Výsledky vyhledávání

  1. plánovaná budoucnost Foe

    v oznámení máme pěkný post, ale zatim se tu neukázalo reakční vlákno, tak si jedno založim .. největší zklamání pro mě je, že tento rok se neplánuje žádný zásah/rebalanc velkolepých budov, dokonce ani v následujících letech o tom neni ani náznak snahy - tim pro mě, jako hráče který je má...
  2. kovárna u cesty

    u kovárny je popisek že poskytuje 90% šanci na normální fragmenty a 10 % šanci na zlaté fragmenty. je mi jasné že to neznamená že mi jednou za 10 výběrů padne zlatý fragment, přesto se mi zdá že daný popisek neodpovídá realitě, opravdu z něj padaji zlaté fragmenty??
  3. úprava budov

    žádný ofico nápad - jen návrh ve hře máme moc zdrojů bez využití (zlato, kladiva, populace, spokojenost atd.) ted jsme zvyklí že každá eventovka přináší mince, kladívka, populaci, spokojenost nebo většinu toho jako základ a k tomu ještě další bonusy jako doplnění (fb, surky, %) můj návrh jak...
  4. žebříčky

    žádný ofico nápad - jen návrh Moje oblíbené téma: :oops: žebříčky: na můj vkus jich u budovatelské strategie máme málo, nejasné (hodnocení hráče) nebo zastaralé (hodnocení cechu).. zavedl bych úplně jiný systém, naprosto přehledný a hlavně stejný pro cech jako pro jednotlivé hráče v...
  5. vetešník

    žádný ofico nápad - jen návrh Vetešník ztrácí význam, žádané věci nabízí naprosto minimálně, stále dokola nabízí stejné odpadní předměty, nebo x let nepoužitelné budovy.. na tohle téma je spousta návrhů, tak to vynechám a přidám jeden takový menší dlouhodobější návrh. přibyl by nový úspěch...
  6. krčma

    žádný ofico návrh - jen ukázání návrhu krčma 1, přidat možnost stohovat jednotlivé bonusy - cíleno hlavně na vojenské bonusy, každý lvl by stál stejně jako základní úroveň, ano hráč by si mohl přidat třeba 1000% k útoku na 30 minut za cenu desítek tisíc mincí, než by si vystříleli mince trochu...
  7. FoE - stav hry, jak jsme se sem dostali a jak z toho ven..

    pod toto se mohu jen podepsat, naprosto souhlasim. a za mě přichází otázka do pranice - v čem si myslíte že je problém a jak ho řešit?? + doplnující otázka - jaké herní problémy (a jejich neřešení) vás ve hře štvou?? tohle už je asi mimo téma, poprosim moderátory o přesun do správně diskuzní sekce
  8. ignorace hráče na trhu + rozšířená filtrace nabídek na trhu

    současný stav: hráč má minimální možnosti filtrace nabídek na trhu nebo jakékoliv ovlivnění zobrazování nabídek nápad: možnost dát daného hráč do ,,ignor listu" což by znamenalo zmizení všech jeho nabídek z nabídky trhu z ,,mého" pohledu + rozšíření způsobů,možností,kombinací filtrace nabídek...
  9. nová třída budov - div

    neni to ani tak návrh jako návrh návrhu, předem upozorňuji že budova má jediný smysl: být odpovědí na neuvážené plánování při posouvání hranic ve hře, protože jak všichni víme, hra byla nejzábavnější a nejnáročnější ve svých ranných dobách (kdy rozvoj představoval výzvu) protože jednotlivé...
  10. další lvl

    hráči se podle hraní expedic dají rozdělit do tří skupin 1. expe víceméně ignoruje když může 2. expe udělaji kam můžou když je k tomu přitlačí cech 3. dělaji expe pravidelně na 64 a ti nejaktivnější nemaji ve čtvtrek do čeho píchnout pro ně bych přidal 5+6 kolo (které by se nezapočítávalo do...
  11. žebříčky

    Současný stav: 2 solo a 1 cechovní Nápad: víc, víc, víc žebříčků Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: nenašel FoE je budovatelská MMO strategie, jako taková nabízí spoustu možných hodnocení hráčů a cechů, proto mi dost vadí že je tu jen pár nic neříkajících hodnocení. např. celkové hodnocení...
Nahoru