Výsledky vyhledávání

  1. DroneSpencer

    Rozlišování přátel - kdo koho pozval

    Současný stav: návrh který budu popisovat se týče přátel. Tato rozlišovací funkce ve hře chybí a z toho důvodu navrhuji vymyslet nějaké označování, třeba pomocí malé vlaječky. Nápad: Ve hře máme přátelé a jejich systém máme rádi, avšak jak rozlišit který z nich byl pozván hráčem a který z nich...
  2. DroneSpencer

    Vyhodnocení soutěže

    Vážení hráči, máme zde pro Vás vyhodnocení a správná řešení Velké letní soutěže. Děkujeme všem za účast. Výherci 1 - Inaentheeth - 115 bodů 2 - Doctor Victor - 115 bodů 3 - Trixt - 115 bodů Vítězům gratulujeme a prosíme aby si postupně (od prvního po třetího) vybrali ve Směnárně svou výhru a...
  3. DroneSpencer

    3. kolo - hádanka vznešeného Mitsuhide

    Hádanka vznešeného Mitsuhide Požadováno: Odešli odpovědi k soutěži do komentáře pod tento příspěvek. Je zakázáno jakkoliv upravovat své odpovědi po odeslání (budou počítány originální odpovědi). Každý soutěžící může odpovědět pouze jedním příspěvkem (počítán bude pouze první příspěvek - i...
  4. DroneSpencer

    2. kolo - hádanka překrásné Nefertiti

    Hádanka překrásné Nefertiti Požadováno: Odešli odpovědi k soutěži do komentáře pod tento příspěvek. Je zakázáno jakkoliv upravovat své odpovědi po odeslání (budou počítány originální odpovědi). Každý soutěžící může odpovědět pouze jedním příspěvkem (počítán bude pouze první příspěvek - i...
  5. DroneSpencer

    Zadání k Turnaji tří vládců

    Vážení hráči, věříme že se vám po soutěžích stýskalo, nuže nyní máte šanci si opětovně zasoutěžit. Jste připraveni na Turnaj Tří Vládců? Moudrý Moctezuma, překrásná Nefertiti a vznešený Mitsuhide si pro vás připravili sadu výzev. Jste připraveni vstoupit a zasoutěžit si v jejich výzvách? Odměna...
  6. DroneSpencer

    1. kolo - hádanka mocného Moctezumy

    Hádanka mocného Moctezumy Požadováno: Odešli odpovědi k soutěži do komentáře pod tento příspěvek. Je zakázáno jakkoliv upravovat své odpovědi po odeslání (budou počítány originální odpovědi). Každý soutěžící může odpovědět pouze jedním příspěvkem (počítán bude pouze první příspěvek - i...
  7. DroneSpencer

    Směnárna Turnaje tří vládců

    Pravidla směnárny Hráči (finálová trojice) si mohou vybrat položky ve směnárně. Odměnu si jako první vybírá hráč s nejvíce body, jako poslední ten s nejméně body. Hráči mění svoje nasbírané body ve věcnou odměnu. Mohou si tedy koupit třeba jen jednu drahou položku, nebo více levných položek...
  8. DroneSpencer

    Diskuze k Turnaji tří vládců

    Zde můžete diskutovat k nadcházející soutěži Turnaj tří vládců. První soutěžní kolo bude pro vás připraveno již brzy.
  9. DroneSpencer

    Vyhodnocení soutěže Zapomenutý příběh

    Vážení hráči, máme zde pro Vás vyhodnocení a správná řešení Zapomenutého příběhu. Soutěže se zúčastnilo dvanáct hráčů, děkujeme ještě jednou. Hráči seřazení od nejlepšího po nejhorší. Tučně jsou poté vyznačeni ti co se umístili a vyhráli odměnu. Dan77 (27 / 30) tj 126 Bodů , Tipl 21...
  10. DroneSpencer

