Výsledky vyhledávání

  1. Nařídit jednotce zůstat na místě pro automat. dokončení

    Současný stav: Jednotka jde do předu bojovat dle logiky PC Nápad: Při automatickém dokončení bitvy označit jednotku/y která by stála na místě a nesměla by se pohnout. Stává se mi při expedicích že útočím ze složením 1x jednotka + 7 tuláků a když je pozice dvoukolová tak si v prvním kole musím...
  2. Verze HTML5 v prohlížeči

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 69.0.3497.100 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Nezobrazuje spolehlivě seznamy VB , příspěvků u VB , list zpráv Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: Jenou za 20,30 vyvolání seznamu. Zvýšuje četnost chyby počet použitých...
  3. Bojový úkol

    Líbilo by se mi kdyby byla možnost nějaké denní / týdenní bojové výzvy od lehké armády jako soupeři klidně po 2 kolovou armádu z mnohem vyšším bonusem (může být i nekonečně a pořád zvyšovat bonus). Šlo by tak procvičovat strategie a přemýšlet u toho. Stalo se mi že cechovní expedice už není...
  4. Falešný výběr TB

    Svět: Arvahall Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 62.0.3202.94 (Oficiální sestavení) (64bitový) Popis chyby: Zobrazila se mi předčasně možnost vybrat body u 3 z 9 terasovitých farem a u maškarního bálu. Myslel jsem si že jsem zapomněl vybrat při výběru tak jsem vybral dodatečně ale...
Nahoru