Výsledky vyhledávání

  1. Anti Bílý

    Tržiště - filtr dostupných nabídek

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Firefox 52.0.2 Popis chyby: Filtr dostupných nabídek na tržišti schová i dostupné nabídky. Jak často se chyba vyskytuje: Detail chyby: viz foto Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
  2. Anti Bílý

    Nepřičtení bodů při animaci nového úspěchu

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Firefox 51.0.1 Popis chyby: Při "sklizni" bodů automatickým sběrem (za 5 DIA) se mi spustila animace nového úspěchu a v baru se nepřičetly body výzkumu. Musí se obnovit hra, aby se body ukázaly. Jak často se chyba vyskytuje: nevím Zkoušel jsem report chyby...
  3. Anti Bílý

    Posuv v okně s úspěchy

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Firefox 51.0.1 + Microsoft Edge 38.14393.0.0 Popis chyby: V novém okně s úspěchy nefunguje posuv kolečkem myši, pokud není kurzor na nějakém ocenění či jiné grafice. Když je na "pozadí", tak posuv kolečkem myši nefunguje. Jak často se chyba vyskytuje: vždy...
  4. Anti Bílý

    Útočný bonus u obranné armády a rozdíl v obraně.

    Dobrý den, prosím o vysvětlení rozdílu útočných/obranných hodnot obranné armády ve správě armády vs. ve výsledku bitvy. Vy výsledku bitvy nejsou ani procenta navyšující útok. U BVP mám hodnoty Útok: 104 vs. 79 a Obrana: 109 vs. 113. (první hodnoty jsou ve správě armády) Děkuju.
Nahoru