Výsledky vyhledávání

  1. Žitomír Ralok

    Diskuze o novém centru zpráv

    Když jsem ještě hrával pravidelně, tak jsme v cechu měli povinná vlákna Lešení vzájemná pomoc expedice/bitvy omluvenky pokladna tedy v našem případě to bylo hraniční.
  2. Žitomír Ralok

    Víceméně nepřítomen na dobu neurčitou

    Víceméně nepřítomen na dobu neurčitou
  3. Žitomír Ralok

    Posezení u Jonika (pokec o všem)

    Neměly by se do odvolání zrušit cechovní bitvy? Nebo aspoň omezit, aby nebojovalo víc než 99 hráčů? ;)
  4. Žitomír Ralok

    Vylepšení budovy místo renovační sady

    U starožitníka bývají vylepšovací sady k mání častěji než renovačky.
  5. Žitomír Ralok

    Interakce s ostatními hráči

    Aneb ještě větší lákadlo pro používání podpůrných účtů? Darovat suroviny lze i teď, byť trochu krkolomně - hráč B dá požadavek na výměnu 50 svých za 100 mých a následně opět 25 získaných za 50, co musel předtím dát. A získá tak ode mne 75 surovin. U armády by to hodně narušilo PvP boje, pokud...
  6. Žitomír Ralok

    Aukce - políčka s částkami

    V zásadě proč ne, ale prakticky viz dudasek. Někdo chce dát o 1 víc, někdo zaokrouhlit, další výrazně přehodit... To bych raději viděl samodohazovací systém alá aukro...
  7. Žitomír Ralok

    Diskuze o Starožitnictví

    Ono by vůbec nebylo špatné, kdyby měl starožitník nějakou stálou nabídku. Klidně i cyklickou - prostě že každé pondělí bude renovačka, v úterý uložení budovy, ve středu bojový bonus, ve čtvrtek vylepšení čehos atp. A zbytek by byl opět náhodný. Přijde mi, že šest a půl dne do týdne nabízí samou...
  8. Žitomír Ralok

    Hromadná výroba zásob vs. Doktorka čarodějnice

    Že by? to by byla ovšem zrada, protože jinak produkuje pouze zásoby. :-) To si nemyslím, že je ten problém. Moštárna ani fanouškovský obchod ve výzkumu taky nebyly a na ně to funguje.
  9. Žitomír Ralok

    Hromadná výroba zásob vs. Doktorka čarodějnice

    Použití předmětu hromadná výroba zásob (např. 5 min, 2 hodiny atp.) způsobí, že všechny výrobní budovy, které vyrábí zásoby zkrátí čas dokončení o tuto dobu. Pokud jde např. o Terasovitou farmu, která je také výrobní budovou, ale při délce 24 hodin produkuje FB, výroba se nezkrátí. Obdobně i...
  10. Žitomír Ralok

    Cechovní bitvy - nevybarvená vlajka

    Chyba v mobilní aplikaci V cechovních bitvách je na sousedním území vlajka, není vybarvená, přestože je již nemálo bitev vybojováno.
  11. Žitomír Ralok

    Obchody při hře na PC

    pro
  12. Žitomír Ralok

    postup do vyšší ligy v CB

    Jen by pak hrozilo to, co v CEx, kdy může hráč hrát sám proti sobě v cechu na jiném světě.
  13. Žitomír Ralok

    Diskuze o valentýském výprodeji

    V inventáři se mi objevil strom lásky aniž bych jej kupoval. Netuší někdo, kolik stál? nevšiml jsem si, že by mi výrazně ubyly diamanty...
  14. Žitomír Ralok

    FORUM - Nejde rozkliknout upozornění na reagování

    Totéž, Asi to jde vysvětlit tak, že příspěvek dostal lajk a proto není nutné se na něj speciáně dívat.
  15. Žitomír Ralok

    Vylepšení budovy místo renovační sady

    Stav: pokud není speciální budova (např. Tholos) na nejvyšší úrovni, její vylepšení ji povýší o úroveň a zároveň případně zrenovuje na aktuální hráčův věk (Tholos 9 koloniální doba -> Tholos 10 aktuální doba). Pokud je budova na maximu, jsou další vylepšení na nic, dokud nebudu mít druhou...
  16. Žitomír Ralok

    Diskuze o Forge Bowl 2020

    Nic moc. Fajn nápad s trenéry. Denní odměny většinou mizérie, navíc málokdy padly. Ale aspoň je co prodávat ve starožitnictví (nebo ve staropšenictví? :p ) Hraju na středního hráče, mám pokladnici na 10. levelu bez diamantů. STřední hráč mi ze zkušenosti zajitsí všechna potřebná vylepšení, ale...
  17. Žitomír Ralok

    označení o přečtení zprávy

    Což o to, nebylo by to špatné mít, ale nejprve by to chtělo indikaci, že se hráč vůbec přihlásil., což už se tu také mnohokrát řešilo. A tak jen zopakuji, že kdyby to bylo v podobě, kterou vidí vedení cechu - tedy zda se přihlásil v posledních dvou dnech (zelený puntík) či v posledním týdnu...
  18. Žitomír Ralok

    Cechovni bitvy

    Ani to někdy není samospasitelné. V cechu nás bylo okolo 20, práva mělo 5 lidí, ale všichni asi spoléhali na mne, protože když jsem se v úterý v poledne dostal ke hře, odemčeno nebylo a někteří správy už měli odehráno pár kol...
  19. Žitomír Ralok

    Diskuze o Starožitnictví

    Ta funkce už skoro existuje, jmenuje se to výměna plánků a dá se jí po dlouhém klikání zredukovat počet plánků na jednu VB ze stovek na 10 :-D
  20. Žitomír Ralok

    Diskuze o novém stromu výzkumu

    Při delším zkoumání na PC: - barvy. Hotové i nepřístupné úkoly působí jakýmsi vyblitým či zastřeným dojmem. Větší kontrast písma by neškodil. - u sbaleného stromu není na první pohled vidět, ve kterém období se nacházím. Až při druhém pohledu je nahoře vidět buď zelená fajfka u hotových nebo...
Nahoru