Výsledky vyhledávání

  1. GREENFOOT

    Diskuze ke změnám v CvC

    Ahojte, přemísťování velitelství a udílení svobody sektorům zůstává 24hodinový přepočet nezměněn. ??? Proč jen za 24h ??? To aby nebylo možno získat více nových hrexů ??? Protože přes nově získané se dál nedostaneš .-( a máš možnost získat jen pár krajních :-(( i když to bude jednou za 4h...
  2. GREENFOOT

    Zadání soutěže: Osmisměrka

    1. Menhir, Maják, Med, Mapa, Král, Jíl, Huť, Májka, Eben, Ruina, Sklo, 2. Žádné 3. Všechny 4. 29
  3. GREENFOOT

    6. den

    hřbitov
  4. GREENFOOT

    5. den

    Krčma
  5. GREENFOOT

    3. den

    Voyager V1
  6. GREENFOOT

    Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

    Ahojte, o 4. kole Expedice píšete jako o bonusovém kole. Tak mám jen takový dotaz co je na tom bonusového??? Odměny :-((( to si děláte legraci ??? Třeba ty další možnosti útoku :-((( To je fakt bomba jako kdybych nemohl pár hodin počkat stejně si mi léčí army. Bonusově jste mě zklamali :-(((
  7. GREENFOOT

    okno Chatu

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda není možné si zvolit umístění okna Chatu. V současné poloze v horním pravém rohu mi neskutečně překáží v pohledu na město. Uvítal bych možnost přemístit si toto okno do spodního pravého rohu. Někomu může současné umístění okna vyhovovat proto by bylo výborné...
  8. GREENFOOT

    Tituly - GREENFOOT

    0–4 příspěvků: 5–24 příspěvků: 25–44 příspěvků: 45+ příspěvků: Každá hvězdička by měla mit pod levým nebo pravým cípem založenu tužku. Neumím nakreslit, ale programátoři FoE zvládnou levou zadní :-))
  9. GREENFOOT

    DISKUZE Diskuze k soutěži

    Dobrý den, Oznámení soutěže na nové tituly = paráda. Jen mi tam chybí informace kam se přípěvky do soutěže ukládají nebo píší ??? Ideální by byl odkaz jako je odkaz na dotazy. Hezký den GREENFOOT
Nahoru