Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze o Forge Bowl 2022

    A jak to poznám, jestli mi Inno nějaké míče vrátilo? Když jsem na jednom světě utratila spoustu míčů , včetně nějakých dokoupených, jelikož drop speciálky byl mizerný.. To bych si měla jako pamatovat, kolik přesně jsem jich měla a číhat potom, jestli mi nějaké nepřibyly?
  2. Diskuze k Venuši

    Michalku, jsem na tom stejně..na telefonu mi to psalo, že je tam úlomek, ale nikde jsem ho nenašla. Tak jsem logla na komp, že to třeba bude lepší hledání a teď to píše, že tam žádný není..:D
  3. postup do vyšší ligy v CB

    Dala bych to stejně jak expedice napříč světy a pak by si měl alespoň v té diamantové kdo dávat po čumáku a neměli by to zadarmo :D
  4. 1. den

    19
  5. Diskuze ke změně názvu

    No chvíli mi to taky nedošlo a říkala jsem si, že tady už je možný, že vymyslí i takovouhle volovinu :D
  6. rebalanc

    Co tak si zkontrolovat, co se vypouští do světa před tím než se podle toho všichni zařídí a ne až XY týdnů po tom, co mají všichni přestavěná města, prodané moředrapy, hotely na stromech apod? A diskuze bude s aktualizací..jo, to nám ta diskuze bude na hodně.. Ostatně jako v podstatě každá...
  7. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    No Henzi, úložiště semen i banka rostlinných druhů zní pořád líp :D Lorde bazíruješ na slovíčkách? :) Vzhledem k tomu, že i ty jsi evidentně pochopil, co tím chtěl básník říct, rýpeš zbytečně a problém přetrvává :)
  8. Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

    Ten překlad "semenná banka" je fakt hroznej..google translator zase zaúřadoval? :D :D :D A problém s válejícím se zbožím ledovky v pokladnici samozřejmě nadále nevyřešen.. Co úroveň CvC v době ledové? Stane se někdy konečně taky nějaká úprava,aby se tam dalo bojovat normálně jako v jiných dobách...
  9. Diskuze ke Krčmě přátel

    Ach jo..vážně klikat do zblbnutí..mohli by to aspoň upravit jako u tlačítka "pomoc" (uvést čas,za jak dlouho zas můžu do hospody,aniž bych ji musela navštívit), aby člověk nemusel prolézat mezi 140 lidma, u koho už byl a u koho ne..stačí, že musí prolézt,aby zjistil, že jsou plné židle...
  10. Diskuze k 3. části Ledové budoucnosti

    No on dostřel 8 nebo kolik má robot není na střeleckou jednotku taky nic moc.. Když jsou jednotky z budoucnosti lepší než jednotky ledovky, přijde mi něco špatně.. včetně bitevních pevností..to mi taky přišlo jako parodie na tanková vznášedla. A tohle je zase další paskvil...
  11. Diskuze k 3. části Ledové budoucnosti

    To je pěkná hovaďárna s tou jednotkou..tak pokud už mění Inno typ jednotky, mělo by tedy i změnit ty vlastnoti a ne takhle..robotický voják, jakožto po zemi courající panák, který ani nemůže vlézt na jezero a nedojde nijak zvlášť daleko, nikam skoro nedostřelí a to má být střelecká? Oproti tomu...
  12. 1. úkol

    1. NE 2. NE (je to obchodník s bylinami) 3. NE (je tam budova ze současnosti) 4. NE (jsou zde sklady) 5. ANO (pouze dělostřelecká jednotka)
  13. Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    Fórum → Základní informace → FoE tým
  14. Diskuze k Velikonocům 2016

    Silver, možná to bude právě tím, že to hraješ teprve měsíc.. Tím pádem jsi neviděl, jak fungoval event minulé roky a v době, ve které jsi ti stačí odměny, které jsi dostal. Pro většinu lidí jsou odměny nezajímavé a když už by něco chtěli, je to o náhodě. 1 tulák nebo šampion je pro člověka ve...
  15. Zadání kola

    1. 550 2. 2015 3. 0 4. 150 5. všechny éry 6. ne 7. ani jedna 8. 48 hodin 9. v 10 (Velikonoční event 2013, Letní event 2013, Zimní event 2013, Velikonoční event 2014, Fotbalový turnaj 2014, Letní event 2014, Zimní event 2014, Velikonoční event 2015, Letní event 2015, Zimní event 2015) 10. o 0 -...
  16. Zadání soutěže: Pexeso

    1. Akademie 2. Arcologie 3. Autokino 4. Kasárna granátníků 5. Kasárna legionářů 6. Nábřežní rezidence 7. Ovocná farma 8. Pec na dehet 9. Továrna na keramiku 10. Továrna na mikrovlnné zbraně 11. Al-Rais 12. Ne 13. Ano, Observatoř 14. 0 (nula) 15. 1x za 24 hodin Bonus: 58
  17. 6. Křížovka

    A M F I T E Á T R R A N G E R S P O K O J E N O S T F A N S H O P D O U T N Í K U B Y T O V Á N Í
  18. 7. Postřeh

    15
  19. 5. Přiřazovačka

    1 F 2 E 3 A 4 G 5 C 6 B 7 D
  20. 4. Osmisměrka

    radnice, zepelín, zoo, ocelárna, vápenec, akademie, med, hodinář, cirkus, kasárna, strom, kus, pár, vino
Nahoru