Výsledky vyhledávání

  1. Artesis

    restruktualizace a jiný pohled na řešení návrhů-nápadů

    Bohužel systém, když to nikdo nečte tak zvětším font apod., bohužel v praxi nefunguje, je to celková chyba systému, jediné správné řešení je blbuvzdornost. Lidi nečtou, nehledají, nechtějí, neumí, nemůžou, výmluv jsem za život slyšel miliardu ale skutek utek .-). Moje řešení toto nepostihuje ale...
  2. Artesis

    restruktualizace a jiný pohled na řešení návrhů-nápadů

    Přemýšlím co by se dalo z praxe převést do hry a rozhodně mě napadlo, přepracovat systém vymýšlení nápadů. Osobně si myslím, že by vše mělo být vedeno jako "návrh na zlepšení" a celé schéma změny by se vzhledem k častému duplikování mělo zjednodušit na fáze. Aneb jednoduchými kroky k vytouženýmu...
  3. Artesis

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Oni všechno udělaj napůl hlavně, že maj odškrtnuto, osobně mě štve třeba už jen to že se přihlašuješ na stránce forgeofempire a pak znova do fóra, těch nelogičností je zde prostě moc.... úplně reflektující je proč máte milion lidí co klikaj a na fórum nechodí nikdo. Kolik más tu diskutuje, max...
  4. Artesis

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Tak jako to mě napadlo taky, že buď se to smaže nebo se to změní na něco o čem nikdo nic neví. Tos mi řekl novinku teda :-) !!!!
  5. Artesis

    Diskuze k budoucnosti CvC

    já zas rejdy spíš vnímám jako slovo rajdy ... takový ty lehkovážný holky :D
  6. Artesis

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Osobně jsem v tomto případě pro nervnutí CB na 66,6%, protože ta úleva při 80% od hry prostě nepřišla, Člověk těch bojů ve skutečnosti prostě dává víc než předtím. Pokud navíc přibude další aktivita, tak už budu zvažovat, zda mi to za ten čas stojí. Ta náročnost na kompletní obsoužené města už...
  7. Artesis

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    mě to přijde s těma super maga nabuš procentama ještě navíc úplně mimo ... podle mě už nebude mít hodnotu vůbec nic. Proč teda stavět ty budovy co dávaj 30% bonus na 30 polích, když teď máš budovu co stačí na 95% činnosti ve hře a má bonus 4x větší a je 2x menší?? jasně začne hoňka o to kdo a...
  8. Artesis

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Je mi to jedno, že je to stále variace na 3-4 druhy eventů + ta dementnost v podobě čtyřlískového ... ale to co teď dělají s eventovkami je maso... z ničeho nic 2x násobné staty, vždy to dojedu a kolikrát se vysypu z dia a dám i dvě budovy ale ale ... ale ... ne asi nechci takové eventy, kdy to...
  9. Artesis

    Potvrzování vyskakujících oken při výběru ze speciálních budov

    slyšim poprví ... ale počítám že 5 dia stejně zaplatíš ... donedavna jsem osobně byl nakloněn tuhle částku už začít standardně utrácet ale po snížení dia z CE jsem to opět přehodnotil.
  10. Artesis

    Osady a nevybrané úlomky.

    Velice často se mi stává, že zapomenu vybrat úlomky a po kliknutí na dokončení Questu je už nelze sebrat i když je vidím. Prosím o nápravu a buď přesun do inventáře automaticky nebo o možnost do poslední chvíle než spustím osadu novou, tyto úlomky sebrat. Myslím že je nás více, kdo kvůli...
  11. Artesis

    Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    celou tu slavnou expedici bych rovnou zavřel. Propadák!
  12. Artesis

    Potvrzování vyskakujících oken při výběru ze speciálních budov

    Buď varianta A. Nebo by to mohlo vypadávat jen jako info u motivace... Jak to vždycky lítá po pravý stane odspoda nahoru a samo mizí. Mě osobně vůbec nezajímá, co se sebralo, když to vidím každej den stále dokola to samé.
  13. Artesis

    Potvrzování vyskakujících oken při výběru ze speciálních budov

    Upřímně naprostej otřes je i sběr bodů. Sbírám denně asi 1500 bodů a to klikání na x krát + k tomu tyhle okna co píšeš to je masakr ....doba temna.
  14. Artesis

    Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Může mi někdo vysvětlit jak přesně že se ty dia získávají díky tomu že je tolik světů, nechápu to... osobně jsem v top 100 na Ačku nikdy jsem o takové farmě ani neuvažoval. Ale rád bych pochopil mentalitu těchto lidí, proč farmy a co a jak získávají. Díky.
  15. Artesis

    Omezení velkolepých budov na dobu.

    A když to tak vezmu tak nám taky Vasila a dealskej zdegenerovali na 30% a nikdo se na nic neptal. Když to promítnu do real života tak se vás taky nikdo na nic neptá. Lidí kvůli buzeraci unií předělali topné soustavy za desítky tisíc na elektrokotle a teď budou platit 3x tolik pomalu ze dne na...
  16. Artesis

    Omezení velkolepých budov na dobu.

    ta proveditelnost je problém, jinak souhlas... není to logicky pochopitelné proč by někdo kdo je v době kolonizace měl mít na zahrádce raketku .-) ano ale jediné jak by se to dalo vyřešit je určitá penalizace aby budovy nebyly tak efektivní... jako máš v MMO a RPG hrách určité grade co můžeš...
  17. Artesis

    Nápad

    pokud tomu dobře rozumím tak chceš rozdávat lidem z cechu dle zásluh. Jediné řešení by bylo po CE, CB apod. mít odměnu do clan WH (nějaká nová pasička) z kterého by šlo odměnu přerozdělit dle zásluh. Třeba plánky na budovy z CB navíc, matroš, body... množství by klan dostal dle umístění a ligy...
  18. Artesis

    vylepšené hromadné mazání budov

    Současný stav: pokud dneska chci smazat 150 palem v osadách nebo prostě jen hromadu budov kvůli různým Questům (budovby na spokojenost a kdo ví co), musím vše mazat styl - stavba - označit - prodat - odslouhlasit smazání ... a tak dále každou budovu zvlášť. Nápad: co to stejně jako ve windows...
  19. Artesis

    Možnost vidět oslabení členů cechu v CB

    Jsem proti, ještě by to vedlo k větším hádkám než doposud. Myslím, že naprosto postačuje kouknout na to, kdo to tahne hned první den ráno, kdo jel všechna ta první pole za max postih. To jsou oni, ti co se nebojí nabrat penalizaci, málokdo další se najde pak později, protože neměl čas. 85%...
  20. Artesis

    Ostatní - pár rozšíření při módu rekonstrukce

    1) Patříte mezi ty co hledají neustále volné pole pro nějakou tu strážní věž apod.? Co třeba při rekonstrukci tato pole mít zvýrazněná, aby to člověk nehledal jak jehlu v kupce sena? Samozřejmě jsem rád, že jsem naposledy udělal chybu a vynechal jedno místo při seskupování ostatních věží, ohňu a...
Nahoru