Výsledky vyhledávání

  1. Relikvie nedávají žádnou odměnu

    Díky - potvrzuji, že se mi to už stalo i u stříbrné relikvie. Někdy okno vyskočí, někdy ne. Dva další hráči u mne v cechu, měli stejný problém. Tak jen doufám, že opravdu nějaké odměny dostávám - samozřejmě, jsem se díval, zda se něco v inventáři nebo na liště objevilo, ale právě jsem si ničeho...
  2. Relikvie nedávají žádnou odměnu

    Svět: Cirgard Prohlížeč a verze: Chrome Version 60.0.3112.101 (Official Build) (64-bit) Popis chyby: Relikvie nedávají žádnou odměnu Screenshoty: nerelevantní Jak často se chyba vyskytuje: 2x za poslední hodinu, v jednom kole expedice Detail chyby: není moc, co dodat Zkoušel jsem report...
  3. Relikvie nedávají žádnou odměnu

    Ahoj, dnes se mi 2x stalo, že jsem měl zlatou relikvii, ale po jejím otevření nic - žádná odměna. Bohužel to nelze nijak zdokumentovat, takže při prvním výskytu jsem nad tím mávl rukou. Ale když se mi to stalo podruhé, tak už je to fakt frustrující. Máte někdo podobný problém? Dá se to nahlásit?
  4. Jméno hráče u nabídky (PŘEDÁNO)

    Jsem pro
  5. Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

    Díky - obě odpovědi beru. Že by se "mlžilo" úmyslně mne nenapadlo, ale to má svoji logiku :-)
  6. Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

    Asi jsem natvrdlej, ale fakt to není napsané jednoznačně a tak jsem si říkal, že aspoň oznamovatelé by to mohli vědět. Tak jsem se zeptal - díky za reakce, ale jasné odpovědi se tu člověk bohužel nedočká :-( Však to už brzy zjistíme.
  7. Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

    Četl jsem oznámení několikrát, ale stejně si nejsem jistý, jak to tedy bude. Může mi někdo dát jednoznačné odpovědi: Bude se 4.úroveň započítávat do Mistrovství cechů - ano nebo ne? A pokud ne, tak proč je v oznámení těch 100+%, případně 133%? A pokud ano, tak kdykoliv podle výkonu každého...
  8. sabinabetty

    Jasně že přijímám ... už se těším :-) Přijímám pozvání _________________________________ Uděleno 0,5 bodů: Zadavetel soutěže
  9. Diskuze k cechovním expedicím

    OK, pokud to byl záměr, tak je to dobře vymyšleno,
  10. Diskuze k cechovním expedicím

    Díky za rychlou odpověď. Pokud je to za všechny členy cechu, tak to bude mít jeden zajímavý vedlejší efekt - méně aktivní členové cechů budou pod tlakem začít něco dělat nebo (a to spíš) budou odejiti. To není myšleno jako stížnost, ale jako postřeh. A dle mého názoru je to docela dobře - někdy...
  11. Diskuze k cechovním expedicím

    Nevíte, zda odemykání vyšších úrovní expedice za suroviny bude na základě všech členů cechu nebo jen těch, co se účastní aktuální expedice?
  12. 8. úkol

    899, pokud budou motivovány tak dvojnásobek 1798
  13. 6. úkol

    Celkem 51 = 40 běžných + 11 bonusových
  14. 4. úkol

    pm64, Cirgard
  15. Bonus obrany s vlajkonošem

    Svět: Dinegu Prohlížeč a verze: 1.74.619dea2 (25.04.2016 11:16), Chrome Version 50.0.2661.94 m Popis chyby: Špatný obranný bonus jednotky po zařazení vlajkonoše do armády Screenshoty: Kušiník - standard; Kušiník - bonusVB; Kušiník - bonusVB+vlajkonoš Jak často se chyba vyskytuje: každý...
  16. 3. úkol

    Ragu Silvertongue Fernikus Rinbin Greva Darn Generál Grevus Mandrubar Hasdrubaal Barkas Princezna Myciena
  17. 2. úkol

    Zimní úkoly 2012 Leonardo da Vinci 2013 Valentýn 2013 Velikonoce 2013 1.narozeniny FoE Summer Event 2013 Halloween 2013 Zimní Event 2013 Valentýn 2014 Velikonoce 2014 Fotbalový pohár FoE 2014 Letní událost 2014 Halloween 2014 Zimní událost 2014 Valentýn 2015 Velikonoce 2015 Letní událost 2015...
  18. Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    Základní informace a oznámení ==> Základní informace ==> FoE tým
  19. Překlady

    Domnívám se, že je úplně špatný překlad suroviny Barva. Anglický originál "Dye" je Barvivo, nikoliv Barva. Vzhledem k tomu, že je to všude v celé hře, tak ani nedávám screen. Předpokládám, že tak zásadní chybu překladu už někdo řešil, ale nikde jsem to nenašel. Není chyba, jedná se o synonyma
  20. 12% bonus vlajkonoše

    Já to začal hrát jen před pár týdny, takže mi ani nejde o to kritizovat nebo rozebírat, zda je vlajkonoš účelný nebo ne. Ve středověku se mi ještě docela hodí a chápu, že v dalších dobách to asi nebude žádný trumf (ale to je možná dobře ne?). Když už jsem to téma otevřel, tak ještě jedna...
Nahoru