to vyjde. Nechápu jednu věc. Už podruhé jsem narazil v kole štěstí na Guvernérovu vilu úrověn 1. Proč to tam dávají když je problém získat všechna rozšíření. Měl jste tam někdy někdo vylepšení?
  5. Diskuze o letní události 2020

    Já nenašel žádný. Dají se vůbec získat všechna rozšíření bez kupování dublonů za diamanty? Mám dojem že ne.
  6. Diskuze o zimní události

    Pěknej podraz. Naštvou tím spoustu lidí.
  7. Diskuze o zimní události

    A neodemknou se ti sobi až na konci hry? A kdo chce dřív musí zaplatit?
  8. Diskuze ke kolonizaci Marsu

    Jako 4 hodiny průzkum pak boj nebo vyjednávání a dostanu 4 marsovské suroviny. Pak to celé znovu a dostanu 5? Pomaleji to udělat nešlo!?
  9. Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    Stačilo napsat chceme víc vydělat proto zdražujeme.
  10. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    No moc sem nechodím. Ve hře je spousta nedostatků hlavně v mobilní aplikaci. Ale jak vidím nemá smysl tady cokoliv řešit.
  11. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    Tak to jsem nevěděl. No a jak to dopadlo? Vyjádřili se k tomu?
  12. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    Pročítal jsem ty minulé diskuze. Když to nevyšlo tenkrát tak to zkouším znova. Prostě to zdržuje! Už se tady udělalo několik zlepšení pro zrychlení a zjednodušení hry. Třeba už to tlačítko pomoc. Ale tahle otravná animace je tady pořád.
  13. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    Je to prostě zdržování. Když máte třeba 80 přátel je to 80 kliknutí navíc. Nebo ať je možnost tu animaci vypnout.
  14. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    Současný stav: při kliknutí na ikonu stolu se zobrazí okno s animací stolu které se musí dalším kliknutím zavřít. Je to zbytečné zdržování jak na PC tak hlavně na mobilu. Nápad: mělo by to fungovat stejně jako tlačítko pomoc. Zobrazila by se jen informace o navštívení či nenavštívení krčmy která...
  15. Diskuze k Halloweenu 2018

    No ten Měsíc je zrcadlově otočený
  16. Diskuze k Halloweenu 2018

    Kterej umělec dělal ten Měsíc v obrázku k eventu?:rolleyes:
  17. Diskuze k Forge Bowl

    Mám dotaz. Pokud postavím Památník hrdinů a vylepším ho na 7.úroveň pak ho třeba někdy vrátím do inventáře. Pokud ho znova postavím zůstane na 7.úrovni?
  18. Animace krčmy při návštěvě

    To není zbytečný. Už se to tady řešilo a pořád nic. Zrušte to proboha!
  19. Animace krčmy při návštěvě

    Kdy už konečně zruší to okno s animací stolu při návštěvě krčmy? Neuvěřitelně to zdržuje. Proč to nemůže fungovat stejně jako ikona pomoc?
  20. Ukazatel casu na vb

    Pro!!! Nechápu proč to doposud není.
Nahoru