Výsledky vyhledávání

  1. O Galatské věži

    To je síce moc hezký že jste vymysleli tuhle budovu ale jistě víte že lidi jsou zvědavý tak by bylo dobrý napsat víc informací ku příkladu - z jaké doby je,jak se dají sehnat plánky nebo co k tomu potřebujeme a hlavně kde se dá sehnat aby si ji hráči opatřili děkuji za odpověd .)))
  2. Diskuze k režimu přestavby

    Ahoj zatím bych to moc nechválil teď jsem se pral s přestavbou cca 2 hoďky a když jsem to dal uložit tak nádherná zpráva"omlouváme se došlo k chybě" to fakt potěší tak se na to s....:-( Usnadnění to asi jo ale po moji první zkušenosti bych to tak neformuloval protože jsem si s tím vyhrál cca...
  3. Diskuze k režimu přestavby

    Moc děkuju:-)
  4. Diskuze k režimu přestavby

    Ahoj je to supr věc jenom bych chtěl vědět kde a jak se to objeví nebo jak to najdu děkuji:-)
  5. Zadání soutěže: Osmisměrka

    Odpověď na všechny tři otazky 1,1,1
  6. Denní výzva

    Ahoj děkuju za předešlou odpověd no ted mám jiný problém. Denní výz a mi už běží jen dnes jsem ji splnil a odměny jsem se nedočkal nevím stává se to? Ani nevím jestli píšu do spávneho vlákna ale děkuju za odpověď ;-)
  7. Dekuju:-)

    Dekuju:-)
  8. Denní výzva

    Ahoj mám spíš dotaz píše se že když si koupí diamanty denní vyzva se objeví já osobně jsem už zakoupil diamanty a zatím denní výzvu nedostávám což bych uvítal nevíte proč?
  9. Děkuju za odpovědi

    Děkuju za odpovědi
  10. Bojovníci

    Ahoj nevím jestli píšu na správnou stránku no přesto mám dotaz. Jak získám víc vojáků když na mě útočí co jsem koukal ten co útočí má osum a já jen dva jek tohle vyrovnat abych se mohl bránit přiměřeně a nenechat se vyrabovat ďekuju za odpověď.
  11. Nečinnost vůdce cechu

    Ahoj taky bych se přidal k aktuální témě ,, vůdce,,. Už jsem několikrát psal vúdci jestli budem něco podnikat ale nic se nedějě jen pouhá odpověď,že se jen seznamuje protože předešlý odešel a tak je to furt dokola a nic se nedělá. Hraju hru něco přes měsíc a snažím se budovat město nějaké ty...
  12. Bonus z VB neaktivního hráče při dostavbě

    Ahoj chtěl bych vědět proč mi Babylon nedává tolik populace kolik je psáno po přechodu na vyšší úroveň děkuju
Nahoru