Výsledky vyhledávání

  1. ffdd

    Více informací v Záznamu bitvy v CB

    PRO
  2. ffdd

    Diskuze k Letní události 2018

    deň dobrý, sorry za moju lenivosť že som to celé neprečítal a tak nwm či ktomu už niekto niečo hovoril, ale je niekde zoznam možných cien ktoré sa dajú v kolese vyhrať? konkrétne ma zaujíma síň slávy
  3. ffdd

    Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

    nejako som to tu nenašiel, otázka bude napísaná na čete? či na fóru?
  4. ffdd

    Diskuze k aktualizaci 1.44

    Explorer ;)
  5. ffdd

    Diskuze k aktualizaci 1.44

    stačilo zmeniť prehľadávač a už je to v pohode
  6. ffdd

    Diskuze k aktualizaci 1.44

    tak potom s tým niečo mám :(
  7. ffdd

    Diskuze k aktualizaci 1.44

    dosť veľký problém dnes som bojoval v CvC mám asi 200 tulákov ale zobrazujú sa mi len tí 20ti, zo začiatku v pohode ale potom všetci boli ranený a ja som nemohol zobrať zdravých mohol som len čakať kým nejaký neschcípne abych mohol zobrať zdravého :(
  8. ffdd

    Omezení bojových časů v CvC

    KRIŽIACI súhlasíme
  9. ffdd

    Šampióni světa Arvahall - PvP

    cech: KRIŽIACI hráč: 123nitro nemá účet na fóru tak ma požiadal o pridanie
  10. ffdd

    Šampióni světa Arvahall - PvP

    cech: KRIŽIACI mal som už aj viac ale zatiaľ toľko ;)
  11. ffdd

    Cech KRONOS

    omlúvam sa len som reagoval na vaše správy
  12. ffdd

    Cech KRONOS

    jo lebo Dragonborn v rannom stredoveku nám to pustil že?! alebo AVATAR vo vrcholovom že?!" ale pokračujte a v rannom stredoveku nám tie územia pustíte ;)
  13. ffdd

    Cech KRONOS

    hrdo môžem povedať že som z cechu KRIŽIACI a zistili sme že ranný stredovek sa neoplatí takže sme to nechali tak (keby dačo predtým sme neboli za vami) :D a my sa na niečo chystáme a bude to už veľmi skoro a dúfam že je onebyone spokojný z absolútne bezcennými územiami :)
  14. ffdd

    Cech KRONOS

    páni prepáčte ale váš cech je "troska" už len z toho čo tu čítam a rinalees má pravdu keď som chcel ísť do vášho cechu nemohol som ale akonáhle niekto z vás videl tento obrázok: https://plus.google.com/u/0/102050764222297971158/posts/PAcitAm9RqM?pid=6097971209213625986&oid=102050764222297971158...
  15. ffdd

    Cech KRONOS

    to si robíte srandu že ste ma pozvali?! k vám?! ...
  16. ffdd

    Omezení na vytvoření cechu v CVC pro zábavu

    súhlasím dáva to zmysel
  17. ffdd

    Chat

    som za (vždy keď niekoho chcem navštíviť tak ho nahlásim, aj niektorých čo ste tu)
Nahoru