Výsledky vyhledávání

  1. Nejlepší minihra v události

    Mě se nejvíc líbilo letní kolo štěstí, škoda, že to zrušili.
  2. Diskuze ke změnám v CvC

    Napadla mě jedna věc, co bych skutečně v CvC ocenil - přehled o tom, kolik ještě můžu pustit hexů.
  3. Diskuze ke změnám v CvC

    No jo, máš pravdu, ale pochopil jsem to až z anglického originálu: "once a sector is freed, all units that were placed there will be replaced with random, NPC units". Každopádně farmení bojů na šampíkách bude možné, pokud se na tom domluví dva sousedící cechy;-)
  4. Diskuze ke změnám v CvC

    Sice doufám ve zlepšení stávajícího softwaru (zamrzání po skončení boje, různý konec přepočtu pro různé hráče apod), ale moc se mi navrhované změny nelíbí. Rozepíšu se (zatím:) jen k jednomu bodu. Farmení bojů - z popisu mi vyplývá, že farmení bude teď pro tyto lovce bodů jednodušší. Stačí, když...
  5. Zadání soutěže: Osmisměrka

    Soutěžím za .xXx. na Brisgardu
  6. Zadání soutěže: Osmisměrka

    Kolik zbylo nepoužitých písmen? 0 Kolik písmen s čárkou bylo z tabulky použito? 3 Kolik nejvíce hráčů z jednoho cechu se soutěže zúčastní? 17
  7. Diskuze k aktualizaci 1.122

    Přesně tak, myslel jsem, že na pokusy tu je beta server. A ne abych kvůli neohlášené změně NEzobrazování a chybného zobrazování dosahu nepřátel přicházel o jednotky:-(
  8. 10. den

    10
  9. 9. den

    27
  10. 8. den

    11
  11. 7. den

    11
  12. 6. den

    11
  13. 5. den

    11
  14. 4. den

    1
  15. 3. den

    1
  16. 2. den

    1
  17. 1. den

    1
  18. Diskuze k aktualizaci 1.117

    Co je myšleno změnou: Úkol Více práce byl změněn z opakujícího se na normální, bez opakování. To už jako nebudu moct dokolečka opakovat úkol Nashromáždi xxx mincí ?!?
  19. Diskuze k soutěži

    Při plnění 4. úkolu jsem se samozřejmě vžil do role. Chápu to tak, že být v obležení ještě neznamená být pod útokem a tedy 20 sekund na postavení kláštera ještě mám.
  20. 5. úkol

    Řečníkův koutek
Nahoru