Výsledky vyhledávání

  1. Ripley

    „Nevybraná“ radnice při hromadném sběru

    Stejný problém. iOS.
  2. Ripley

    Diskuze o 1.213

    Za mě změna k hodně horšímu. Je to dělané možná pro tablety, na mobilu ty ikony skoro nejsou vidět. Mám rád změny, ale ne, když mě akorát naštvou. Kdyby radeji bylo opraveno to, že se mi po prvním boji v CB objeví krásné kroužící kolečko a místo běžných 20 bitev na území stihnu bitvy 3.
  3. Ripley

    Zpětná vazba k 1.204

    Tak tohle moc nechápu, dalo se to udělat uplně v klidu na automat. Na téhle úrovni nemá co dělat člověk bez slušně nalevlených VB. Opět zbytečný ústupek. Nebylo by lepší vůbec nebojovat a rovnou nám nasypat odměny za CE do inventáře?
  4. Ripley

    Chyba při generování soupeřů v CB

    Docílí toho, že se na to ty slabší cechy, které nemají možnosti stačit těm silnějším co se spolu dohodly vykašlou. Když budeš vědět, že tě každý týden čeká stejná sestava která se točí mezi sebou a k ničemu tě nepustí, to asi nikoho moc dlouho bavit nebude.
  5. Ripley

    Chyba při generování soupeřů v CB

    Tohle opravdu na náhodné rozlosování nevypadá. Tady nám někdo maže med kolem úst...
  6. Ripley

    [HRA] Denní limit počtu přeskočení úkolů

    Tohle opatření přesně odpovídá současné době. Lidem, kteří jsou aktivní a díky tomu více úspěšní to ztížíme, aby se ti co na to kašlou necítili tak špatně.
  7. Ripley

    Přispívání na VB

    Proti
  8. Ripley

    Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Tak tahle informace za mě zabila už tak špatný event. Vetešník bude mít co měnit :)
  9. Ripley

    Sloučení nabídek na trhu

    Pro
  10. Ripley

    Záložky oblíbených armád

    Pro
  11. Ripley

    Ignorování návrhů Josefa 70

    Pro :)
  12. Ripley

    Sbírání relikvií

    Pro
  13. Ripley

    CB cechovní boje

    Pro
  14. Ripley

    Shlédnutí reklamy za odměny

    Proti, reklamy je všude okolo až dost.
  15. Ripley

    Speciální nabídka - otázka na hráče

    Přemýšlel jsem o tom a je možné, že mi tam ta nabídka skočila také když jsem měl méně než těch požadovaných 500. Jenže jsem v té době přecházel do další úrovně na druhém světě a ty dia mi díky úkolům naskočily na 900.
  16. Ripley

    Speciální nabídka - otázka na hráče

    Ano, měl jsem asi 900
  17. Ripley

    Speciální nabídka - otázka na hráče

    Ano, objevila se mi asi před 3 týdny. Byla využita :)
  18. Ripley

    Ostrov na VB

    Rozhodně proti
Nahoru