Výsledky vyhledávání

  1. RomanS24

    Diskuze ke Dni sv. Patrika

    A tohle je co za sr,,,,, však to nedává smysl tahla lajna by měla pomoc hrači ne ho nadobro sesadit to zase někdo nedomyslel
  2. RomanS24

    Divoká diskuze 2024

    Event by byl zajímavej ale zase hledaní barev a posouvání ? to fakt no vidím to že čím víc eventu jde za sebou tím to jde prostě do kopru. a hra začíná bejt repetetivní a dost nudná
  3. RomanS24

    Speciální nabídka pro tebe..

    jednalo se o chybu nemělo to bejt určitě 30kč ale 30 euro :D
  4. RomanS24

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Tak to je fakt humus, vloni byli 3 svíčky letos jen dvě, a zajímalo by mě kterej chytrák vymyslel adventní kalendář za diamanty ? myslím že v době vánoc by inno mohlo bejt trošku štědřejší a nechat aspon ten adventák v kterym padá doslova to co pada během roku z jinejch ukolů prostě zadarmo i...
  5. RomanS24

    Diskuze k Mini výzvám

    jako event pokdu to budem tak nazyvat nevypadá špatně, ale je pravdou že je spíš pro nás co jsme ve hře už nějakou dobu a nováček nebude mít tolik prostoru a času aby dal všechny ukoly, jak píšou lidi vejš je pravda že to je jen podpurnej event aby lidi dělali expedky.
  6. RomanS24

    Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    event se zdál dosti zajímavej ale upřímě s postupem času i když se snažím a sedím u toho a přemyšlím jak na to musím říct že poslední dobou se to fakt ty eventy nevedou moc dobře, hlavně že dávaj zlaty stříbrny či jiny vylepšení ale hlavně za peníze, doufám a pevně se modlím že vánoční event...
  7. RomanS24

    odměny za přihlášení

    škoda bylo to zajímavé spestření hry.
  8. RomanS24

    Diskuze k verzi 1.268

    No když na to tak koukam vypadá to zajímavě, a Halloween událost mi krom hearthstone připomíná i Shakes & Fidget. když vyšla v tom roce 2009
  9. RomanS24

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    tak to jsem na ten halloweenskej zvedavej hlavně na odměnu co bude dávat :D a zda to nebude další bordel v inventu
  10. RomanS24

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    mě osobně event neoslovil ale každej má rád holt něco jinyho doufám že ten Halloweenskej co bude a pak vánoční nebude stejnej princip posouvaní něčeho co s pečením nemělo nic společnyho
  11. RomanS24

    Povídání u Podzimního pečení 2023

    Mno tak další event kterej hrát nebudue :D a pokud dopadne takto i později vánoční event tak to vidím tak že se se hrou možna rozloučím, jako již dost hraču co přestali hrat. poslední dobou to je spíš jen P2W než pro zabavu, tenhle event kdy něco musí propadnout odněkud někam je spíš jen jak...
  12. RomanS24

    Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Jo souhlasím cca už tak Tyden možna 9dní npadaj žadny míče z udalostí kolem města
  13. RomanS24

    ban na hru

    Kamáráde tady nejsme na twitchi. kde mužou Plebové říkat co chtěj a když nedostanou ban tak max dostanou suba.
  14. RomanS24

    Vítej zpět!

    To jak si získal tuhle ukolovou řadu to nehral nějakou dobu ?
  15. RomanS24

    Hostina ke Společenství 2023

    no já uplně nějak zapoměl že event končí ve čtvrtek :D a nějak jsem to prospal :D a díky tomu jsem se dostal max na 8 level Letního panství :D ale nevadí. počkam si do vánoc oni určo daj vylepšení do truhel tam nebo se časem objeví u vetešníka
  16. RomanS24

    Hostina ke Společenství 2023

    No vypadá to zajímavě hlavní odměna nevypada zrovna nejhůř, ale těch eventu je za sebou nějak už moc
  17. RomanS24

    Osidlování Titanu

    špatně na tom je to že do každyho levlu VBčka nebudeš potřebovat jen plánky ale i dostatek surovin pro ten level a dostatek mincí, takžen ve finale tě level 80 až 100 muže vyjít třeba i na desítky milionu zboží, z titanu
  18. RomanS24

    Diskuze k verzi 1.258

    To bude hodně zajímavy pro menší eru
  19. RomanS24

    Diskuze k verzi 1.258

    nějakej spoiler hodíš ? :D
  20. RomanS24

    Diskuze k verzi 1.258

    je v titanu nějaka nová zajímavá velkolepka nebo zatím ne
Nahoru