Výsledky vyhledávání

  1. CB: To se to bojuje;)

    Svět: B Prohlížeč a verze: Apple App Popis chyby: Viz. příloha Detail chyby: Neopraví se ani po restartu app a spolucechovníci vidí to samé.
  2. Chyba popisu opakujících se úkolů

    Čekal jsem, jestli poslední aktualizace náhodou neopraví, nestalo se, reportuji. V aplikaci (Apple IPAD) se objevuje chyba popisu opakujících se úkolů (a všechny mají stejnou avatarku), viz. Příloha.
  3. Aktualizace aplikace 30.4.2021

    Svět: B Prohlížeč a verze: Apple Ipad Pro aplikace ver 1.203.13 Popis chyby: aplikace se dlouho spouští a po načtení je neovladatelná Jak často se chyba vyskytuje: od poslední aktualizace pořád Detail chyby: Po instalaci dnešní aktualizace (i po kompletní reinstalaci aplikace) - pomalé...
  4. Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, skutečnost je jiná.

    Svět: Brisgard Prohlížeč a verze: Aplikace, IPAD PRO Popis chyby: Při výběru produkce vizuálně dojde k vybrání, ale skutečně zůstane nesebraná. Při restartu aplikace se objeví výběr znovu. Pokud se jedná o budovu, která umožňuje volbu produkce (např. moštárna), je budova po výběru nedostupná...
  5. Egyptská osada - po bitvě

    Svět: B Prohlížeč a verze: IPAD PRO app Popis chyby: Po vítězné bitvě v osadě otevřu kasárna (libovolná) a zobrazí se u všech jednotek vyrobit, přestože byla zabita pouze např. jedna. Po kliknutí na vyrobit dojde k odhlášení aplikace, resp. pád - ztratili jsme připojení. Jak často se chyba...
  6. Nesplnitelny ukol

    Svět:Brisgard Prohlížeč a verze:Chrome 43.0.2357.132 Popis chyby:Zdravím, obdržel jsem nepřeskočitelný bonusový úkol "Prozkoumej provincie východně od Santa Cataliny a získej je". Všechny odkrytelné části v tomto světadíle ale již mám prozkoumány a získány. Co s tím? Díky, Sams999...
Nahoru