Výsledky vyhledávání

  1. Zadání soutěže: Osmisměrka

    Ahoj, 1) nalezená slova: Menhir Med Král Mapa Ruina Sklo Eben Maják UI (jako UI data) - toto slovo je v osmisměrce 2x 2) Kolik zbylo nepoužitých písmen: 6 (ale pokud by se použilo UI 2x, tak jen 5) 3) Kolik písmen s čárkou bylo z tabulky použito: jedno, ale 2 krát (Á) 4) Kolik...
  2. Diskuze k soutěži: Osmisměrka

    Ahoj, pokud by se stejné slovo vyskytlo vícekrát, má se také tolikrát zapsat? Díky
  3. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    No jestli den před spuštěním je dostatečná doba, o tom by se myslím dalo s úspěchem pochybovat :) Informace o jednotlivých úkolech je veřejně dostupná? Ale, tak to sem tedy dej prosím pro ostatní link na oficiální informaci, kde tyto úkoly jsou zveřejněné. Buďto taková oficiální informace nikde...
  4. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    Lordíčku, já to právě také rozlišuji. Ale ve hře je právě dost mladých lidí, který se zbytečně již tady pokřivuje svět. Mám pocit, že si trošku pleteš pojem s průjmem ;-) Hodinky i holinky se sice natahují, ale vždy je to trošku jinak, Rovné podmínky a rovnostářství je trošku něco jiného. Když...
  5. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    Lordíčku, já ani tak nemluvím o sobě. Já ty informace mám, já mluvím o nerovných podmínkách. A pak mluvím o tobě, najdi se v mém předchozím příspěvku ;-) Mimochodem Beta je určena k testování, ne jako unfair podpora ;-)
  6. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    BTW, samozřejmě, že pozitivně( a také krátkozrace) se k nastaveným podmínkám vyjadřují hráči, kteří vidí možnost, že získají něco navíc oproti konkurenci. Je mi vás ale líto, tady je to jenom hra, ale něco to vypovídá o vašem charakteru a bohužel duchu dnešní doby, trhnout něco navíc a vůbec...
  7. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    A nezdá se Ti, že zrovna to, že pro někoho informace o úkolech je dostupná a pro jiné ne není v pořádku? A to nemluvím o sobě. Já se k nim dostal, ale dle mého je to špatně a vytváří to nerovný přístup a možnosti. Zatímco ty tyto informace máš a můžeš je využít, jiní tuto možnost nemají. Buď...
  8. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    No pokud jsi zrovna ten týden pryč, pak to poněkud problém je ;-)
  9. Diskuze k historickému okénku: Albert Einstein

    No na to, že je v eventu takto důležitá budova je ten týden na úkoly pěkně krátký. Ti co mají díky jarňákům dovolenou nebo prázdniny asi nebudou nadšení, zvlášť pokud tam bude úkol prozkoumej provincii, kde člověk běžně ztratí 2 dny ... Zajímavé, že v Karnevalu, který byl na tak dlouhou dobu...
  10. Diskuze k profilu a úspěchům

    Přiznám se, že stále nějak nechápu k čemu tato s velkou pompou uváděná "oslava úspěchu" jako že má být. Rád bych to ignoroval, ale ono to nechce ignorovat mne. Alespoň bych tedy prosil o možnost vypnutí, za to pak velmi rád poděkuji. teď nějak není zač děkovat. Hlavně mě ale přivádí k úžasu, že...
  11. Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/foe-t%C3%BDm.71/ Forum / Zkladní informace / FoE tým
  12. Diskuze k aktualizaci 1.61

    Řekl bych, že pokud by toto mělo být pravda, pak v tom tým Forge of Empires má komunikováno zcela diletantsky (což ale vzhledem k vypuštěnému paskvilu zpráv asi bude). Ve zveřejnění aktualizace totiž hráče jednoznačně vyzývá k diskuzi na toto téma právě zde, neboli chce od hráčů feedback. Pokud...
  13. Diskuze k aktualizaci 1.61

    No také mám obavy o funkčnost. A také si nejsem jistý, zda je nutné měnit naprosto vše. - barvy: v zásadě je to jedno, proč ne, OK - sloučení odeslané a přijaté pošty: asi OK - zprávy do mobilní aplikace: SUPER - počet nepřečtených zpráv: SUPER - "Facebookový" styl: nenadchne, ani neurazí -...
Nahoru