Výsledky vyhledávání

  1. Žitomír Ralok

    Hromadná výroba zásob vs. Doktorka čarodějnice

    Použití předmětu hromadná výroba zásob (např. 5 min, 2 hodiny atp.) způsobí, že všechny výrobní budovy, které vyrábí zásoby zkrátí čas dokončení o tuto dobu. Pokud jde např. o Terasovitou farmu, která je také výrobní budovou, ale při délce 24 hodin produkuje FB, výroba se nezkrátí. Obdobně i...
  2. Žitomír Ralok

    Cechovní bitvy - nevybarvená vlajka

    Chyba v mobilní aplikaci V cechovních bitvách je na sousedním území vlajka, není vybarvená, přestože je již nemálo bitev vybojováno.
  3. Žitomír Ralok

    Vylepšení budovy místo renovační sady

    Stav: pokud není speciální budova (např. Tholos) na nejvyšší úrovni, její vylepšení ji povýší o úroveň a zároveň případně zrenovuje na aktuální hráčův věk (Tholos 9 koloniální doba -> Tholos 10 aktuální doba). Pokud je budova na maximu, jsou další vylepšení na nic, dokud nebudu mít druhou...
  4. Žitomír Ralok

    Úkol - získat spokojenost vs. Černá věž

    V eventu jsem dostal úkol získat XXX spokojenosti. Fajn, říkal jsem si, Černá věž ubírá spokojenost, když ji dočasně odstraním z města, získám rovnou přes polovinu požadovaného. Použil jsem uložení budovy, Černou věž odstranil - a nic. Ukazatel spokojenosti v úkolu se ani nepohnul. Logicky...
  5. Žitomír Ralok

    Nezapočítávání v cechovních bitvách

    Opakovaně se mi stalo, že jsem zkusil vyjednat sektor v CB, ale po úspěšném vyjednání zůstal počet dobytých dílků stejný. Až po druhém znovunahrání hry (vše na PC) byla vyjednávaní započítána
  6. Žitomír Ralok

    Chyba animace spokojenosti při renovaci

    Mám dejme tomu kolonádu, 35 spokojenosti za políčko. V délce 10 čtverečků přestavím na silnici o spokojenosti 40 za kus Spokojenost se tímto zvýší o 50 Ale animace ve hře ukáže rovnou +400, přitom -350 se neobjeví. Hráč se tak může chybně domnívat, že se mu spokojenost zvýšila o 400
  7. Žitomír Ralok

    Storno příhozu u starožitníka

    Zvlášť na mobilu se může snadno stát, že chci přihodit k nabízenému předmětu, ale uklepnu se a hodím řádově víc, než jsem chtěl (chci dát třeba 2000 ale dám 22000) Navrhuji umožnit třeba během 5-10 sekund po příhozu tento ještě stornovat. Netýkalo by se to příhozů v poslední minutě. Na tržišti...
  8. Žitomír Ralok

    Podivné chování při změně připojení

    Mobilní aplikace. Při ztrátě wifi signálu a následném přechodu na jinou wifi nebo na mobilní data se hra chová nevyzpytatelně. - někdy se neuloží poslední provedené akce (výběr, vyjednávání, boj, přihození FB, kolo štěstí...) a hra se vrátí na přihlášení - jindy hra na desítky sekund zamrzne...
  9. Žitomír Ralok

    Výměna zboží z kulturních osad

    Kulturní zboží z vikinské osady nelze získat jinak, než výrobou přímo v osadě. Zatímco běžné zboží spousta hráčů získává z velkolepých budov a tržiště není přiliš často potřeba. Návrh: Zboží z kulturních osad by mohlo jít vyměňovat 1:1 na tržišti. Alespoň bychom mohli nějak zužitkovat...
  10. Žitomír Ralok

    Úkol: dokonči každou z výrob

    Za úkol je dokončit všech šest typů výroby, tedy 5 min, 15 min, 1 hod, 4 hod, 8 hod a 24 hod. Ukazatel splnění ukazuje třeba 3/6 Jenže se mi pravidelně stává, že se dostanu na 5/6 a zaboha nemůžu přijít na to, kterou z výrob jsem ještě nedokončil. Nejčastěji to pak bývá buď 8 hodin nebo naopak...
  11. Žitomír Ralok

    Nová kulturní budova?

