Výsledky vyhledávání

  1. Podmínka otevření mapy území doby Kolonozace Marsu

    Přečti si to ještě jednou a pochopíš svůj omyl, Veteráne ;) - marsovská kolonie je, proč by jinak, na Marsu, tedy když se otevřenou Vesmírnou jízdou dostanu do kolonie, abych stavěl první prozkoumané stavby, pak zjevně na Marsu jsem a měl bych mít přístup k marsovské rudě. Že to nejde je prostě...
  2. Podmínka otevření mapy území doby Kolonozace Marsu

    S prominutím se tu pořád točíte jak vítr v bedně - původní návrh zněl, aby když získáte Vesmírnou jízdu (případně + prozkoumáte se do období Kolonizace Marsu), dostali jste nějaký přístup k marsovské rudě NEZÁVISLE na mapě Marsu, kde třeba ještě nejste. Obdobně jako když po odemčení Arktického...
  3. Zavírání cizích VB

    To je ta relativita času... :) Kdo čte knihy, ví, kdo je Malach ;-) Jinak odpojovat města od radnice, aby na mě nikdo nemohl, to chce fakt herní odvahu! :-D)))))) Takovej hráč by měl raději plést svetry, aby se vyhnul riziku... ;-P
  4. Zavírání cizích VB

    Jo tak teď už jsem doma! Prostě rychlejší následný výběr! :-D O nic ale nepřijdou, jen se to časově posune... ;-P
  5. Zavírání cizích VB

    Proč se občas hráči rozčilujou, když jim příhozem zbývajících výzkumáků "uzavřu" level VB? Vždyť tím o nic nepřijdou, nebo ano? :-)
  6. Zadání 1. kola: Křížovka

    Odpovědi a): 1. tulák 2. radnice 4. svatyně 5. expedice 7. Alcatraz 1. továrna 3. wiki 4. střelec 6. lano 8. diamanty 9. trh Tajenka b): osada Tip c): 2637
  7. Diskuze ke kulturním osadám

  8. Diskuze ke kulturním osadám

    Moje doba je Zítra a bez diamantů neodemknu v Osadě vývoj, takže ani vyšší typy obydlí a výrobny...delší čekání na tom pravděpodobně nic nezmění... :-/
  9. Diskuze ke kulturním osadám

    V obou variantách ti pak zůstane jedna chatrč nepřipojená cestou...
  10. Diskuze ke kulturním osadám

    Takže zjevně nemají stejné podmínky... :-D
  11. Diskuze ke kulturním osadám

    V jaké jsi době? :-)
  12. Diskuze ke kulturním osadám

    Na kulturních osadách (tedy zatím jen Vikinové) je pár smutných atributů - nutnost odemknout vývoj pomocí diamantů, jež jsou už v samotné hlavní hře velmi raritní, je past na peněženky hráčů - kdo jich nemá habakuk nebo si je nekoupí, osadu nerozvine - osada je de facto kolonie, odměny za...
  13. 3. den

    9 dárečků
  14. 2. den

    6 dárků
  15. Diskuze: Vánoční soutěž

    Nenajdeš/neuhodneš, takže na žádný... :-D
  16. 1. den

    12 dárečků :-)
  17. Zadání soutěže: Osmisměrka

    Zdravím a odpovídám na soutěžní otázky: 1) menhir, král, med, mapa, ruina, sklo, huť, májka, eben, maják, jíl, UI 2) zbylo 0 nepoužitých písmen všechna 2 písmena s čírkou použita tipuji max. 35 hráčů z jednoho cechu Malach
  18. 2. den

    15
  19. 1. den

    23
Nahoru