Výsledky vyhledávání

  1. Svatej

    FÓRUM - Postup tvorby NÁVODU

    Současný stav: - Lze stvořit a vložit cokoliv, od velmi kvalitní práce po velmi nekvalitní stoku. - Taky lze až do uzavření tématu moderátorem fóra komentovat ostatními hráči, což vede k zaspamování, někdy i zcela zbytečně. V návodu dle mě nemají komentáře co dělat. Nápad: Hotový návrh nápadu by...
  2. Svatej

    CPU throttling na chrome starší verze

    Svět: Všechny Prohlížeč a verze: Google chrome verze z 4.1.2021 Popis chyby: Využití CPU pomocí záložky se hrou na 99% procentech a throttling. Žádné jiné programy na pozadí ani jiné záložky. Hardwarová akcelerace zapnutá. (pro představu, bavíme se o I5-8400 s 16GB ram, tedy žádné superdělo, ale...
  3. Svatej

    Převod některých budov mezi světy

    Současný stav: Budovy nejdou mezi světy přesouvat. (v rámci jednoho účtu) Nápad: Některé jasně specifikované budovy by šlo přesunout mezi jednotlivými světy v rámci jednoho účtu. Doba přesouvané budovy by se při přesunu z vyšší doby do nižší upravila do doby nižší radnice, při přesunu z nižší do...
  4. Svatej

    Boje v K.O. egypt dávají části sochy cti

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Chrome Verze 83.0.4103.61 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Automatické boje o kořist v kulturní osadě egypta občas dají část sochy cti. Nejde pouze o grafickou chybu, části se opravdu připíšou do inventáře. Screenshot: Jak často se chyba...
  5. Svatej

    Horní lišta FB je krátká

    Svět: Áčko (ale předpokládám systémovou chybu:D) Prohlížeč a verze: poslední verze hry, poslední verze chromu Popis chyby: Když do lišty narvu více než 999 FB, tak se mi ukrojí jednotky - lišta zobrazuje jen první 3 čísla Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: Vždy Zkoušel jsem report...
  6. Svatej

    Aktualizace odměn za cechovní lvl.

    Současný stav: odměny za 75 Cechovní lvl - 1875 prestiže k hodnocení, 9510 podpory obrany v CvC, snížení času rekrutování o 32%, 9 FB, sleva výstavby klasických budov o 19% Snad až na podporu obrany v cvc už ani jedno neodpovídá úsilí které je třeba vynaložit k získání 75 (nejvyššího) lvl...
  7. Svatej

    rozšíření lišty přátel/cechu/sousedů dle zobrazovacího zařízení

    Současný stav: Máte fixně 5 pozic a to je vše. I když máte ultrawide monitor, tak zbytek prostoru je prázdný a jednak je to jako pěst na oko, jednak by ten prostor mohl být využitý lépe. To se netýká jen UW monitorů, ale prakticky všech zobrazovacích zařízení. Na stejný problém jsem narazil i na...
  8. Svatej

    Zpomalené reakce HTML5 verze hry

    Svět:Všechny Prohlížeč a verze: Chrome Verze 69.0.3497.100 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: V HTML5 jsou některé reakce hry "okometricky" zpomalené oproti FLASH verzi. Například načítání města, kdy to občas skáče po 1 budově a když jich máte třeba 400...:cool: Nebo mi přijde...
  9. Svatej

    Síla cechu za diamanty

    (nemáte prefix "CECH" proto používám prefix uživatelské funkce) Současný stav: Momentálně nelze sílu cechu (pro zkrácení dále jen "korunky") kupovat za dia. Vzhledem k tomu že herní vývojáři už zcela zahodili jakékoliv zdání "free-2-play" systému (ligový systém eventů etc..) tak už vlastně...
  10. Svatej

    Zelené zjasnění cesty

    Svět: Arvahal Prohlížeč a verze: Poslední verze google chrome, aktualizuje se automaticky Cookies & cache: Dlouhodobě čistím po každé nové aktualizaci cache, cookies se čistí automaticky. Takže oboje je ze hry venku. Děkuju pěkně. Popis chyby: Po přechodu na nový "nejvyšší" pohled na město se...
  11. Svatej