    Zadání soutěže

    Slovo úvodem Vítám vás zde u nové soutěže. Máme za sebou první týden v říjnu a vy víte co to znamená. Nová soutěž je tady. Tentokrát to nemohu udělat tak jako minule u soutěže v létě s tím že bude výběrový bankomat, na to tato soutěž prostě není stavěná a ani by být nemohla. Klasicky je...
  11. DroneSpencer

    Diskuze k soutěži Zapomenutý příběh

    Zde můžete diskutovat k soutěži která právě probíhá. Přeji příjemnou zábavu
  12. DroneSpencer

    Výstava umění

    Vstkutku jde ve hře o velmi zajímavou budovu, produkuje solidní výzkumáky a zboží na maximální úrovni, měl ale někdo z vás podobné štěstí jako já? Hlasujte!
  13. DroneSpencer

    4. kolo - Bludiště

    Čtvrté kolo - Bludiště (koeficient obtížnosti 1) Vážení hráči, máme zde čtvrté kolo Velké letní soutěže. Mnozí z nás jistě přemýšlěli jaké to je býti laboratorní krysou. No naživo to nikdy nepoznáme. Vy máte nyní možnost zkusit jednu věc a tou je bludiště, do kterého jsou laboratorní krysy...
  14. DroneSpencer

    8) Tutoriály

    Zdravím, setkal jsem se s tím, že hodně lidí tápe jak vůbec začít. Jsou postaveni před město a tutoriál jim pouze vysvětlil tady je výzkum, takhle se zkoumá, takhle se staví budovy, takhle se přemisťují. Jak strategizovat je čistě na hráčích, to je samozřejmé, a správné, ale i tak je tutoriál ve...
  15. DroneSpencer

    Nový herní event - motoriskický event

    Současný stav: Tento event ve hře ještě nebyl, máme tu spousty stejných rotujících eventů, proč nezkusit něco trochu nového? Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, ale nenašel. Nápad: Nápad se skládá ze dvou variant v jakých by event mohl probíhat. Disclaimer, nového platí pouze u...
  16. DroneSpencer

    Profilové obrázky

    Současný stav: Absence jistých profilových obrázků, které by ve hře být mohli Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, ale v této podobě jsem jej nenašel Nápad: Profilové obrázky ve hře Pro majitele hry by to nebyl problém, neboť tyto obrázky již ve hře jsou. Bylo by možné, přidat profilové...
  17. DroneSpencer

    Projekt - herní výzva

    GENS35, (moje staré jméno) nově když to jde vystupuji jako DroneSpencer, vám představuje nový projekt přímo a velmi úzce související s touto hrou. Tento projekt je menší výzva, může se do ní zapojit každý z vás. Pravidla: 1) Založit nové město (klidně i na existujícím účtě s jinými městy). 2)...
  18. DroneSpencer

    Chyby v překladu a překlad obecně

    Současný stav: Překlady jsitých položek ve hře jsou nesmyslné, špatně, nebo nevhodně aplikované. Nápad: Přiloženo dole Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE, protože věřím, že tohle nikdo neřešil Na ukázku začnu s jednotkou, která bude přidána s nástupem nové éry. Bude to pouze ukázka...
  19. DroneSpencer

    Armáda - obrana města - interakce

    Současný stav: Obrana města je v podstatě automatický systém "robotem", který občas nedává smysl. Nápad: popsán níže Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO a nenašel Jak každý z nás ví, armáda města, která slouží k jeho obraně je takřka nevyvýžená, neboť za ní bojuje počítač. Navrhuji...
  20. DroneSpencer

    Rozšíření expedice o semi-individuální platby

    Současný stav: Expedice cechu se odemyká pro celou gildu, někteří členové toho nevyužijí a zbytečně se za ně platí. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO a nejspíš nenašel Nápad: Semi-odemykací systém Ahoj, mám zde třetí návrh za velmi krátkou dobu. Ano vím, je to hodně, ale je nutné s...
Nahoru