Výsledky vyhledávání

  1. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Trochu se obávám, že to není chyba, ale záměr. Je to ovšem velmi otravné, o maximální zoom a vycentrování na danou výrobnu vážně nestojím. Stejně tak mám některé výrobny mimo "hlavní sérii", zato kováři se nacpou do každé série výroben.
  2. Diskuze k Denním výzvám

    "Jakmile získáte všech sedm bodů .... a obdržíte další truhlici skýtající nejvíce vytoužené odměny!" Ó ano, konečně získám mé nejvytouženější Uložit budovu a přidám ho do sbírky k ostatním třiceti :-D Vážně je potřeba cpát tyhle rádobyužitečné balíčky (motivační sada, uložení budovy, 10%...
  3. Ikonka pro Krakena?

    Zdravím. Myslím si, že by si Kraken zasloužil ikonku do pravé lišty, která by ukazovala počet zbývajících pokusů na využití jeho schopnosti. V současnosti má takovou ikonku každá pitomost, včetně stále se rozrůstající řady reklamních nabídek, ale Kraken ne. Nyní je těžké hlídat, kolik bojů už...
  4. Metař Josh

    Například v nabídce posádky pro arktickou expedici :p
  5. Metař Josh

    Zdravím, dokázal by mi někdo smysluplně vysvětlit mechanismus fungování metaře Joshe? Chápu, vozí zpět odměny (směšně nicotné), ale... Na vyšších úrovních (v mém případě na třetí) má u své schopnosti uvedeno číslo. Logická úvaha by byla, že přiveze tolik odměn, případně že je výše odměny tímto...
  6. Diskuze k Oceánské budoucnosti

    Taky jste bláhově čekali nějaké úplně nové suroviny pro přerušení nekonečného (a už dost absurdního) řetězce rafinací? Chyba :D Tak se tu mějte, já jdu natěžit zboží z Kolonií, abych ho mohl rafinovat na Moderní, abych ho mohl rafinovat na Zítřejší, abych ho mohl rafinovat na Oceánské, abych ho...
  7. Diskuze k aktualizaci 1.95

    Zelda: Stává se mi to taky celkem často, ale současnou aktualizaci bych z toho nevinil - děje se to už řadu měsíců. Boj vzdávat nemusíš, v mém případě stačí aktualizace stránky, v horším případě restart prohlížeče. Funguje taky najít si ve správci úloh proces zabírající nejvíc paměti (neomylný...
  8. Diskuze k aktualizaci 1.95

    Kvízová otázka: kde se teď dozvím, kolik mám promethia? seznam zboží v radnici - zrušeno tržiště - tady nikdy nebylo, když s ním nelze obchodovat výzkum - všechny výzkumy, které ho požadovaly, už mám hotové (a zpětně už mi hodnotu mám/potřebuji neukáží) vyjednávání v expedicích - promethium nově...
  9. Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

    Ve svém okolí neustále slyším stížnosti na přílišnou obtížnost zejména 3. úrovně expedice v Ledové budoucnosti....a Inno v rámci "vyvážení" tuto obtížnost ještě zvedne? Vážně?
  10. Chybný úkol

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: IE 11.0 Popis chyby: Úkol žádající vyzkoumání technologie Imunita vůči mrazu se úspěšně dokončí po vyzkoumání technologie Mohutné válečné stroje. Na screenech je vidět, že imunitu opravdu ještě vyzkoumanou nemám Jak často se chyba vyskytuje: netuším Zkoušel...
  11. Diskuze ke Krčmě přátel

    Myslím, že jednorázových 50 diamantů by to na pay to win nezměnilo, takové množství seženeš přímo ve hře skoro na každém rohu :-D Naopak když musíš těch 50 zaplatit pokaždé, je to tomu modelu mnohem blíž, protože si to můžou dovolit opravdu jen platící hráči...
  12. Diskuze ke Krčmě přátel

    Mám dotaz - standardně lze mít v krčmě aktivovaný pouze jeden bonus, ale za diamanty to nabízí možnost odemčení dalšího. Po zaplacení bude ten druhý slot dostupný pořád, nebo se platí pokaždé když chci mít dva bonusy? Lze mít aktivované dva stejné bonusy? Např. 2x 30% útočný bonus
  13. Diskuze k cechovním expedicím

    Myšlenka stylizace budov na způsob expedicí je hezká, ale proč museli zhoršit jejich vlastnosti? O snížení šance na FP ani nemluvě, už teď mi padají minimálně :-( Máte tušení, kdy bude ten zázrak uveden do provozu?
  14. Mrtvé nemrtvé obranné jednotky

    Support naštěstí kontaktovat nemusím - restart hry to vyřeší - ale je to otrava a nějaká oprava by neuškodila ;-)
  15. Mrtvé nemrtvé obranné jednotky

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Chrome (54.0.2840.99 m), IE 11.0 ale je nezávislé na použitém prohlížeči Popis chyby: Pokud v obranné bitvě zemřou jednotky, po jejím přehrání dojde chybě v jejich kasárnách Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Po každém přehrání záznamu obranné bitvy...
  16. Bonus v obraně

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: 1.71.09daa81 (14.03.2016 13:20), IE 11.0 ale je nezávislé na použitém prohlížeči Popis chyby: Při obraně města nedostávají jednotky bonus útoku Screenshoty:obrana1.jpg bitva.jpg Jak často se chyba vyskytuje: každá obranná bitva Detail chyby: Bránící jednotky...
  17. 2. den

    1. Strom lásky 2. Atomium 3. Mys Canaveral
  18. Diskuze k Budoucnosti

    Tak graficky to nevypadá špatně, ale co ty bonusy velkolepek? Bonus pro rabování potěší jen omezený počet hráčů a naštve slušnou část ostatních. A bonusy na získávání plánků a odměny za přispívání takhle ke konci hry? Ok, Inno tvrdí, že není konec, ale kolik dob ještě zvládnou vymyslet? Proč...
  19. Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

    Odpověď s počtem duchů má jít pod obrázek pro daný den, do tématu s prvním obrázkem, nebo do úvodního tématu celé soutěže? Trochu jste se v zadání zamotali do toho, toto, této, tamto,...
  20. Diskuze k aktualizaci 1.62

    No to jsou koumáci. Hráči si stěžovali na neustále blikající zprávy, tak blikání vypnuli zas trochu moc. Hráči si stěžují, že zprávy neblikají? Zpět k bezdůvodnému blikání! :D
Nahoru