Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze k Denním výzvám

    100% přijdeš o bod když nesplníš.( to není podle mě vynechej ) To se mi stalo včera , když mi nepřišli lidi do krčmy. Sice jsem ráno zval nové přátele ,ale u těch mi to nabízelo návštěvu krčmy až za 24 h a o oni ke mě taky nemohli. A po skočení výzvy to zase šlo hned. Kde byla chyba?
  2. Diskuze k Denním výzvám

    Tak od včera čekám kdo mi vleze do krčmy abych vybral 2500 stříbrnejch. Pozval jsem i nové přátele ,ale návštěva je možná až za 24h ,takže tudy cesta taky nevede. O tom , že jsou všechny úkoly splnitelné dost pochybuji ,když pro to nemohu nic udělat. Nějaká rada nebo vysvětlení. Mám největší...
  3. Diskuze k Denním výzvám

    mám největší a vybírám až tak 12 a výš ,podle toho jak dlouho nebudu mít čas.
  4. Diskuze k Denním výzvám

    Včera, 4x vyjednávat v expedici bez prohry. Zboží to stálo hromadu a to jsem to dal na poprvé. A Dneska musím čekat jestli se uráčí někdo do krčmy, protože musím vybrat 2500 stříbrňáků. Ráno jsem jí vybral a od tý doby 8. Už jsem i vyházel nějaká přátele a pozval nové, ale víc s tím neudělám...
  5. Diskuze k Denním výzvám

    Jen aby odměny stáli za to. Dostal jsem 4x po sobě bez prohry vyjednat vítězství v expedici a co tam zařvalo zboží. Takže zatím trochu zklamání. Radši boj než někoho uplácet.
  6. 7. den

    Rinbin
  7. 6. den

    Vitruvian Man
  8. 5. den

    krčma přátel
  9. 4. den

    8
  10. 3. den

    majestátní májka
  11. Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

    info o soutěži , se mi zobrazilo až včera večer. To už asi nemá cenu soutěžit.
  12. 2. úkol

    Velikonoční soutěž, Hra s úkoly, Soutěž s tituly , Tipovačka , Příběh šlechtice, FoElympiáda, Záchrana písemností, Příběh armády, Tipovačka MS 2015, Soutěž o nejhezčí básničku, Příběh cechu, Forge of Empires kvíz, Duchobraní, Prosincové řádění, Pexeso, Soutěž o nejlepší recenzi, Soutěž o...
  13. Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/foe-t%C3%BDm.71/ . Přímo tady.
Nahoru