Výsledky vyhledávání

  1. Joxer

    Zpětná vazba k 1.205

    To je fakt, Tohle se nepovedlo :D
  2. Joxer

    Diskuze o PvP Aréně

    Já se spíš divim, že se rabování tahá sem do tohodle tématu. Pokud nechceš, aby hráči reagovali mimo téma, tak ho sem nevkládej a bude se tu diskutovat jen o aréně. Co se týká arény, tak už jsem si vzpoměl, co mi to připomíná. Fotbalové utkání při fotbalovém eventu. Nasadils obranu a druhý do...
  3. Joxer

    Diskuze o PvP Aréně

    Když nepostavíš obranu v téhle aréně, tak tvůj poklidný herní svět zůstane poklidným ;):)
  4. Joxer

    Hromadné mazání vojska

    Tam je kolikrát jedno, co tam dáš. Já už kolikrát jel na hex, do kterýho někdo šlehnul jen tuláky. Je škoda to vyházet. Jdi si tam zablbnout. Pokud tam někdo jede se silnym útokem, tak ti to hodí na jakoukoli protisestavu, takže je kolkrát jedno, co tam hodíš ;)
  5. Joxer

    Hromadné mazání vojska

    Pro. Ale taky nějak nemůžu pochopit, proč mazat vojsko. Na mobilu to nejde selektovat na doby?
  6. Joxer

    CB cechovní boje

    Pro Dudásku, to neni o diktatuře. Pokud se celá bitka zpružní nějakym plánem, tak se především začne vydělávat a to všem spolucechovníkům. Snahu toho plánování pak může jedno nešťastný zavření zhatit. Pokud někdo plánuje, tak přeci neni diktátor ;)
  7. Joxer

    Žebříček hráčů dle věků

    Pro
  8. Joxer

    RENOVAČNÍ SADA - ENTROPICKÁ SADA

    Pro antirenovačku jsem všema deseti. Takže PRO. Přidám nějaký další argument. Vem si např. sochu cti. Předešlá doba se do pokladny vždycky hodí, ale pokud přijde nové povýšení, tak automaticky povyšuješ i na novou dobu. A že přicházej nové rozšíření, kdy se tvůrci hry rozhodnou nějakou budovu...
  9. Joxer

    Editace (mazání) v informačním okně VB

    Markowitzi jde o pro a proti. Jak bys to ošetřil proti zneužití, např. někdo nahodí pro vlastníka ne dobrej poměr. Někdo dohodí na druhé místo a pouze pokryje jištění. S někým se dohodneš, svůj nevýhodný nához smázneš a hned nahodíš ještě nevýhodnější a s tím co jsi domluvenej tak sebere druhý...
  10. Joxer

    mód rekonstrukce

    Asi "pro", pokud to chceš narvat do jednoho modu, ale bylo by to složitý na provedení viz Pikolo. Navíc toho co chceš už lze vlastně docílit ;) Pokud jsi v modu stavby, tedy toho jeřábu, tak pokud ještě neodklikneš změny a jen "vstoupíš do města" a tam začneš stavět v běžnym modu a pak se vrátíš...
  11. Joxer

    aztékové-rozšíření

    Dudásku, mám stejnej problém v osadě aztéků a ve městě. S podporou je to děs. Škoda, že nemůžu okopčit diskusi, protože se to nesmí. Aspoň jsi poradil ten mobil, tak ve městě jsem si to nahodil přes něj ;) edit: Stejně mi to nedá. Ikdyž mám verzi na pc 1.199.2768c3ae265 (03.03.2021 10:49), tak...
  12. Joxer

    Diskuze o 1.199

    Vjadření KaseO o opakovačkách mě fakt baví :D. Tuhle větu od něj si čtu dokola: "Cílem změny bylo zavést omezení počtu přeskakování opakujících se úkolů, ne ovlivnit každodenní aktivity hráčů" :D:D:D
  13. Joxer

    Rozšíření

    Dudásku, zatím nemohu dát vědět, protože teď vedu diskusi s NPC, to znamená, že mi kopírujou moudra jako vyprázdnit cache a tak. Sice mi jejich npc dalo vědět, že povedeme diiskusi dál až mu dám vědět, že to zas nejde ;) . Takže čekám, až k diskusi přistoupí někdo, kdo to dokáže vyřešit. Do tý...
  14. Joxer

    Rozšíření

    Asi stejnej problém. Nejde mi umístit rozšíření za zlato který jsem dosta za dobyté území na mapě oblastí. Po umístění na plochu města mi to hodí okno s hláškou, že došlo k interní chybě, ať to zkusím znovu později. Odkliknu tohle okno a automaticky jde hra do restartu. Takhle to jde do kolečka...
  15. Joxer

    Diskuze o 1.199

    Opakovačky jsou teď boží co? :mad:
  16. Joxer

    Formátování zpráv

    Pro
  17. Joxer

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Kdepak, trnitou cestou se vydávají hráči, co jedou účet od startu. Ty to chceš mít lehký a na tom nic trnitého neni
  18. Joxer

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Ale vtip je v tom, že chceš tu omáčku v rámci prvidel. Jen svojí cestu k omáčce považuješ za oblohu, čímž se motáš sám do sebe a meleš hloposti, co vydáváš za přirovnání. Jsou spíše v rozporu s racionalitou. Lidi jen nechtějí číst někoho, kdo trpí permanentním nedodtatkem informací a v tvém...
  19. Joxer

    vybarvení surovin v trhu

    PRO
Nahoru