Výsledky vyhledávání

  1. Armáda

    Doporučuji vložit možnost vypnutí info panelu ve správě armády. Okamžitě při najetí na jednotku se zobrazuje podle mně zbytečné a otravné info o jednotce a opět a opět při výměně každé jednotky armády.
  2. Nepřičítání bodů

    Po několikáté jsem si všiml, že se mi nepřičtou body, které chci vložit do vlastní VB. Vždy se jedná o pár bodů z lišty. Jedná se o mobilní verzi. Naposled jsem vložil do Terracoty 2 body při stavu 21. I když to potom zkontroluji v PC verzi, tak body nejsou přičteny a stále mi to ukazuje jenom 21.
  3. Zobrazení éry hráče

    Docela by se mi líbilo zobrazení éry hráče v dolní liště hry, tam co je avatar. Jsou tam info o cechu atd. a možná by šlo přidat tuto informaci.
  4. Špatný přepočet bodů

    Svět:Arvahall Prohlížeč a verze:Firefox 57.04 (64bitů) Popis chyby:Přepočet dosažených bodů (úroveň hráče) v sekci Přátelé není proveden resp. je proveden později, zatímco Sousedi a Cech je proveden po dokončení např. VB včas. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: dlouhodobě Detail...
  5. Uložení výzkumných bodů

    Získal jsem při cechovní expedici jako relikvii 100 VB, ale uložily se mi do standardního generátoru VB. Velmi špatně se s nimi dále nakládá, buď po jednom nebo vše najednou. Měly by se ukládat do inventáře, tak jako ty získané jako pomoc při budování velkolepých budov. Svět: Arvahall
Nahoru