Výsledky vyhledávání

  1. weri85

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Mám-li být upřímný, tak jsem čekal, že se CvC zruší daleko dříve. Můj osobní tip byl tak půlrok po zavedení CB. Co se týče nového žebříčku, tak ten nemá cenu komentovat. Bere v potaz jen CB a to ne zrovna dobrým způsobem (to by bylo na delší diskuzi). Původní žebříček zohledňoval úroveň cechu...
  2. weri85

    Žebříček cechů

    Tak to bude asi nějaká chyba, protože žebříček má jako jedno z hlavních kritérií počet ligových bodů. První tedy vždy budou cechy s 1000 ligovými body, což je diamantová liga. Nedostane se nahoru cech, který je v nižší lize.
  3. weri85

    ban na hru

    Pokud nastavíš cechovní vlákno jako "důležité", pak se automaticky po 2 měsících nemaže. V cechu máme např. vláno s pravidly cechu, kde jsou příspěvky z roku 2020.
  4. weri85

    Design Atomium

    Pravidla pro tvorbu nápadů Jinak proti - existuje řada velkolepek, které dávají zboží do pokladny, s novou dobou bude další o velikosti 5x5. Pokud je Atominium velké a vadí ti v městě, tak ho dej do rohu.
  5. weri85

    Rozdělení velkolpých budov

    Proč neotevíráš další levely přímo v dané velkolepce? Pak nemusíš lézt do seznamu všech velkolepek
  6. weri85

    Rozdělení velkolpých budov

    Proti- jak často stavíš novou velkolepku, abys vůbec otevíral tento seznam? Podle mého to nemá vůbec smysl.
  7. weri85

    Nesplnitelný úkol-ředitelův trik 5/5

    Jsi v pozdním středověku. To máš mapu až do Venuše, že není co prozkoumávat?
  8. weri85

    Diskuze o 1.210

    Na mobilu mám ten stejný problém, při najetí do historie zpráv se začnou načítat desítky zpráv a než to člověk zastaví, tak je o několik dní zpět a musí rolovat, aby se dostal tak, kam chce. Takže se prakticky stalo, že zprávy od 20. pozice se staly nečitelnými.
  9. weri85

    Body, score

    No jo, dovolil jsem si napsat, že jsem proti návrhu, tak se do mne budeš navážet stejně jako do těch, co sem napíší, že jsou body dohledatelné jinde. Zkus spíše reagovat na argumenty v debatě místo osobních útoků na lidi, co sem píší. Dle mého prostě přehled s body za budovy nepotřebuje 99,9%...
  10. weri85

    Body, score

    Pokud chceš řešit "malou nepotřebnou budovu", tak to není o tvém návrhu o přehledu budov s body za ně, ale spíše přehledu budov s rozdělením na produkci bodů, peněz, atd. Určitě nebudu vyhazovat budovu, která dává málo bodů do žebříčku, ale spíše není efektivní s přepočtem na plochu. Viz...
  11. weri85

    Body, score

    Pokud vám jde o to, která budova přispívá nejvíce body do žebříčku, tak bohatě stačí mrknout na wiki a zjistit, jak se body u budov počítají. Takže čím větší, z vyšší doby nebo prémiová/eventová, tím více bodů. U velkolepek jde o vložené body. Takže nemusíte počítat stovky budov, ale pokud už...
  12. weri85

    Body, score

    Pokud jde o budovy, tak stačí mrknout na wiki. Tam jsou odměny za jednotlivé budovy, dají se snadno dopočítat i velkolepky.
  13. weri85

    Body, score

    Proti, tohle není technicky proveditelné. Pochybuji, že se v současné době ukládá na serveru, kolik bodů jsi za co získal. Maximálně je možné získat body za město (budovy a velkolepky), ale nezjistíš, kolik bodů ti daly boje nebo utracené zboží.
  14. weri85

    nová VB Pyramida v Gíze

    Body v CB
  15. weri85

    Odměny jako pop-up oznámení bez nutnosti odkliknout(PŘEDÁNO + FEEDBACK)

    PRO, něco takového ve hře opravdu chybí.
  16. weri85

    CVC

    Pokud bys to hledal na fóru, tak bys určitě narazil na zmínku, že tvůrci hry CvC určitě na mobil dávat nebudou.
  17. weri85

    O Galatské věži

    Na dané úrovni je šance cca 1/4 na odražení rabování. Teď sice píšeš, že to zafungovalo na 6 z 8, ale když budeš mít větší vzorek pozorování, tak to ve výsledku těch 25% bude. Čím menší vzorek pozorování, tím větší výchylky. To je prostě statistika :)
  18. weri85

    O Galatské věži

    Dám tady jeden příklad z praxe. Kolega z cechu si postavil Galatu a během pár dní ji dostal na 60+ level. Stálo ho to 600 bodů. Plánky většinou získal u mne 1,9 náhozem, takže zadara, levely si nechal postavit víceméně lovci plánků. Takže za 600 bodů a nějakou to aktivitu po zavedení velkolepky...
  19. weri85

    Podmínka otevření mapy území doby Kolonozace Marsu

    V čem je to logická chyba tvůrců? Do virtuálu se vše točilo kolem planety země, takže naleziště byly na zemi, od Marsu kolonizuješ vesmír, tak proč by marsovská ruda nemohla být na Marsu? Bohužel na podobný problém jako ty narážejí hráči, kteří nejedou mapu. Většina má mapu projedou dopředu...
  20. weri85

    CB - zobrazení oslabení

    V čem ti pomůže informace, že daný hráč má oslabení 20 nebo 60? Podle toho vyčůránka těžko poznáš. Musel bys mít ještě přehled, kdo je online a kdo ne, pak můžeš řešit to, že někdo nejel boj se 2 tábory, i když byl ve hře. Ale co když je ve hře, jen na výběr nebo nahození velkolepek, ale nebude...
Nahoru