Výsledky vyhledávání

  1. Joxer

    Osada-bonusová úkolová liniie

    Svět: East-Nagah Prohlžeč: Firefox Po výběru 20 bodů z úkolové liniie za 5 úkolů, se mi zobrazilo další tlačítko pro výběr 25 zboží za splnění 10 úkolu, ikdyž mám jen 5 hotových. Po kliku na tlačítko pouze zešedivělo a zamrzlo. Potom sem volil možnost "zpět do města" a ze města jsem opět přešel...
  2. Joxer

    Historické okénko - Marco Polo

    Navrhuji jako osobnost do historického okénka Marca Pola, benátského kupce a cestovatele, který se proslavil svými cestami po Číně. Tohle jméno jsem se zde pokoušel hledat a nenašel. Za mně tato osobnost nebyla v okénku. Pokud již byla v okénku, nebu už tu tento nápad byl, prosím o zamknutí a...
  3. Joxer

    Doba Kronikářů - Joxer

    Hrdinové a hrdinky, úchvatní stavitelé a stavitelky dob, ano vy, kteří se stáváte leskem svých schopností a znalostí a tím i klenoty svědectví, jenž spěje k závěrečné odměně a titulu, jímž se budete pyšnit. Doba, ke které spěje každá znalost a musí být nesmazatelně zapsána v knize historie. Ty...
  4. Joxer

    Nezobrazení následného rychlého postu.

    Svět: East-Nagah Prohlížeč a verze: Nelze zjistit ani zpětně. Chyba se vyskytuje u velkého množství hráčů. Popis chyby : Při vhození velkolepé budovy do vlákna v rychlejším sledu, dochází k nezobrazení hned dalšího vloženého postu do vlákna. Zobrazí se až po znovunačtení vlákna. Screenshoty...
  5. Joxer

    Podmínky pro vložení nápadů.

    Zcela nevím, jestli tenhle nápad patří do této kategorie a neptří do sekce vylepšení fóra, ale hodim to sem pro všechny. Momentální stav sekce pro vkládání nápadů je takoví, že začínající hráči řeší své problémy či ještě svojí neznalost všech souvislostí ve hře nápadem, který je spíše souhrnem...
Nahoru