Výsledky vyhledávání

  1. Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

    domluva zřejmě neexistuje:jeden tým dělá pc a druhý mobily...
  2. Nevyznačení jednotky nepřítele na bitevním poli

    tohle je spíš nedokonalost ...v kulturní osadě se ti taky neukáže,co a kdy vypadne z ambasády...není to chyba,jen se to do mobilní verze nedostalo,třeba jako stařičké CvC...
  3. čas ve hře

    každej den pár vteřin a posuneš se o minuty,hodiny..musíš tedy resetovat. dej si třeba jednu 4h výrobu:tak ztráta nebude taková a pak si zadávej v 6/14/22 ty své osmičky..ale přijď se lognout pár minut předem a seber výrobu nejlépe hromadně za 5 dia...nezdržuj se a neplň opakovací úkoly,neplánuj...
  4. Diskuze o Forge Bowl 2022

    nevím,zda jsem našel správné info:za 1800diamantů dostanu průkazku a s ní mi daruje cenu:20fp,50?zboží,balík medailí,portrét(avatar)?to je strašně přesílené,ne? :D
  5. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    nejsem topkař.když mám chuť zabojovat klidně ty dva tábory za těch 100 dia uspíším...eventy stojí za ..a klidně pár dia utratím,i když hraji jen jeden svět a nekupuji...přesto jsem v hodnocení lepší,než tísíce dalších..oni prostě jestli mně budou chtít trumfnout pár dia zaplatí....
  6. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    no profitovalo by INNO:to množství zboží/bodů/diamantů by jste holt těžko za 500 bojů denně vybojovali-neměli by jste sílu a prostředky...prostě ani top 10 cech by neměl tolik možností a rozdíly by se stírali...ale chápu,že topka by plakala,že jsou chudáčci.
  7. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    nápad jsem podával už tuším,ale dostával jsem jen kritiku:je to hra a ne reál/všichni mají stejné možnosti... mě třeba štve,když obklíčí slabší cech zámky a dopočet třeba v 1 ráno...nám,co si k tomu sedneme třeba v 22/23h propadají pokusy a byť jsme na západě cech z východu nás utlačuje a doma...
  8. CB-statistiky

    když by se to smazalo po dobití je to zbytečné...asi jsi nezažil převzetí území za 10-20 vteřin,což?někdy by nestihli ani ten graf vytvořit :D
  9. Posezení u Jonika (pokec o všem)

    vše je poplatné době....jde to strašně dopředu:koukni na Maska:dovolí si posílat rakety do vesmíru a není to NASA,či jiná státní/mezinárodní organizace ....
  10. Předčasné zobrazení úkolu.

    rozjel jsi se na mapě moc dopředu,až jsi to přetáhl:ten problém je popsán i ve Wikipedii :) holt jsi si bloknul jeden úkol a dokud ho nesplníš máš peška. edit:první jde přeskočit?už si to nepamatuji..ten druhej lock je vyzkoumej nějakou technologii:ta už přeskočit nelze...
  11. Diskuze o Mughalské říši

    vodní kanál se řetězí jen na 3 kusy:24+10+20+30..dál už je to na nic,ne?..jen +24 za samotnou stavbu.????.. alej je do boku:24+5+10+15+20+25...dál už jen +24.... stavím ambu doprostřed nalevo:nahoru a dolu 3*kanál a napravo jedu alej co to dá...zbytek naháži kolem,když mám baldachýny nechám...
  12. Diskuze k Venuši

    když už jsem to nakousl:v ojedinělých je jakýsi "Záhadný úlomek": už ho někdo našel?co to bylo??
  13. Strážci Majáků

    úroveň cechu 55. CE:189/41/9 CB: platina,občas se podíváme do dia,ale na udržení to chce víc bojovníků....přidejte se-dobrovolné střety/boje. Slušnost nutná,neaktivita lze omluvit,pokud není dlouhodobá... bronz se asi nebude chytat,středověk možná ano,koloniál + už by měl být v klidu...
  14. Černá perla

    úroveň cechu?
  15. Diskuze k Venuši

    nějaká nová data k dispozici?pochlubte se :D
  16. Zimní diskuze

    studánky jsou hlavně pro farmáře...já je chápu... průplav i horu jsem si také postavil....ten cirkus i piráty mám v invu a ještě popřemýšlím..
  17. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    pípí7: špatně jsi mně pochopil:mně nevadí ,že se někdo roztahuje:je fajn mít kde bojovat:klidně měníme sektory i bez nějaké dohody.. poprvé jsme na té mapě byli v diamantu a byl to blázinec:přišel jsem z práce a koukám na náš tábor obklopený zámky...to je opravdu k naštvání nemoct si nikde...
  18. Zimní diskuze

    bylo to tak i minulý rok:můžeš a nemusíš to kupovat! mě štve,že musím rozbalit všechny dárky,aby se to resetovalo a nebo najít "promíchat"...když ale ještě nemáš denní speciál a najdeš míchání........:můžeš začít znovu! vydoloval jsem 5 salonních vozů tak snad je dám (brzy) za vláček... průplav...
  19. CB-statistiky

    proč?na co by to bylo dobré?sám si bojuji jak se mi chce-s obléhačkama toho samo zvládnu více,,,,PROTI ...stačí vidět,kdo to zavřel:i když v situaci,kdy si to cech nepřeje a bojuje víc lidí naráz ....
  20. Jak na zásoby? Nestavte Věštkyni z Delf!

    fakt ne!to bych to také postavil!...20 zboží/8h...den má 24 h,tak když se snažíš máš za 24h 60 zboží,ne 100!(3*denně) a kmenové náměstí dává za motivaci jednou denně 5-na 2 levlu 10 zboží/24h..sáňkař je menší 2*3 a dává za den15 ( 3*každé zboží/24h)...potopený poklad v režimu 8h dá...
Nahoru