Výsledky vyhledávání

  1. Chyba při generování soupeřů v CB

    My chceme, aby lidé naši hru hráli, bavili se a byli spokojení. Proto tolik dbáme na zpětnou vazbu a v rámci možností se přizpůsobujeme TOHLE tvrzení se moc neztotožňuje s tímhle vyjádřením a čekal rychlejší a ráznější řešení když chci spokojené hráče a ne že o tomto problému víme a budeme jej...
  2. Cechovní Bitvy - změna systému

    Mam pocit ze nnn by melo zmenit popis cechu na jediny cech v dia co si neumi priznat ze placou. Myslel jsem ze tady na foru se resi dulezite veci a davaji nazory na hru jako takovou co by ji prospelo a nebo co ji skodi ale nekteri tu perou jen spinave pradlo a berou to moc osobne coz moc...
  3. Cechovní Bitvy - změna systému

    Taky jsem pro nám se do dia přesně kvůli tomu vůbec nechce ale v platině máme opačný problém tam nemáme zase kde bojovat takže to chce trochu lépe vyladit
  4. Hledám přátelé-aktivní

    Ahojky pokud má někdo zájem o aktivního hráče v přátelích tak pošlete pozvánku
  5. Denní výzva

    Zdravím tak jak to vypadá dočkáme se všichni do Vánoc denních výzev ať se srovnají všichni hráči na stejnou rovinu.Je někdo konečně říci kdy to bude spuštěno pro všechny ? Zajímalo by mě proč je to takový problém??Myslel jsem že se to testuje jen na betě a ne že to dostane část hráčů co hrají...
  6. Předzimní soutěž

    Ahojky za mě super Vánoční song, který sjíždím každé Vánoce. Už se těším.
Nahoru