Výsledky vyhledávání

  1. Svatej

    Divoká diskuze o Divočině

    Slovy mistra: Tento způsob léta zdá se mi býti poněkud nešťastným.
  2. Svatej

    Řazení inventáře

    PRO možnost seřadit si inventář dle svého.
  3. Svatej

    Anti-Renovační sada

    no kategorizovat, ale v záporu. :)
  4. Svatej

    Anti-Renovační sada

    tak tam je hrubka no. :D
  5. Svatej

    Rabování budov - realitčtejší možnosti

    Nový hráč je pro mě každý, kdo nemá město složené z alespoň 70% jen z VB a eventovek/speciálních budov. A doba nehraje roli. Jsou tací co zaparkují v ranym a maj super město i tací co nasprintují do poslední doby a město stojí za prd.
  6. Svatej

    Anti-Renovační sada

    1) Já bych až tak nekategorizoval. Určitě to nechce každý. 2) A na jaký email ten nápad chceš spamovat? 3) A za jak dlouho si myslíš že skončíš na ignor listu? 4) Mohl by jsi mi popsat co myslíš tou diskriminací? Někdo jiný snad přístup k antirenovačce přístup má? Pokud ne tak jedou všichni za...
  7. Svatej

    cyklický reset odpočtů výběrů u budov s kumulativním výběrem

    Z budov s kumulativním výběrem mám jenom sochu cti, a u nich tuhle chybu nepozoruju. Nicméně může jít o specifickou chybu, která se projeví v jednom z tisíců případů. Je dobře že už jsi to hlásil podpoře. Chrome Verze 91.0.4472.124 Přímo v příspěvku píše že k přestavbě nedošlo. ;)
  8. Svatej

    Mazání neaktivních hráčů (252 bodů)

    Mazání neaktivních hráčů se již děje. https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/automatick%C3%A9-maz%C3%A1n%C3%AD-%C3%BA%C4%8Dt%C5%AF.10011/ Ponížit to z 12 měsíců na 7 dní? zásadně proti.
  9. Svatej

    5 dia vyber: At Galaxie nevybira nahodne, ale "inteligetne"

    PRO s vědomím, že nápad porušuje pravidla. :rolleyes:
  10. Svatej

    Záložky oblíbených armád

    Hádal bych pokus o phishing. Doporučuju neklikat na ten odkaz, ale na tlačítko nahlásit. :rolleyes: A ideálně toho hráče dát do ignoru.
  11. Svatej

    Projekt - herní výzva II

    Naopak, doporučuju u toho příspěvku kliknout na tlačítko nahlásit. ;) Čím víc, tím líp a tím dřív to snad moderátoři odstraní.
  12. Svatej

    Přispívání do VB

    Restart nepomůže. Systém vás vyhodnotil jako potencionální pokus o multiúčet. Můžete zkusit kontaktovat herní podporu se žádostí o vyjímku.
  13. Svatej

    Rabování budov - realitčtejší možnosti

    Spíše proti
  14. Svatej

    Nová VB (Kolonizace Venuše) - Turistický Hotel

    Pravidla platí pro všechny. :rolleyes:
  15. Svatej

    Suroviny v pokladnici cechu - doba bronzová

    Souhlasím s tím, že ty políčka by tam být nemusela. Zda jde o chybu.... těžko soudit. Je to tak nastaveno od samotného začátku.
  16. Svatej

    Hlasování - nápady - únor 2021 - FEED dodán

    Tak nevím jak dlouho hraješ či jak dlouho sleduješ fórum, ale odezva po 4 měsících versus odezva žádná je pro mě celkem znatelné zlepšení. :)
  17. Svatej

    Hlasování - nápady - únor 2021 - FEED dodán

    ufík123 at all: Musím říct, že touhle odezvou si u mě InnoGames neuvěřitelně šplhlo. :) Díky za to!
  18. Svatej

    Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    Počkej počkej... To se jako snažíš naznačit, že existuje způsob, jak mít v tuhle chvíli tisíce bodů bez dia? :D :eek: o_O
  19. Svatej

    Nový férový poměr (přátelé, sousedé)

    Chtěl jsem být negativní, ale ukecal jsi mě. :D PRO
  20. Svatej

    Využití drahokamů ve starožitnictví

    bod 1) měl být součastí prémiového účtu (odlišné okno s avatarem hráče) bod 2 a 3 - PRO
Nahoru