Výsledky vyhledávání

  1. Discord

    Na discord se mi nejde pripojit. Navic kdyz uz to nejak projde chce to overeni po telefonu. A to jako proc? Tomu se rika posun? Tohle fakt ne.
  2. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Opět to spojování do krystalů To je tak nezáživné až nudné. Přemýšlím jestli to vůbec hrát.
  3. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Ten kdo vymyslel disajn tlacitka a jeste bez potvrzeni na ten klobouk to byl hlava. Koupite is manazera a hned vam tam skoci pod tlacitko klobouk. A lehce se ukliknete! To je fakt debilne vymyslene
  4. Diskuze k verzi 1.271

    Vy tam máte někoho nového ve vývojovém centru? To řazení jednotek musela vymyslet opravdu hlavička. Po bitvě se to celé zpřehází a je z toho mix. Starý způsob byl praktičtější a bylo hned vidět co se po bitvě stalo. Nejsem jediný kdo to řeší, že je to nepřehledné. Nevím proc měnit něco co...
  5. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Opakuji, za mě nudná hra. Bavilo mě to chvíli. Po pár dnech mi to přišlo stejné nudné. Navíc díky 3 balíčkům mě to nutilo hrát denně. Ke konci jsem to jen "odklikal". Kdybych chtěl hrát karetní hru, hraju karetní hru. Chci hrát budování světů, ne toto. Na to jsou jiné hry. Neřeším, že zuby se...
  6. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Sice jsem po nějaké době přišel na princip hraní eventu. To že to spotřebovává zuby jak divé pokud chcete vyhrát ani nebuud zmiňovat. A to i na tahy a akce, které by snad měly být zdarma, jinak to nedává smysl. Spíše musím zkritizovat to, že kdybych chtěl hrát karetní hru, nainstaluji si karetní...
  7. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    A přitom taková nuda, raději bych staré mechaniky. Kdybych chtěl pořád něco skládat, hraju jinou hru ne toto.
  8. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Ano a toho času co si to vzalo. A z fotbalem to nemělo nic společného. Za mě to nabralo špatný směr, neustálého nějakého skládání. A to mě vůbec nebaví. A nejsem sám.
  9. Povídání u Podzimního pečení 2023

    Takže inno odstraňuje vše co na události je trochu zábavné a chrlí jednu za druhou. Už minulou jsem nehrál a tato nebude lepší. Koukám že nastavili mechanismus, pořád něco skládat dohromady. ani ty budovy mi to nevynahradí. Musím říct že ten neustálý skládací mechanismus mě vyloženě nebaví, a v...
  10. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Ne o tom to není, je to o tom, že je to neskutečně otravné. Nezábavné a nudné. A tomu nechci věnovat čas. Chtěl jsem si v klidu zakopat na hříšti jako předchozí roky. Tady je třeba plánovat dopředu každý tah a za mě mě to přestává bavit po druhém hřišti. Pořád dokola a hrozná nuda.
  11. Střídačka Fotbalového poháru 2023

    Mě se vůbec nelíbí styl, kterým teď je plnění eventovek. Přijde mi to zdlouhavée abych neustále něco skládal dohromady. Předtím diamanty atd. Tento styl mě vůbc nebaví,navíc je založen na tom, že přijde správný kámen. A ten zpravidla nejde. Když hraju víc světů je to nereálné jet naplno ve...
  12. Diskuze k 5. úrovni Cechovní expedice

    Za mě naprosto nehratelné. Chápu tým, že chtějí po letech nějak využít obranné budovy, které nikdo nestavěl. ALE nemít možnost dát třeba Klášter do inventáře, lze pouze zbourat a teď by se hodil. ale za mě nehratelné vyhořel jsem hned na začátku. Odměny co to hráli nestáli za tu námahu. Takže ji...
  13. CvC Okno ukázat oblast

    Chtěl bych dát návrh zda by bylo možné zapracovat na CvC. Konkrétně když jedu bitvu o území tak pokaždé abych se tam dostal musím dát "ukázat oblast". Je to dost nešikovné, jestli by šlo, když jedu boj tak jako v CB dokud boj neukončím nebo oblast neopustím aby se pořád nezavírala.
  14. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Psal jsem an podporu nedavno. Pry na tom pracuji a je to chyba. Ale kdo vi kdy se dockame. Tak pro jistotu pridali dalsi bug ohledne opakujicich se ukolu
  15. Opakované úkoly - listování v nich

    Opakované úkoly než omezit počet úkolů za den raději: možnost 1: Mě by už dávno vyhovovalo aby ty opakující se úkoly byly označeny číslem a tudíž přeskočím přesně na list který sem i hodí a tím o 9x méně kliknu a 9x méně vytížím server, který mi musí odpovědět. možnost 2 Případně by tam mohl...
  16. Bug po aktualizaci:Po naklikani vyroby se vzdy zvetsi mesto/vesnice

    Souhlas, velmi nepříjemné. Stalo se to spíše demotivující a je to na uklikání. Pomoc nikde.
  17. Osady - stavění a bourání Runového kamene

    Hrozný. To jsou přesně ty otravné elementy, které by se měli ze hry odstranit. Já teď dělám japonce a i ti se mi táhnou protože mě to po těchto čudlíkách fakt nebaví stavět.
  18. Osady - stavění a bourání Runového kamene

    ´Bylo by fajn, kdyby stavění motivačních budov, které jsou 1x1 u Vikingů je to např. Runový kámen, šlo stavět jako cesty. A stejně tak bourat. Je to neskutečně otravné to tam dávat z panelu po 1 a je toho vždy potřeba hodně. Hodně těchto staveb, abych splnil lištu. A to samé bourání. Každý ten...
  19. Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

    Proč ztížení? To jako fakt? Ty kteří začínají, s tím budou mít ještě větší problémy a časem je do 4 lvl vůbec nedostaneme, protože si budou pamatovat, že je to "těžké". A ty ostatní to bude bavit ještě méně. Tomu říkám krok špatným směrem. A ty odměny to nevyváží.
  20. Cechovni bitvy

    Mě hodně chybí jedna funkce: Vědět kdo na konkrétní sektor útočí a seřazeno podle času. Poslední bitva nahoře. Tento problém, se řeší u více cechů, co jsem zjišťoval jestli se to dá zjistit. Řečí printscreeny a složitým odhadem.
Nahoru