Výsledky vyhledávání

  1. Yanniessie

    Diskuze o Starožitnictví

    tak už jsem na to přišla ;))) holt velké oči a pak to takhle dopadá ;))
  2. Yanniessie

    Diskuze o Starožitnictví

    Ahoj, asi jsem IT negramotná ;(, což vzhledem k mému věku asi není daleko od věci ;)). Přes prázdniny jsem nehrála a teď jsem narazila na starožitníka. A mám problém ... nejde mi to. Zadala jsem zboží (bohužel si nepamatuju co, protože sklad mi přetéká) postup : - na první stravě klik na...
  3. Yanniessie

    Zadání 1. kola: Křížovka

    vodorovně : 1. tulák, 2. radnice, 4. svatyně, 5. expedice, 7. Alcatraz svisle : 1. továrna, 3. wiki, 4.střelec, 6. lano, 8. diamanty, 9. vrba (vypladlo vám poslední písmenko, nebo se mi nezobrazuje :)) tajenka : osada tip : 675
  4. Yanniessie

    Diskuze k soutěži: Osmisměrka

    Jsem stará sklerotická baba ;)) zapomněla jsem dopsat jméno Cechu - spěch je špatný. Mohu to dopsat jako další odpověď, nebo jsem už automaticky vyloučená, když jsem nesplnila všechny podmínky ? Děkuji za odpověď ;))
  5. Yanniessie

    Zadání soutěže: Osmisměrka

    1. Nezbylo žádné písměno. 2. Všechna = 3. 3. 12 hráčů
  6. Yanniessie

    4. den

    číslo 12
  7. Yanniessie

    2. den

    Zadávám truhlu číslo 6
  8. Yanniessie

    1. den

    truhla číslo jedenáct
  9. Yanniessie

    Diskuze k soutěži "Ber, neber"

    Dobrý den, nebo spíše ahoj ;) možná trapný, ale upřesňující dotaz. Hraji pět světů a pětkrát jsem byla oslovena s pozváním k účasti na soutěži. Chápu dobře, že mohu vybrat za každý svět jednu truhlu nebo je to omezeno na jednoho hráče bez ohledu na to, kolik měst (respektive světů) má. Děkuji...
  10. Yanniessie

    Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

    no tak nevím, mlátit soupeře v boji .... no to mi (někdy) jde ;) smlouvat v expedici tam jsem lepší, ale ty hádanky mě vždycky dostanou, někdy mám odpověď hned ale pak příjdou pochybnosti ..... ;)
  11. Yanniessie

    7. den

    Rinbin
  12. Yanniessie

    6. den

    svatyně
  13. Yanniessie

    Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

    děkuju za návod ;) už jsem tam hledala. Nehraju dlouho, cca 5 měsíců a člověk se učí každou událostí, která se ve městě stane. A napsat bych návod sice mohla, ale protože hraju krátce, necítím se dost kompetentní a mám obavu, že by mé "dílko" nebylo dost fundované, ale děkuju za návrh ;) Přeji...
  14. Yanniessie

    Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

    dobře, beru, že je nutno zvýhodnit hráče, kteří "jen" nehrají ale zajímají se i o hru. Jen se chci zeptat, jestli by soutěž po dobu konání nemohla být oznamována třeba trubkou, která je vpravo na panelu po dobu trvání tak jak je to u eventu. Já vím, že nelze vyhovět všem, ale jsem stará...
  15. Yanniessie

    5. den

    krčma
  16. Yanniessie

    3. den

    májka
Nahoru