Výsledky vyhledávání

  1. Danielis001

    Diskuze k soutěži: Osmisměrka

    Já huť radši nepsal, protože jsem si nevšiml spojitosti, ale nevadí :)
  2. Danielis001

    Diskuze k soutěži: Osmisměrka

    Jenom bych se chtěl zeptat, která výrobní budova má ve svém názvu huť? Žádnou jsem nenašel, asi jsem se přehlídl.
  3. Danielis001

    Zobrazení výhry v Expedici

    Souhlasím.
  4. Danielis001

    Zadání soutěže: Osmisměrka

    1. slova - Menhir, ruina, mapa, med, maják, sklo, eben, májka, král Kolik zbylo nepoužitých písmen? 3 písmena. Kolik písmen s čárkou bylo použito? Dvě písmena že tří. Kolik nejvíce hráčů z jednoho cechu se soutěže zúčastní? Tak asi 18 :)
  5. Danielis001

    Diskuze k soutěži: Osmisměrka

    Když najdeme slovo, které do osmisměrky nebude patřit, a bude překrývat písmeno, ktére jinak nebylo "přeškrtlé", rozhodí se tím odpověď na otázku Kolik písmen zůstalo neodkrytých, tak ta odpověď nebude uznána?
  6. Danielis001

    Jj stará známá dvojka :)

    Jj stará známá dvojka :)
  7. Danielis001

    Vtipník

    Na Marsu je Marťan, Na Venuši je Venušan, Na Zemi je... Zeman :D
  8. Danielis001

    Pravidla pro tvorbu nápadů

    Co napsat když se vám nápad nelíbí: Tenhle nápad nemá nápad...:D Proti, stačí? (Víc než proti:D) :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ( Taky stačí:)) Nechápu to, proti Každý si něco vymyslí :D Pro tento nápad: Zaplať mu, aby napsal víc než proti :D
  9. Danielis001

    Vtipník

    :D Dáf fi fofolu? :D
  10. Danielis001

    Vtipník

    Z deníku ženy: Milý deníčku, dnešní den byl ten nejkrásnější v životě. Konečně jsme se s Markem trochu zblížili a on mě dokonce pozval na romantickou večeři. To není vše. Jak už jsem řekla, můj nejkrásnější den v životě. Marek mě požádal o ruku! Byla jsem celá unešená! Myslím, že spolu budeme...
  11. Danielis001

    Vtipník

    Chlapik si couvá ven z garáže a v tom to do něho napálí ženská. Chlap vyleze a křičí: ˝Která slepice?!˝ Vyleze ženská a povídá:˝Ko ko ko ko ko komu tykáte?˝
  12. Danielis001

    Dlouho na něm nehraj Napiš si na support ať ho zruší

    Dlouho na něm nehraj Napiš si na support ať ho zruší
  13. Danielis001

    Okno Koupit pokus za 10 diamantů

    Jo jo pro
  14. Danielis001

    Možnost mazání v seznamu velkolepek

    Pro!
  15. Danielis001

    FoE rádio

    Nejhorší song ever..
  16. Danielis001

    vylepšení historie akcí

    Dobrá diskuse :D Večer úsměvy nemívám ale teď na chvíli byl - 16 příspěvků o básnické povídačce a o stejných avatarech :D Jinak jsem pro:)
  17. Danielis001

    Diskuze k soutěži

    Tak a může začít nová soutěž :D Gratuluji vítězům, skvělá práce
  18. Danielis001

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Vždyť jo, hraju jinou hru a napíše to: máte plný bar Forge bodů! Přijďte je utratit! ;)
Nahoru