    Chyba v novém systému priorizace M

    Svět:Arvahal (ale předpokládám systémovou chybu). Prohlížeč a verze: Poslední verze chromu, poslední verze hry chyba je zřejmě instantní. Popis chyby: Místo aby se dle nového systému nejdřív motivovaly svatyně (dávají FB), tak motivaci dostal Řečníkův koutek. (FB nedává - měl by být na konci...
  12. Svatej

    Chybějící ikona zboží v HzP

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: 1.115.c5336ab1c8 (29.11.2017), Chrome/62.0.3202.94 Popis chyby: V honbě za pokladem, v poslední truhle se mi nezobrazuje ikona pro odměnu zboží. Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: Netuším Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
  13. Svatej

    Chybová hláška v nové obchodní funkci

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: 1.115.c5336ab1c8 (29.11.2017 11:17), Chrome/62.0.3202.94 Popis chyby: Vzetí již neexistující nabídky skrze poštu vyhodí hlášku o chybě. Screenshot: Jak často se chyba vyskytuje: Obchodní nabídka kterou hráč vezme již nesmí existovat v okamžiku kliku na tlačítko...
  14. Svatej

    Přehled bonusů - FB produkce

    Současný stav: V základní nabídce radnice, v přehledu bonusů máme jen % na zlato, mince, útok a obranu. Myslím si ale že jde o dobrou funkcionalitu a mohla by plnit i více funkcí upřesňující hráči přehled o svém městě. Nápad: V základní nabídce radnice, v přehledu bonusů (kde je aktuálně %...
  15. Svatej

    Špatné zobrazení zdraví jednotek v bitvě

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Chrome Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Zdraví jednotky v dolní liště bylo na 0, přestože jednotka neutržila žádné poškození. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Zatím jednou. (ale mám mtušení, že kdysi v daleké...
  16. Svatej

    Sběr příhod

    Zdravím, Současný stav: Příhody jsou vude možně a občas i špatně viditelné, skryté za budovami. Navíc barvoslepí lidé je přehlídnou i když slabě blikají. Nápad: Tlačítko hromadného výběru města (5 diamantů) by nově sebralo i všechny aktuálně zobrazené příhody. Zkoušel jsem nápad hledat zde na...
  17. Svatej

    Rozdílné hodnoty v informačních oknech Chrámu relikvií

    *Svět: Arvahall *Prohlížeč a verze: Chrome Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový) *Popis chyby: Informační okno v přehledu VB v inventáři ukazuje špatnou hodnotu % šance na padnutí relikvie. *Screenshoty: *Jak často se chyba vyskytuje: Vždy *Zkoušel jsem report chyby hledat...
  18. Svatej

    Nový žebříček TOP, Nové bodování v sousedských turnajových věžích.

    Zdravím za 1.) Týká se to hodně CvC za 2.) Přečtěte to celé než začnete soudit. ;) za 3.) Vyjadřujte se, pokud možno, k jednotlivým nápadům zvlášť, pro přehlednost, děkuju. ;) Současný stav: Máme tu jedince kteří přijdou, protočí si několik předem domluvených sektorů, nahrabou miliony bodů a...
  19. Svatej

    nefunkční nákup 1FB/50dia

    *Svět: A+C *Prohlížeč a verze: chrome Verze 61.0.3163.79 *Popis chyby: Tlačítko pro nákup 1FB za diamanty v novém oknu VB nefunguje, i když je na účtu diamantů dost. (to samozřejmě vyžaduje mít na účtu přesně 0FB) *Screenshoty: *Jak často se chyba vyskytuje: ze 2 případů 2x *Detail chyby...
  20. Svatej

    LordFrunDor

    Ano, máte pravdu, nicméně zkuste si to vyslovit... ;) "Socha Gája" verzus "Socha Gej" Ehm... ;)
Nahoru