    Z ničeho nic se mi v seznamu mých kulturních budov při vkládání do vláken objevilo něco nečekaného. Když otevřu seznam přes svůj avatar, vidím tam správně Krakena.
  12. Žitomír Ralok

    Špatná čitelnost v kulturních osadách

    Chyba/návrh na zlepšení v mobilní aplikaci je při nedostatku dané suroviny číslo červené. Asi už mi trochu stárne zrak, ale dělá mi velký problém rozlišit na displeji, zda se jedná např. o 50 nebo 59. obdobně 103/108 ve zde přiloženém screenshotu je to jasné, ale ve skutečnosti je velikost takováto
  13. Žitomír Ralok

    Počet obyvatel budovy

    Občas nastane situace, kdy je třeba zbourat nějakou budovu, která přidává populaci. Jenže se velice těžko zjišťuje, kolik vlastně přidává. U běžných budov lze zjistit počet obyvatel ve stavebním menu U speciálních budov z eventů (Kolos, Loď, Zvěřinec atp.) jakmile jsou postaveny nelze počet...
  14. Žitomír Ralok

    Zboží z doby své nebo předchozí

    Beru, že je úkol definovaný jako "daruj do pokladny cechu XX zboží z doby své nebo předchozí". Když se pokusím dát příliš staré zboží,. nezapočítá se nic a to je správné. Ale pokud vložím zboží z vyšší doby (většinou draze získané výměnou, z mapy nebo dynamickou věží), nezapočítá se také nic...
  15. Žitomír Ralok

    Počet medailí v mobilní aplikaci

    Pokud hraju na mobilu (který je na expedice vyjednáváním rozhodně přívětivější), narážím na problém ve chvíli, kdy chci přikoupit pokusy (žetony na další kola). Tyto pokusy stojí medaile, vidím, kolik stojí, ale nevidím, kolik mám medailí v zásobě. Přitom pokud chci koupit za medaile rozšíření...
  16. Žitomír Ralok

    Redukce hromadných zpráv

    Skoro každému hráči chodí hromady hromadných zpráv od sousedů či přátel. Alespoň v sousedství by šlo část těchto hromadných spamů eliminovat vytvořením nového diskusního vlákna, ve kterém by automaticky byli všichni ze sousedství. Po změně sousedství by se původní vlákno smazalo a založilo nové...
  17. Žitomír Ralok

    Aktualizace členů konverzace

    Každý cech má zřízeno určité množství konverzací - diskusních vláken, třeba pro kolečka, lešení a jiné. Přijde-li do cechu nový člobvě, nebo opustí-li jej, někdo z vedení cechu aktualizuje osoby v konverzaci. Při větších pohybech členstva je tam na to takové šikovné tlačítko "Aktualizuj pro...
  18. Žitomír Ralok

    Renovační sady - pár vylepšení

    Při používání renovační sady by se hodilo pár funkcí navíc: 1) Pravděpodobně nejjednodušší na implementaci: Po kliku na renovační sadu v inventáři by nahoře naskočil počet renovačních sad a mohl bych je používat do úplného vyčerpání, podobně jako od nedávna motivační sadu 2) při aktivní...
  19. Žitomír Ralok

    Volné jednotky v CE

    Chyba minimálně v mobilní aplikaci: po vyřešení střetu či otevření relikvie dostanu nové jednotky. Ale to číslo neodpovídá skutečnosti, místo 3 jednotky jsem prý dostal 3x3 jednotky a z relikvie 10x10 tuláků
  20. Žitomír Ralok

    renovace speciální budovy výměnou

    Mám například sadu Maharádžův palác, kterou jsem ovšem získal v době, kdy jsem byl ve vrcholném středověku. Nyní se nacházím třeba v koloniální době. Budovy ovšem zůstávají ve věku, kdy jsem je získal. Mám možnost použít renovační sady, abych dostal budovy na vyšší nebo aktuální věk. Ovšem...
Nahoru