Výsledky vyhledávání

  1. CB: To se to bojuje;)

    Svět: B Prohlížeč a verze: Apple App Popis chyby: Viz. příloha Detail chyby: Neopraví se ani po restartu app a spolucechovníci vidí to samé.
  2. Chyba popisu opakujících se úkolů

    Čekal jsem, jestli poslední aktualizace náhodou neopraví, nestalo se, reportuji. V aplikaci (Apple IPAD) se objevuje chyba popisu opakujících se úkolů (a všechny mají stejnou avatarku), viz. Příloha.
  3. Okno po výběru

    Připojuji se. Nesmysl, zvláště v kontextu nápovědy z úvodní obrazovky “věděli jste”. … že tažením prstu přes budovy lze sebrat hotovou produkci… No jde no, blbě a poslepu.
  4. Aktualizace aplikace 30.4.2021

    Tak patch uz vydany, nainstalovany a funkcni.
  5. Aktualizace aplikace 30.4.2021

    Svět: B Prohlížeč a verze: Apple Ipad Pro aplikace ver 1.203.13 Popis chyby: aplikace se dlouho spouští a po načtení je neovladatelná Jak často se chyba vyskytuje: od poslední aktualizace pořád Detail chyby: Po instalaci dnešní aktualizace (i po kompletní reinstalaci aplikace) - pomalé...
  6. Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, skutečnost je jiná.

    Svět: Brisgard Prohlížeč a verze: Aplikace, IPAD PRO Popis chyby: Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, ale skutečně zůstane nesebraná. Při restartu aplikace se objeví výběr znovu. Pokud se jedná o budovu, která umožňuje volbu produkce (např. moštárna), je budova po výběru nedostupná...
  7. Egyptská osada - po bitvě

    Svět: B Prohlížeč a verze: IPAD PRO app Popis chyby: Po vítězné bitvě v osadě otevřu kasárna (libovolná) a zobrazí se u všech jednotek vyrobit, přestože byla zabita pouze např. jedna. Po kliknutí na vyrobit dojde k odhlášení aplikace, resp. pád - ztratili jsme připojení. Jak často se chyba...
  8. Diskuze k Cechovním bitvám

    Mrzí mne, že jste se rozhodli nejít cestou mobilní CVC. Spousta spolucechovníků má k dispozici jen mobilní techniku a CVC se zúčastnit nemohou i když by rádi. Někteří to sice zkouší obcházet pomocí speciálních prohlížečů, ale rychlostně to je nepoužitelné. Další, co by dle mého názoru CVC...
  9. Diskuze k změnám v prémiových nabídkách

    A to už teda, když teď bude dost financí, půjdou hrát CVC na mobilních zařízeních a také se dozvím, za jak dlouho mám výběr z velkolepky?
  10. 4. den

    10
  11. 3. den

    10
  12. 2. den

    7
  13. 1. den

    13
  14. Diskuze k Virtuální budoucnosti - 2. část

    Ruku do ohně bych za to nedal, ale asi máš pravdu, zřejmě jsem dříve sčítal bonusy na mince a zásoby a teď mě právě překvapil dialog o nahrazení. Omluva:)
  15. Diskuze k Virtuální budoucnosti - 2. část

    Zdravím. Netuším, zda je to způsobeno zrovna touto aktualizací, ale nějak jste opomněli zmínit novinku, že už nelze kumulovat získané odměny - bonusy útočníka jako dříve (a předpokládám, že i obránce). Komu to zase vadilo?
  16. Diskuze k aktualizaci 1.131

    Samozřejmě, že ne. Vůbec jsem netušil, že je v setupu volba dispozici:)
  17. Diskuze k aktualizaci 1.131

    Dotaz: html5 verze je již nasazena? Zatímco betu spustím v prohlížeči bez podpory Adobe Flash, tak produkce zatím plugin tvrdě vyžaduje. Nebo je nějaká jiná url?
  18. Diskuze k aktualizaci 1.121

    Zdravím vespolek, netuším, jestli to způsobila tato poslední aktualizace, ale všiml jsem si, že se u částí japonského setu začalo objevovat - úroveň 1. Nevíte někdo, jestli půjdou nějak zvednout úrovně a případně jak? (něco jako vylepšení mostu, májky,...)
  19. Diskuze k Denním výzvám

    Jojo, taky už mě to napadlo, ale abych neplejtval zdroje, tak ze 4 bitev je 80. Ale -1 se nekonná :)
  20. Diskuze k Denním výzvám

    To mi dělaj schválně, denní motivace u sousedů pryč (jo, měl jsem si počkat), mapa dobitá celá, expedice není a prej vyhraj 4 bitvy :( = -1
Nahoru