Výsledky vyhledávání

  1. Zrušení animace stolu při návštěvě krčmy.

    Současný stav: při kliknutí na ikonu stolu se zobrazí okno s animací stolu které se musí dalším kliknutím zavřít. Je to zbytečné zdržování jak na PC tak hlavně na mobilu. Nápad: mělo by to fungovat stejně jako tlačítko pomoc. Zobrazila by se jen informace o navštívení či nenavštívení krčmy která...
  2. Animace krčmy při návštěvě

    Kdy už konečně zruší to okno s animací stolu při návštěvě krčmy? Neuvěřitelně to zdržuje. Proč to nemůže fungovat stejně jako ikona pomoc?
  3. Odměny v expedicích a eventech

    Chtělo by to vymyslet nějaké nové odměny. Na co jsou hráčům ve vyšších dobách bonusy a stavby na mince a kladiva? Třeba terasovitá farma by byla dobrá budova kdyby nebyla tak velká. Takhle je k ničemu. Co třeba nějakou podporu pro budovy na suroviny? To tady zcela chybí.
  4. Stejný bonus na vyšším levelu

    Například u Diovy sochy je stejný bonus 15 i na 16 levelu. Bodovy které dávají dva bonusy tak u nich se s vyšším levelem navýší aspoň jeden z bonusů. Bylo by dobré aby u každé budovy navýšení velenu znamenalo i nějaký přínos.
  5. Úkol prozkoumej provincii

    Navrhuji vyřadit úkol prozkoumej provincii ze soutěží a eventů. Přijde mi to nespravedlivé protože někomu to zabere řádově hodiny a jinému i několik dní.
  6. Rozšíření

    Mám dotaz koupil jsem si rozšíření za medaile a teď v nabídce rozšíření tato možnost zmizela. Dříve i když jsem neměl dostatek medailí tak tam ta nabídka byla a mohl jsem se podívat kolik medailí potřebuji na další rozšíření. Proč tam teda teď není??
  7. Tlačítko pomoc

    Proběhla další aktualizace a stále nebylo opraveno to že po stisknutí tlačítka pomoc běží 24 hodinový odpočet i když nebylo možné nic motivovat ani zušlechtit. Když už to konečně někdo bude řešit? Nebo tohle fórum nemá žádný význam a na připomínky se nehledí?
  8. Informace o přispívaní do velkolepých budov

    Zdravím, ve hře mi docela chybí že v novinkách nemám informaci jestli mi někdo přispěl do velkolepých budov. Jak je to třeba když mě někdo motivuje.
Nahoru