Výsledky vyhledávání

  1. Artesis

    restruktualizace a jiný pohled na řešení návrhů-nápadů

    Přemýšlím co by se dalo z praxe převést do hry a rozhodně mě napadlo, přepracovat systém vymýšlení nápadů. Osobně si myslím, že by vše mělo být vedeno jako "návrh na zlepšení" a celé schéma změny by se vzhledem k častému duplikování mělo zjednodušit na fáze. Aneb jednoduchými kroky k vytouženýmu...
  2. Artesis

    Osady a nevybrané úlomky.

    Velice často se mi stává, že zapomenu vybrat úlomky a po kliknutí na dokončení Questu je už nelze sebrat i když je vidím. Prosím o nápravu a buď přesun do inventáře automaticky nebo o možnost do poslední chvíle než spustím osadu novou, tyto úlomky sebrat. Myslím že je nás více, kdo kvůli...
  3. Artesis

    vylepšené hromadné mazání budov

    Současný stav: pokud dneska chci smazat 150 palem v osadách nebo prostě jen hromadu budov kvůli různým Questům (budovby na spokojenost a kdo ví co), musím vše mazat styl - stavba - označit - prodat - odslouhlasit smazání ... a tak dále každou budovu zvlášť. Nápad: co to stejně jako ve windows...
  4. Artesis

    Ostatní - pár rozšíření při módu rekonstrukce

    1) Patříte mezi ty co hledají neustále volné pole pro nějakou tu strážní věž apod.? Co třeba při rekonstrukci tato pole mít zvýrazněná, aby to člověk nehledal jak jehlu v kupce sena? Samozřejmě jsem rád, že jsem naposledy udělal chybu a vynechal jedno místo při seskupování ostatních věží, ohňu a...
  5. Artesis

    nedostatečná délka řádku pro materiály

    U některých materiálů není vidět celý řádek -> v tomto případě počet kusů.
  6. Artesis

    OSTATNÍ - příhody za budovami

    Současný stav: příhody schované za budovami nejsou vidět. Za rok tak unikne mnoho odměn zejména podstatných např. u eventů. Přehazovat ve velkém městě, kde je velkých budov desítky a není za ně vidět , je komplikované a člověk to prostě v praxi nedělá. Nápad: odměny za budovami na cestách budou...
  7. Artesis

    UŽIVATELSKÉ FUNKCE - Rozšířené možnosti filtrace

    Současný stav: bez možnosti další filtrace Nápad: Bylo by fajn kdybych v seznamu "historie událostí", mohl například filtrovat pole na "aktivní" a "neaktivní". Buď přidáním fitru, jako např. v excelu a nebo podobným způsobem viz obrázek. Člověka prostě nebaví procházet mraky stránek, které jsou...
  8. Artesis

    upgrade budov

    Přišlo by mi fajn, pokud by po postavení budov na pvním nebo levelu kdy jde ještě budova dál upgradovat, bylo po kliknutí na budouvu možno budovu na základě výběrových sad/upgradů/případně i fragmentů rovnou možno upgradovat bez nutnosti otevření inventáře. Např. kliknutím na budovu a položkou...
  9. Artesis

    Jednotky a sady

    Mám jeden nápad, co kdyby u útočné armády bylo možné udělat sady a vybrat si s kterou budu útočit? Tzn. mám 2-3 typy složení jednotek a neustále je přehazuju jako bázlen při CB . 3 Střelce + tuláky pak zase 8x ártina a pořád dokola... dle výhodnosti co se hodí proti protivníkovi víc. Takto bych...
  10. Artesis

    bojové bonusy kam se podíváš - pomalu nevnímáš

    Napadlo mě aby konečně došlo ke sjednocení vizuálu pro bonus útoky/obrany pro útočnou a obranou jednotku modrý štít +mečík = obranný bonus červený štít a červený mečík = útočný bonus Přijde mi to nyní nesourodé, zmateční a nepřehledné.
  11. Artesis

    Báseň - Artesis

    Po ránu zapnu to, naklikám kladiva, co mě však potkalo, na to zrak můj se upíná. Kdosi mě napadl! Všecičko rozkopal a nebo ukradl! Svolám si vojáky, jízdu i milici, najdu si hajzlíka - urazím mu palici. Kdo to však tušit měl, že zloděj je slečna, prdel mi natrhla a mně zbyla jen...
  12. Artesis

    báseň - Artesis

    Je mi jasné, že tohle nesplňuje 4-sloková pravidla ale i tak pro pobavení .-), zkusím ještě vymyslet kratší verzi ... Když jsem slyšel o světě FOE, stihla mě posedlost, vidina vítězství z boje. Zprvu stavěl jsem chýše a všade jen sláma, pozvolna ale přes všechna úskalí započala...
Nahoru