Výsledky vyhledávání

  1. Tokyo.

    dotaz jde se vratit na mapu uzemí než jsem jel lodí na jinou dobu?

    děkuji zkoušel jsem vše tohle mě nenapadlo vubec funguje to fakt moc díky
  2. Tokyo.

    dotaz jde se vratit na mapu uzemí než jsem jel lodí na jinou dobu?

    ahoj krásný nový rok přeji všem muj dotaz je zda jde se vratit na předchozí mapu uzemíkde jsem si nechal oblasti nedobite na denní ukoly a eventy najenou zmezela když lod jela do jine doby z kolonialniho věku nikde nevidím nějaký přepínač uzemí teda mapy děkuji za pomoc radu snad to nějak jde...
  3. Tokyo.

    mám otázku kdy dostanou denní ukoly všichni hráči ?

    toto je forum k nim ne proč odpovídáš ty všem ? víš o tom dost tudíž je máš že na rozdíl od nás chci odpověd vývojářu ne hráče podpora mi napsala že mám dat dotaz jim na forum tak jsem to učinil nestojím o mlžení chci odpověd od vývojářu kteří tímto dělají nefer podmínky pro většinu hráču už...
  4. Tokyo.

    Denní výzva

    kamarád je má a na mobilu i tabletu normalne jsou ne jako honba pokladu ta tel není
  5. Tokyo.

    mám otázku kdy dostanou denní ukoly všichni hráči ?

    to není duplicidní četl jsem tu vše ano ptají se na to tady ale neviděl jsem tam žadnou odpověd že ! jen nováčci je nedostaly to jsem taky zjistil a podpora mi odepsala že to je věc kdy to bude vývojářu takže někdo od nich odpovězte kdy nebudou mít jen prominenti a nováčci denní ukoly ?????? je...
  6. Tokyo.

    mám otázku kdy dostanou denní ukoly všichni hráči ?

    bylo by to skvěle dostat aspon na pod stromeček ponevadž kamaradi co začaly o měsíc déle zasluhou že získavají bonusy z deních ukolu už jsou dal než já nezávidím ale nezda se mi fér že někdo má a někdo ne nejsou stejné podmínky pro všechny hráče
Nahoru