Výsledky vyhledávání

  1. Nařídit jednotce zůstat na místě pro automat. dokončení

    Proto že když získám jednotku z vyžší doby plněním úkolů tak o ni nechci přijít Když se bojuje CVC tak je nutnost jet na automat aby se stihlo shodit obleh nebo dobýt než bude obleh shozený.
  2. Nařídit jednotce zůstat na místě pro automat. dokončení

    Současný stav: Jednotka jde do předu bojovat dle logiky PC Nápad: Při automatickém dokončení bitvy označit jednotku/y která by stála na místě a nesměla by se pohnout. Stává se mi při expedicích že útočím ze složením 1x jednotka + 7 tuláků a když je pozice dvoukolová tak si v prvním kole musím...
  3. Verze HTML5 v prohlížeči

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 69.0.3497.100 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Nezobrazuje spolehlivě seznamy VB , příspěvků u VB , list zpráv Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Jenou za 20,30 vyvolání seznamu. Zvýšuje četnost chyby počet použitých...
  4. Bojový úkol

    Líbilo by se mi kdyby byla možnost nějaké denní / týdenní bojové výzvy od lehké armády jako soupeři klidně po 2 kolovou armádu z mnohem vyšším bonusem (může být i nekonečně a pořád zvyšovat bonus). Šlo by tak procvičovat strategie a přemýšlet u toho. Stalo se mi že cechovní expedice už není...
  5. Falešný výběr TB

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 62.0.3202.94 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Zobrazila se mi předčasně možnost vybrat body u 3 z 9 terasovitých farem a u maškarního bálu. Myslel jsem si že jsem zapomněl vybrat při výběru tak jsem vybral dodatečně ale...
Nahoru