Výsledky vyhledávání

  1. DroneSpencer

    Dobrodružná diskuze o Společenství

    Nepotkali? Potkali Origami event, FoE Cup, Soccer Cup.....
  2. DroneSpencer

    Dobrodružná diskuze o Společenství

    Eventová odměna působí zajímavě, bonus do útočné armády je vždy pozitivní. Co mne rozohdně mrzí je kopírování stejné mechaniky eventu a jen měnění textur. Pokud má být letní event opravdu letní, pak by měl být s tímto v opačném pořadí, začínat letní event někdy mid srpen je docela divné :) přeci...
  3. DroneSpencer

    Chybné texty

    Nuže, tato postava, pokud si dobře pamatuji promlouvá celou dobu v roě mužském, zde v rodě ženském... Jedná se o provincii Stoupání vlny, což mne navádí k dalšímu bodu tématu a to překlad jména této provincie Tide Ascent bych nepřeložil jako stoupání vlny, ale jako Stoupající příliv či něco...
  4. DroneSpencer

    Chybné texty

    Zde část textu oproti origninálu chybí. Tento úkol se v originále jmenuje Submarine, tedy Ponorka. Celý popis v orignále zní následovně: Got in touch with Joan. Her confidence has doubled since the explosion and she's boasting about her next endeavor. Apparently it involves a new type of...
  5. DroneSpencer

    Chybné texty

    Lokace Stříbřitý hřeben --> Text je v ženském rodě, mluví ale muž
  6. DroneSpencer

    Chybné texty

    Název oblasti se neshoduje s názvem provincie kterou má hráč zabrat.
  7. DroneSpencer

    Divoká diskuze o Divočině

    Dohrávání je snadné, máš li dejme tomu 6 pokusů, stále se může objevit nová tlapka která se dá dostat dolů i na 3 tahy, takže proto. Vlastní zkušenost.
  8. DroneSpencer

    Divoká diskuze o Divočině

    Aktuální statistiky: 30 lístků - 128 tlapek = 4.266 tlapek na tah 12 mincí z příhod - 295 mincí na pokusy - 55 mincí na kladivo (vím nevýhodné, ale musel jsem, měl sem nad sebou 4 packy a 3 truhly)
  9. DroneSpencer

    Divoká diskuze o Divočině

    Za mne bych třeba Soccer cup nahradil motoristickym eventem, a tohle je taky fajn zpestření.... mimochodem o piráty nepřijdete a dle bety to vypadá zajímavě
  10. DroneSpencer

    Řazení inventáře

    PRO, strčuné avšak výstižné, skvěle popisuje žádost hráče co by rád uvítal.
  11. DroneSpencer

    5 dia vyber: At Galaxie nevybira nahodne, ale "inteligetne"

    Ač je nápad pěkný, rozpracovaný, detailní, musím zde dát PROTI Toto rozšíření by přímo ovlivnilo mechaniku hry a změnilo by bonus stávající budovy. Pokud se ti nelíbí náhodný výběr, tak vyber galaxii, následně vyber budovy kde chceš uplatnit šanci na znásobení a až potom vyber za diamanty...
  12. DroneSpencer

    8) Tutoriály

    Zdravím vás, Sice je tomu ještě měsíc, než event oficiálně začne, ale na beta serveru se chýlí ke konci. Jsem rád, že jsem pro vás tento tutoriál stihl natočit. Omlouvám se za pár chybějících aspektů ve videu, pokud budou jakékoliv otázky, tak vám je pod videem mile rád zodpovím. Původně jsem...
  13. DroneSpencer

    Rozlišování přátel - kdo koho pozval

    Pardon za ten menší zmatek :D teď mi to došlo :D Jsem nějakej přetaženej no :D
  14. DroneSpencer

    Rozlišování přátel - kdo koho pozval

    protože vím, že můžu pozvat 80 lidí (co vím, stopka není 80 přátel, ale 80 pozvánek) a pokud chci někoho pozvat, tak musím hledat koho jsem pozval předtím... Jednoduše, můžeš pozvat jen 80 lidí (nikoliv pokud máš 80 přátel, tka už nelze pzovat) ale pokud ty jsi pozval 80, tak lze už jen...
  15. DroneSpencer

    Rozlišování přátel - kdo koho pozval

    Současný stav: návrh který budu popisovat se týče přátel. Tato rozlišovací funkce ve hře chybí a z toho důvodu navrhuji vymyslet nějaké označování, třeba pomocí malé vlaječky. Nápad: Ve hře máme přátelé a jejich systém máme rádi, avšak jak rozlišit který z nich byl pozván hráčem a který z nich...
  16. DroneSpencer

    Dvě zkoušky za mnou, Devět jich zbývá, Bitva pokračuje...

    Dvě zkoušky za mnou, Devět jich zbývá, Bitva pokračuje...
  17. DroneSpencer

    Nový svět H ?

    O spuštění světa se včas dozvíte z oznámení na fóru. Tak jako tomu bylo u světa G například.
  18. DroneSpencer

    Nic jako vítězství neexistuje. Pojmy výhra, remíza, porážka jsou pouze iluzí světa ve kterém...

    Nic jako vítězství neexistuje. Pojmy výhra, remíza, porážka jsou pouze iluzí světa ve kterém žijeme. Existují jen začátky a konce. Existuje jen klikatá a nebezpečná cesta z bodu Z do bodu K. Smrt jednoho otevírá dveře ke zrození druhého.
  19. DroneSpencer

    Směnárna

    Dobře, datum jsem přehlédl, chápu a uznávám chybu, i tak ale na mém proti to nic nemění
Nahoru