Výsledky vyhledávání

  1. Zadání soutěže: Osmisměrka

  2. Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

    Na Podpoře hry mi bylo sděleno, že byl můj příspěvek přemístěn do sekce "Nápady", ale nenašla jsem ho tam.
  3. Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

    Již dlouho mi vadí, že se nelze zbavit naprosto zbytečných informací, týkajících se velkolepek, do kterých jsem kdysi dávno přispěla hráčům, kteří jsou již léta neaktivní. Ano, jsou sice zařazeny na seznamu mnou dotovaných velkolepek až na jeho konci, ale za to jsou zde nadosmrti, což mě mírně...
  4. Nezřetelné bojiště v Oceánské budoucnosti

    V Oceánské budoucnosti je bojové pozadí udělané tak nešťastně, že přes jeho barevnou přeplácanost nejsou vidět bojující jednotky. Myslela jsem, že tady jde i o strategii vedení boje, ale když nevidím, kde se nepřátelské jednotky nachází, tak to jde stěží. Pokud by to bylo možno nějak vylepšit...
  5. Možnost mazání v seznamu velkolepek

    Kvůli přehlednosti by bylo dobré mít možnost v seznamu velkolepých budov, kam přispívám body, smazat podle mého uvážení ty, o kterých vím, že je hráč vlastnící tuto velkolepku již roky neaktivní a tudíž je pro mě tato informace (že mám v jeho velkolepce nějaké fb) naprosto zbytečná. Vyřešila by...
  6. Rozšíření města za medaile v Ledové budoucnosti

    Na rozdíl od všech předcházejících věků se v nejnovější éře nepočítá s možností koupit rozšíření města za medaile. Bylo mi to sděleno z Podpory hry. Je to škoda, protože se tím vytrácí motivace medaile získávat. Jsou pak ve městě zbytečné budovy, které je produkují, např. Věž vítězství a Svatyně...
  7. Cech Orfeus

    Ahoj, pokud jsi AKTIVNÍ hráč(ka), můžu Ti nabídnout vstup do přátelského a fungujícího cechu Orfeus? Podmínkou pro přijetí je postavená SÍŇ SLÁVY a alespoň 50 000 nahraných bodů. Radnice nám denně dává 3 body (velmi brzy budou 4), máme 8% slevy na výstavbu a o 18% rychlejší uzdravování jednotek...
  8. Informace v seznamu velkolepých budov, na jejichž výstavbě se podílím.

    Ukládají se zde postupně VŠECHNY velkolepé budovy, do kterých jsem od začátku hry dala body. Tedy i ty, které jsou zde "na pořád", protože hráči, kteří je kdysi stavěli, již dávno nejsou aktivní a tudíž začatý level nikdy nedokončí. Vadí mi, že se tak seznam velkolepých budov stává nepřehledným...
  9. Cech Orfeus

    Zdravím hráče, kteří jsou aktivní ve hře, ale zároveň rozumní a slušní. Rádi v našem klidném cechu přivítáme každého, kdo bude ochoten respektovat základní pravidla a přizpůsobit se jim. Od hráčů požadujeme a zároveň každému nabízíme: 1. Vzájemnou pravidelnou motivaci (cca 5x týdně) 2...
  10. Motto - Lily66

    Forge of Empires není jen hra, je to geniální hra na život, v níž můžeš poznat sám sebe!
Nahoru