Výsledky vyhledávání

  1. Darth Vader The Mighty

    plánovaná budoucnost Foe

    Jaké odměny pro cechy myslíš? CB - veškeré relevantní odměny jsou odměny, které dostávají jednotlivci... a ty odměny si jako jednotlivec vybouchám úplně stejně v malém jako ve velkém cechu teď když je limit 80%... cech z toho má tak maximálně možnost machrovat, nic víc KI - opět se jedná o...
  2. Darth Vader The Mighty

    plánovaná budoucnost Foe

    1. kdybych chtěl budovat nové město, udělám to na novém světě nebo v jiné hře. 2. navíc město stylem kulturní osada, kde je bordel na dlaždicích rozšíření, který to dále komplikuje, je fakt na hlavu. A to nemluvím o tom, že se to podle všeho musí dělat pořád znovu na začátku každé invaze. Toto...
  3. Darth Vader The Mighty

    plánovaná budoucnost Foe

    kvantová invaze je v současné podobě... no nebudu tu psát co si opravdu myslím, protože bych asi dostal ban...
  4. Darth Vader The Mighty

    Nejhorší nová funkce

    Hlasoval jsem pro titan. Ne proto, že by to bylo celé špatně (třeba nové velkolepky a požadavek na zboží na každý level nad 10 je podle mě dobrý), ale kvůli naprosto otřesným změnám v jednotkách a boji. Jako sorry, ale pokud v CB do oslabení 100 (u mě konkrétně) je nejlepší jednotka rychlá z...
  5. Darth Vader The Mighty

    Dokončení 5. úrovně CE

    bez problémů celou automatem
  6. Darth Vader The Mighty

    UŽIVATELSKÉ FUNKCE Sber mesta - rozmery "okna" pro sber je mimo zakladnu.

    není to jen při sběru... sbírat incidenty z cesty je malý hlavolam sám o sobě... člověk na to kliká a nic se neděje, protože kliká "do budovy" i když kursor myši je jasně nad cestou... myslím, že to už reportovali i na betě jako chybu, ale nic se nezměnilo...
  7. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k budoucnosti CvC

    Zatím to nezrušili ani na betě...
  8. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k Mini výzvám

    Já neříkám, že je to ok. Jen jsem napsal update, protože došlo k úpravám. Podle mě je to během eventu nesmysl (reálně tě to nutí hrát event špatně, pokud chceš výzvu dodělat, což je fakt na palici).
  9. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k Mini výzvám

    Po velmi negativní odezvě na první mini výzvu během eventu to upravili a další dvě už byly reálně datelné, pokud se člověk dopředu připravil. Druhou jsem nedokončil, protože jsem neměl dost event mincí a nechtěl jsem utrácet diamanty, ale tu třetí už jsem udělal do konce. Pořád je to docela...
  10. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k Mini výzvám

    Tak dneska tu minivýzvu na betě spustili a to je teda dílo... Dane, můžeš být klidný. Nikdo tam zadarmo žádný bonus nedostane. Ten kdo to vymýšlel má nasráno v hlavě. První úkol je "Spusť minihru za použití lístku"... škoda, že lístky přibývají co 8 hodin a v tomto eventu si je fakt nespoříš...
  11. Darth Vader The Mighty

    Skákající dýně

    Jediná nevýhoda je, že bere hodně spokojenosti. V titanu je to -24510... jinak je to naprostá pecka. Nejen, že plní tyhle otravné úkoly (X výrob z vlastní doby), ale ještě dává bojové staty.
  12. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    Neřadí. Já dávám v CB denně 650-800 bojů podle štěstí na oslabení a je to pořád stejné. Akorát zase někdo nepochopil.
  13. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    V novém systému se mi zraněné jednotky (bez ohledu na to, jestli je to heavy, light, fast, tulák) budou řadit do vyznačené zóny. Ve starém se řadily zranění střelci za střelce, fast za fast a za chvíli jsi už neviděl ostatní jednotky (ani tuláky) a pořád jsi musel přepínat záložky při výměně...
  14. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    Co mě vadí (a jsme zase u té konzistence) je to, že Inno nedokáže uspořádat jednotky v každém věku stejně. Jupiter a pozice rychlé jednotky: Titan a pozice rychlé jednotky: Tohle je bordel, který by chtěl sjednotit napříč všemi věky.
  15. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    Bojuji v kombinaci 6 rychlých + 2 tuláci (což je to samé). V titanu to jinak nejde. Buď tohle, nebo 8x rychlá (případně nějaké kombinace artilerií když tam není letecká). A ano, i když tam mám tuláky a zranění jsou za nimi, tak s tím nemám žádný problém. Naopak.
  16. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    A mimochodem, tobě vážně vyhovovalo, že jsi měl dejme tomu příklad 2x střeleckou a 6x tuláka a když se ti jedna z těch střeleckých jednotek zranila, tak byla před zdravými tuláky, takže jsi řešil 2 skupiny zraněných. Zatímco teď je prostě mezi zraněnými vzadu a řešíš to najednou? Všechny zraněné...
  17. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    V tom, že když měním armádu, tak nemusím přepínat záložky jako blázen. Protože mám všech 5 jednotek z mé doby a za nimi tuláky a všechny zraněné jednotky jsou až vzadu... předtím jsem po pár bojích tuláky už nenašel a musel jsem pokaždé buď přepínat na lehkou. Teď je mám na první pohled vždy...
  18. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    Proč bych ji měl hledat mezi tuláky? Prostě zraněné jednotky měním odzadu... je to naprosto přehledné, jednoduché a rychlé...
  19. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    jj, obranná armáda na konci by byla pecka... já to řeším tak, že žádnou nemám a nebo si tam dám obranu o 2 doby dolů, ze které nepoužívám jednotky a přepnu si armádu na aktuální věk... pak ji taky nevidím
  20. Darth Vader The Mighty

    Diskuze k verzi 1.271

    V čem je přesně rozdíl, jestli máš všechny zraněné za tuláky nebo před nimi. Nauč se klikat ponovu a zjistíš, že je to mnohem rychlejší. Je to nejlepší změna, kterou Inno za posledních několik měsíců udělalo. A těch jelit (jako jsem já), kteří si to takto přáli, je minimálně na betě drtivá většina.
Nahoru